• +380 (05322) 56-17-18
  • info@adm-pl.gov.ua
  • Пн - Чт 9:00 - 18:00, Пт 9:00 - 16:45. На час карантину: пн-чт 8:00 до 17:00, пт з 8:00 до 15:45, перерва з 12:00 до 12:45
Image

Для осіб із порушенням зору

Previous Next

У новоутворених Лубенському й Миргородському районах прийняті рішення щодо передачі 100% майна

Стан передачі комунального майна від районних рад до новоутворених територіальних громад обговорили на онлайн-нараді з Міністерством розвитку громад та територій. У заході взяли участь представники профільної робочої групи, створеної при Полтавській ОДА, та народний депутат Анастасія Ляшенко.

«Проводимо тематичні онлайн-наради з областями. Вчора відпрацювали по чотирьох регіонах, сьогодні по шести. Процес передачі майна в областях відбувається по-різному. Є такі, де відповідна робота вже завершена: райради і громади прийняли рішення, працюють у новому режимі. З областями, де виникають проблемні питання, проговорюємо стан справ, – розповів заступник Міністра розвитку громад та територій України В’ячеслав Негода».

Заступник голови облдержадміністрації Євген Греков поінформував, що з чотирьох новоутворених районів по двох – Лубенському та Миргородському – на 100 відсотків прийняті рішення і районними радами, і територіальними громадами.

«Процес продовжується в Кременчуцькому і Полтавському районах. Є чітке розуміння ситуації щодо об’єктів, які залишилося передати, – додав Євген Греков. – Загалом по області районними радами прийняті рішення про передачу по 96% об’єктів, а територіальними громадами – по 87%».

Заступник голови ОДА зазначив, що процес передачі майна супроводжує робоча група, створена головою облдержадміністрації. Відбувалися її щотижневі засідання, крім того, проводили наради за участі голів райрад і територіальних громад. Вдалося втримати ситуацію по об’єктах, які станом на початок року юридично ще не були передані у власність тергромад, але потрібно було вирішити питання по їх тепло-, газо-, електропостачанню. Функціонування цих об’єктів забезпечили, на завершальному етапі процедури прийняття рішень.

В’ячеслав Негода позитивно відзначив ініціативу створити робочу групу при ОДА.

На нараді обговорили з головами Полтавської та Кременчуцької районних рад, які питання виникають у процесі передачі майна. Очільник Полтавської районної ради Михайло Кононенко зазначив, що з боку райради рішення по всіх об’єктах про передачу прийняті, громади мають ухвалити свої рішення про прийом цього майна. Голова Кременчуцької райради Антон Самаркін повідомив, що на наступній сесії розглянуть декілька питань щодо передачі останніх об’єктів, які залишилися, на баланс громад.

В’ячеслав Негода наголосив, що відповідну роботу необхідно завершити в січні.

Image
Image
Image

СТОРІНКА ДЕПАРТАМЕНТУ У FACEBOOK

Відео youtube Департаменту інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю ПОлтавської облдержадміністрації
oda-ban2.png
oblrada2.png
ghestova_mova.jpg

АВТОРИЗАЦІЯ

other-tasks-metro-icon-1.png

Основні завдання Департаменту

  • забезпечення реалізації державної політики у сфері інформації, комунікацій з громадськістю;
  • сприяння реалізації конституційного права громадян на свободу слова та безперешкодній діяльності засобів масової інформації;
  • участь у формуванні та реалізації державної політики у сфері інформації і видавничої справи з метою повнішого задоволення потреби населення області в інформаційній та видавничій продукції;
  • здійснення заходів щодо розвитку інформаційного простору та інформаційної інфраструктури області;
  • аналіз і прогнозування суспільно-політичних процесів у регіоні;
  • проведення консультацій з громадськістю з питань формування та реалізації державної політики;
  • сприяння місцевим органам виконавчої влади у забезпеченні взаємодії з політичними партіями та громадськими організаціями.
© 2018 Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Полтавської обласної державної адміністрації. Матеріали на сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Attribution 4.0 International license , якщо не вказано іншого. https://creativecommons.org/licenses/by/4.0/deed.uk