• +380 (05322) 56-17-18
  • info@adm-pl.gov.ua
  • Пн - Чт 9:00 - 18:00, Пт 9:00 - 16:45. На час карантину: пн-чт 8:00 до 17:00, пт з 8:00 до 15:45, перерва з 12:00 до 12:45
Image

Для осіб із порушенням зору

Previous Next

Завантаженість лікарень області, які надають медичну допомогу хворим із СOVID-19, становить 42,5 %

14 грудня на нараді в голови Полтавської облдержадміністрації обговорили питання запобігання поширенню гострого респіраторного захворювання COVID-19. Директор Департаменту охорони здоров’я ОДА Віктор Лисак розповів, що завантаженість лікарень області, які надають медичну допомогу хворим, становить 42,5 %.

«Нині в стаціонарах – 560 пацієнтів із підтвердженим діагнозом та 361 особа з підозрою на коронавірус, – розповів Віктор Лисак. – У палатах інтенсивної терапії перебувають 78 хворих, до апаратів ШВЛ підключені 36 пацієнтів».

Кількість пневмоній, які виявляють працівники бригад екстреної медичної допомоги, дещо зменшилась. Якщо раніше їх було 180 за добу, то зараз 100-112, запевнив Віктор Лисак.

В області відпрацьована мережа з 27 лікарняних закладів, які надають медичну допомогу хворим та особам із підозрою на COVID-2019, із загальною кількістю ліжок 2151. Для надання підтримувальної кисневої терапії за наявності тяжкої гострої респіраторної інфекції в області 1563 ліжка забезпечені централізованою подачею кисню. Передбачається розгортання додатково ліжок із кисневою підтримкою до 80% від загального ліжкового фонду визначених закладів.

«Ці лікарні мають активніше використовувати державну субвенцію на закупівлю необхідного обладнання. Із 20 мільйонів уже на 15 мільйонів укладено договори на закупівлю обладнання. До кінця року треба використати всю субвенцію, щоб мати змогу на подальше державне фінансування», – розповів голова Полтавської ОДА Олег Синєгубов.

Image
Image
Image
13_poltavska.png
konjur.png

СТОРІНКА ДЕПАРТАМЕНТУ У FACEBOOK

Відео youtube Департаменту інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю ПОлтавської облдержадміністрації
oda-ban2.png
oblrada2.png
ghestova_mova.jpg
other-tasks-metro-icon-1.png

Основні завдання Департаменту

  • забезпечення реалізації державної політики у сфері інформації, комунікацій з громадськістю;
  • сприяння реалізації конституційного права громадян на свободу слова та безперешкодній діяльності засобів масової інформації;
  • участь у формуванні та реалізації державної політики у сфері інформації і видавничої справи з метою повнішого задоволення потреби населення області в інформаційній та видавничій продукції;
  • здійснення заходів щодо розвитку інформаційного простору та інформаційної інфраструктури області;
  • аналіз і прогнозування суспільно-політичних процесів у регіоні;
  • проведення консультацій з громадськістю з питань формування та реалізації державної політики;
  • сприяння місцевим органам виконавчої влади у забезпеченні взаємодії з політичними партіями та громадськими організаціями.
© 2018 Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Полтавської обласної державної адміністрації. Матеріали на сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Attribution 4.0 International license , якщо не вказано іншого. https://creativecommons.org/licenses/by/4.0/deed.uk