• +380 (0532) 56-17-18
  • info@adm-pl.gov.ua
  • Пн - Чт 9:00 - 18:00, Пт 9:00 - 16:45. На час карантину: пн-чт 8:00 до 17:00, пт з 8:00 до 15:45, перерва з 12:00 до 12:45
Image

Для осіб із порушенням зору

Previous Next

У Кременчуці визначили кращих юних боксерів області

19-20 березня у Кременчуці, на базі міської спеціалізованої дитячо-юнацької школи олімпійського резерву з боксу, відбувся XVI традиційний відкритий турнір із боксу серед юнаків, присвячений пам’яті видатного дитячого хірурга Олександра Баглаєнка.

Відкрили змагання перший заступник голови Полтавської облдержадміністрації Дмитро Лунін, онучка Олександра Баглаєнка Лариса, спортсмени, депутати та спонсори турніру. Судив змагання майстер спорту України міжнародного класу, чемпіон Європи Валерій Бражник.

На ринзі спробували свої сили 70 юних боксерів (2003-2008 років народження) із Полтави, Миргорода, Заводського, Світловодська та спортивних клубів Кременчука: «Старт», «Легіон», «Шторм», «Спурт», СДЮШОР із боксу.

Змагання відбулися за трьома віковими групами: юнаки 2007 р.н.; юніори 2005-2006 р.н.; молодь 2003-2004 р.н.

У результаті поєдинків 1-ше командне місце виборола команда з Кременчука – СДЮШОР із боксу. Друге місце – у філії СДЮШОР із боксу (Кременчук); а третє розділили ФСВС «Легіон», СК « Шторм», КДЮСШ № 1.

Четверте командне місце зайняли боксери зі Світловодська, Полтави, Миргорода.

Перші місця в особистому заліку посіли: Головченко Олександра (СДЮШОР з боксу), Юхименко Діана (Миргород), Повід Артем (філія СДЮШОР), Верлан Кирил (Світловодськ), Лобода Данило (Світловодськ), Коваленко Тимур (СК «Спурт»), Манченко Артем (Миргород), Усенко Олександр (філія СДЮШОР), Мальований Ярослав (філія СДЮШОР), Приймак Олексій (СДЮШОР з боксу), Павлов Владислав (   ДЮСШ № 1), Міщенко Дмитро (СДЮШОР з боксу), Медведенко Данііл (філія СДЮШОР), Кабушко Максим (СДЮШОР з боксу), Повід Едуард (СДЮШОР з боксу), Власенко Тимур (СДЮШОР з боксу), Крайнік Роман (Світловодськ), Муравій Юрій (Військовий ліцей), Гавура Іван (військовий ліцей), Орел Андрій (СДЮШОР з боксу), Жежель Ілля (СК «Спурт»), Попенко Ігор (ФСВС «Легіон»), Котелевський Ростислав (військовий ліцей), Сапсай Владислав (військовий ліцей), Цимбал Олексій (СДЮШОР з боксу), Іманов Ніджат (Миргород).

Image
Image
Image
Всеукраїнська програма ментального здоров'я
Image
Image
13_poltavska.png

СТОРІНКА ДЕПАРТАМЕНТУ У FACEBOOK

Відео youtube Департаменту інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю ПОлтавської облдержадміністрації
oda-ban2.png
oblrada2.png
ghestova_mova.jpg
other-tasks-metro-icon-1.png

Основні завдання Департаменту

  • забезпечення реалізації державної політики у сфері інформації, комунікацій з громадськістю;
  • сприяння реалізації конституційного права громадян на свободу слова та безперешкодній діяльності засобів масової інформації;
  • участь у формуванні та реалізації державної політики у сфері інформації і видавничої справи з метою повнішого задоволення потреби населення області в інформаційній та видавничій продукції;
  • здійснення заходів щодо розвитку інформаційного простору та інформаційної інфраструктури області;
  • аналіз і прогнозування суспільно-політичних процесів у регіоні;
  • проведення консультацій з громадськістю з питань формування та реалізації державної політики;
  • сприяння місцевим органам виконавчої влади у забезпеченні взаємодії з політичними партіями та громадськими організаціями.
© 2018 Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Полтавської обласної державної адміністрації. Матеріали на сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Attribution 4.0 International license , якщо не вказано іншого. https://creativecommons.org/licenses/by/4.0/deed.uk