• +380 (0532) 56-17-18
  • info@adm-pl.gov.ua
  • Пн - Чт 9:00 - 18:00, Пт 9:00 - 16:45. На час карантину: пн-чт 8:00 до 17:00, пт з 8:00 до 15:45, перерва з 12:00 до 12:45
Image

Для осіб із порушенням зору

Previous Next

На Полтавщині добудували 29 амбулаторій загальної практики сімейної медицини

30 грудня одразу в 10 населених пунктах Полтавської області органи місцевого самоврядування отримали акти виконаних робіт та готовності до експлуатації амбулаторій. Голова Полтавської облдержадміністрації Олег Синєгубов, його перший заступник Дмитро Лунін та заступник Катерина Рижеченко передали на баланс амбулаторії в Березовій Рудці та Великій Кручі (Пирятинська ТГ), Петрівцях (Миргородська ТГ), Михайлівці (Михайлівська ТГ), Петрівці (Скороходівська ТГ), Селещині (Машівська ТГ), Покровському (Решетилівська ТГ), Божківському (Новоселівська ТГ), Засуллі (Лубенська ТГ), Пирогах (Глобинська ТГ).

«На початку 2020 року ми ставили собі за мету добудувати всі 29 амбулаторій у сільській місцевості. Щоб виконати амбітний план і завершити будівельну частину, довелося бувати на об’єктах чи не щотижня, вирішувати проблеми, встановлювати строки виконання робіт. І вже сьогодні ми передаємо на баланс громад останні добудовані споруди, – розповів перший заступник голови Полтавської ОДА Дмитро Лунін. – Амбулаторії збудовані з урахуванням сучасних будівельних норм і стандартів, просторі, доступні для людей з інвалідністю. В них створені всі умови для надання мешканцям якісних і доступних медичних послуг, проведення ранньої діагностики захворювань».

Тепер завдання місцевої влади – підібрати кваліфіковані кадри, наповнювати об’єкти додатковим обладнанням та підключити їх до опалення й електроживлення.

Одна з найбільших – амбулаторія в Засуллі. Вона забезпечена сучасними меблями, офісною технікою і частково медичним обладнанням. Передбачений окремий вхід для прийому лікаря-педіатра з можливістю огляду хворих та здорових дітей окремо. Є кабінети для лікарів, старшої сестри, оглядові, маніпуляційні, приміщення для зберігання інвентарю, медичних карток, душові.

Будівля амбулаторії розрахована на 4 лікарів та обслуговуючий персонал. Пропускна здатність – 96 пацієнтів на добу.

Нагадаємо, що 29 амбулаторій загальної практики сімейної медицини будувалися на Полтавщині за програмою Президента «Велике будівництво». Загальна сума фінансування – більше 225 мільйонів гривень: 202 мільйони – кошти субвенції, 22 мільйони  – співфінансування з місцевих бюджетів.

Першу амбулаторію відкрили в селі Дмитрівка (м. Горішні Плавні). Влітку 2020 року здали об’єкти в селах – Лютенька, Петрівка-Роменська, Великі Будища Гадяцького району, Вирішальне Лохвицького району, Розсошенці Полтавського району. В більшості з них уже ведеться прийом громадян.

 

Image

Анонси

27.04.2024 – Великодній ярмарок
Увага! Триває Всеукраїнський літературний конкурс ім. Олени Теліги та Олега Ольжича «Тільки тим дана перемога, хто у болі сміятися зміг»
Стартує Всеукраїнський проєкт збору книжок «Вільні читають українською!»
1.03-1.04.2024 – Держкомтелерадіо оголошує прийом публіцистичних творів на здобуття премії імені Івана Франка у галузі інформаційної діяльності
5.03.2024 – Вінницький пресклуб запрошує журналістів і журналісток Полтавської області до участі в освітньому вебінарі на тему «Техніка перевірки фактів у боротьбі з дезінформацією для підготовки інформаційно-аналітичних матеріалів»
16-24.02.2024 – Національний тиждень читання поезії 2024: «Ріки незмінно течуть додому»
22.02.2024 – Вінницький прес-клуб організовує серію вебінарів для регіональних журналістів у межах проєкту «Розбудова толерантного інформаційного простору регіональними журналістами»
02.02.2024 - показ документального фільму «І кожна річка»
Image
Image
Всеукраїнська програма ментального здоров'я
Image
Image
13_poltavska.png
Image

СТОРІНКА ДЕПАРТАМЕНТУ У FACEBOOK

Відео youtube Департаменту інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю ПОлтавської облдержадміністрації
oda-ban2.png
oblrada2.png
ghestova_mova.jpg
other-tasks-metro-icon-1.png

Основні завдання Департаменту

  • забезпечення реалізації державної політики у сфері інформації, комунікацій з громадськістю;
  • сприяння реалізації конституційного права громадян на свободу слова та безперешкодній діяльності засобів масової інформації;
  • участь у формуванні та реалізації державної політики у сфері інформації і видавничої справи з метою повнішого задоволення потреби населення області в інформаційній та видавничій продукції;
  • здійснення заходів щодо розвитку інформаційного простору та інформаційної інфраструктури області;
  • аналіз і прогнозування суспільно-політичних процесів у регіоні;
  • проведення консультацій з громадськістю з питань формування та реалізації державної політики;
  • сприяння місцевим органам виконавчої влади у забезпеченні взаємодії з політичними партіями та громадськими організаціями.
© 2018 Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Полтавської обласної державної адміністрації. Матеріали на сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Attribution 4.0 International license , якщо не вказано іншого. https://creativecommons.org/licenses/by/4.0/deed.uk