• +380 (05322) 56-17-18
  • info@adm-pl.gov.ua
  • Пн - Чт 9:00 - 18:00, Пт 9:00 - 16:45. На час карантину: пн-чт 8:00 до 17:00, пт з 8:00 до 15:45, перерва з 12:00 до 12:45
Image

Для осіб із порушенням зору

Previous Next

З наступного року на Полтавщині запустять власний геопортал містобудівного кадастру

14 грудня на нараді в голови облдержадміністрації заступник директора Департаменту будівництва, містобудування і архітектури та житлово-комунального господарства ОДА Ірина Особік поінформувала про стан реалізації регіональної цільової Програми створення та ведення містобудівного кадастру Полтавської області на 2019-2020 роки.

Містобудівний кадастр – це єдина державна система накопичення та обробки документації, яка містить відомості про земельні, водні, лісові, людські, енергетичні та інші ресурси та ведеться з урахуванням цих даних на державному, регіональному, районному та місцевому рівнях. Також там міститься інформація про об’єкти будівництва, мережі водопостачання, газові магістралі.

«Головна його задача полягає в тому, щоб відкрити і надати вільний доступ до інформації, що накопичена по регіонах.  В межах Програми придбано технічні засоби для забезпечення ведення містобудівного кадастру. Нині замовлено програмне забезпечення, ведеться тестування на головному сервісі містобудівного кадастру. У Планах розробити комплексний системний захист»,  – розповіла Ірина Особік.

Вона зазначила, що  геоінформаційна система (ГІС) ведення містобудівного кадастру та містобудівного моніторингу Полтавської області допомагає швидко формувати та приймати рішення з просторового планування. Платформа працює в реальному часі та доступна для всіх в отримання потрібної інформації.

У першому півріччі 2021 року планується запустити в тестовому режимі геопортал містобудівного кадастру  на власному сервері. (До 2018 року геопортал орендували в Київській фірмі). Геопортал наповнюють інформацією працівники служби містобудівного кадастру. Він включає в себе містобудівну документацію, інформацію з інших баз даних. На такому порталі можна розгортати до  900 підсистем, які міститимуть інформацію адресного реєстру, дорожньої інфраструктури, водних, земельних ресурсів.

«Ми плідно працюватимемо з ОТГ, які власне й мають наповнювати цей портал інформацією. Розроблені комплексні заходи щодо створення віддалених робочих місць з ключами доступу до порталу.

Станом на 9 грудня  архітектурно-містобудівною радою розглянуто та погоджено до затвердження 176 проєктів містобудівної документації, в тому числі: 119 генеральних планів, 57 детальних планів територій.

Image
Image
Image
13_poltavska.png
konjur.png

СТОРІНКА ДЕПАРТАМЕНТУ У FACEBOOK

Відео youtube Департаменту інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю ПОлтавської облдержадміністрації
oda-ban2.png
oblrada2.png
ghestova_mova.jpg
other-tasks-metro-icon-1.png

Основні завдання Департаменту

  • забезпечення реалізації державної політики у сфері інформації, комунікацій з громадськістю;
  • сприяння реалізації конституційного права громадян на свободу слова та безперешкодній діяльності засобів масової інформації;
  • участь у формуванні та реалізації державної політики у сфері інформації і видавничої справи з метою повнішого задоволення потреби населення області в інформаційній та видавничій продукції;
  • здійснення заходів щодо розвитку інформаційного простору та інформаційної інфраструктури області;
  • аналіз і прогнозування суспільно-політичних процесів у регіоні;
  • проведення консультацій з громадськістю з питань формування та реалізації державної політики;
  • сприяння місцевим органам виконавчої влади у забезпеченні взаємодії з політичними партіями та громадськими організаціями.
© 2018 Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Полтавської обласної державної адміністрації. Матеріали на сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Attribution 4.0 International license , якщо не вказано іншого. https://creativecommons.org/licenses/by/4.0/deed.uk