• +380 (0532) 56-17-18
  • info@adm-pl.gov.ua
  • Пн - Чт 9:00 - 18:00, Пт 9:00 - 16:45. На час карантину: пн-чт 8:00 до 17:00, пт з 8:00 до 15:45, перерва з 12:00 до 12:45
Image

Для осіб із порушенням зору

Previous Next

Кожна громада повинна створити  місцеві комісії ТЕБ і НС

Протягом січня на Полтавщині надзвичайних ситуацій не виникало, але сталося 220 небезпечних подій (техногенного характеру – 186, природного – 11, соціального – 23), унаслідок яких загинуло 23 особи, постраждало – 74 (із них 20 дітей), врятовано – 24.

Про це повідомив директор Департаменту з питань оборонної роботи, цивільного захисту та взаємодії з правоохоронними  органами ОДА Сергій Венгер на апаратній нараді 8 лютого.Невідомий об'єкт

За місяць сталося 134 пожежі, що на 20% більше, ніж торік. Унаслідок пожеж у 2021-му загинуло 9 осіб, що на 80% більше, ніж минулого року, постраждало – 2, що вдвічі менше, ніж у 2020-му. 

«Для запобігання виникненню пожеж у житловому секторі рятувальники постійно проводять інформаційно-роз’яснювальну роботу та спільні рейди. Загалом із початку року проведено більше 20 таких рейдів», – сказав Сергій Венгер.  

Також із початку року сталося 43 дорожньо-транспортні пригоди (далі – ДТП), що на 28% менше, ніж у 2020-му. В ДТП загинули 4 людини, постраждали – 54, що на 46% менше, ніж у 2020 році.

Сергій Венгер поінформував, що в області сталося 9 нещасних випадків із людьми на воді, врятовано 8 осіб. 

Аби запобігти виникненню нещасних випадків на водних об’єктах, постійно проводиться інформаційно-роз’яснювальна робота, зокрема щодо попередження нещасних випадків на льоду. 

У січні особливу увагу приділяли запобіганню виникнення надзвичайних ситуацій під час ускладнення погодних умов.

«Для ліквідації наслідків негоди залучалося 170 одиниць техніки і 242 працівники підрядних організацій ДП «Агентство місцевих доріг Полтавської області» та Служби автомобільних доріг у Полтавській області», – сказав Сергій Венгер. 

Заступник голови облдержадміністрації Євген Греков наголосив, що статистика по кількості загиблих – невтішна, по кожному напрямку треба працювати.

Крім того, у всіх територіальних громадах до кінця лютого повинні бути створені місцеві комісії ТЕБ і НС.  

«Профільний департамент має спільний з рятувальниками  план щодо проведення навчань для членів місцевих комісій ТЕБ і НС та алгоритм для контролю створення комісій на місцях»,– сказав Євген Греков.

Він зауважив, що з кожного напряму, де простежується негативна статистика, а саме пожежі, загибель людей на воді, промисловий травматизм, буде проведена координаційна нарада. Керівники на місцях мають приділити увагу цьому напрямку роботи.

Image

Анонси

27.04.2024 – Великодній ярмарок
Увага! Триває Всеукраїнський літературний конкурс ім. Олени Теліги та Олега Ольжича «Тільки тим дана перемога, хто у болі сміятися зміг»
Стартує Всеукраїнський проєкт збору книжок «Вільні читають українською!»
1.03-1.04.2024 – Держкомтелерадіо оголошує прийом публіцистичних творів на здобуття премії імені Івана Франка у галузі інформаційної діяльності
5.03.2024 – Вінницький пресклуб запрошує журналістів і журналісток Полтавської області до участі в освітньому вебінарі на тему «Техніка перевірки фактів у боротьбі з дезінформацією для підготовки інформаційно-аналітичних матеріалів»
16-24.02.2024 – Національний тиждень читання поезії 2024: «Ріки незмінно течуть додому»
22.02.2024 – Вінницький прес-клуб організовує серію вебінарів для регіональних журналістів у межах проєкту «Розбудова толерантного інформаційного простору регіональними журналістами»
02.02.2024 - показ документального фільму «І кожна річка»
Image
Image
Всеукраїнська програма ментального здоров'я
Image
Image
13_poltavska.png
Image

СТОРІНКА ДЕПАРТАМЕНТУ У FACEBOOK

Відео youtube Департаменту інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю ПОлтавської облдержадміністрації
oda-ban2.png
oblrada2.png
ghestova_mova.jpg
other-tasks-metro-icon-1.png

Основні завдання Департаменту

  • забезпечення реалізації державної політики у сфері інформації, комунікацій з громадськістю;
  • сприяння реалізації конституційного права громадян на свободу слова та безперешкодній діяльності засобів масової інформації;
  • участь у формуванні та реалізації державної політики у сфері інформації і видавничої справи з метою повнішого задоволення потреби населення області в інформаційній та видавничій продукції;
  • здійснення заходів щодо розвитку інформаційного простору та інформаційної інфраструктури області;
  • аналіз і прогнозування суспільно-політичних процесів у регіоні;
  • проведення консультацій з громадськістю з питань формування та реалізації державної політики;
  • сприяння місцевим органам виконавчої влади у забезпеченні взаємодії з політичними партіями та громадськими організаціями.
© 2018 Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Полтавської обласної державної адміністрації. Матеріали на сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Attribution 4.0 International license , якщо не вказано іншого. https://creativecommons.org/licenses/by/4.0/deed.uk