Image

Для осіб із порушенням зору

В область надійшли кошти з державного бюджету для проведення виплати державних соціальних допомог

Міністерством соціальної політики України профінансовано виплати державних соціальних допомог за січень 2021 року та житлових субсидій та пільг на оплату житлово-комунальних послуг за грудень 2020 року.

В область надійшли кошти з державного бюджету для проведення виплати державних соціальних допомог та компенсацій за січень 2021 року понад 83,1 тис. осіб на загальну суму 129,7 млн. грн.

Виплата допомог буде проводиться з 14 по 25 січня відповідно у спосіб, визначений одержувачами, тобто на поштові відділення за місцем проживання або на рахунок в банківській установі.

Одночасно, в область надійшли кошти з державного бюджету для проведення виплати пільг та субсидій на оплату житлово-комунальних послуг за грудень 2020 року через банківські установи на загальну суму 177,1 млн. грн., зазначені кошти будуть перераховані на вкладні рахунки одержувачів 14 січня 2021 року.

Виплата пільг та субсидій на оплату житлово-комунальних послуг за грудень 2020 року через виплатні об’єкти АТ «Укрпошта» проводиться з 4 по 25 січня 2021 року за місцем проживання одержувача.

Департамент соціального захисту населення ОДА

 

Image
Image

СТОРІНКА ДЕПАРТАМЕНТУ У FACEBOOK

Відео youtube Департаменту інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю ПОлтавської облдержадміністрації
oda-ban2.png
oblrada2.png
ghestova_mova.jpg

АВТОРИЗАЦІЯ

other-tasks-metro-icon-1.png

Основні завдання Департаменту

  • забезпечення реалізації державної політики у сфері інформації, комунікацій з громадськістю;
  • сприяння реалізації конституційного права громадян на свободу слова та безперешкодній діяльності засобів масової інформації;
  • участь у формуванні та реалізації державної політики у сфері інформації і видавничої справи з метою повнішого задоволення потреби населення області в інформаційній та видавничій продукції;
  • здійснення заходів щодо розвитку інформаційного простору та інформаційної інфраструктури області;
  • аналіз і прогнозування суспільно-політичних процесів у регіоні;
  • проведення консультацій з громадськістю з питань формування та реалізації державної політики;
  • сприяння місцевим органам виконавчої влади у забезпеченні взаємодії з політичними партіями та громадськими організаціями.
© 2018 Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Полтавської обласної державної адміністрації. Матеріали на сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Attribution 4.0 International license , якщо не вказано іншого. https://creativecommons.org/licenses/by/4.0/deed.uk