• +380 (0532) 56-17-18
  • info@adm-pl.gov.ua
  • Пн - Чт 9:00 - 18:00, Пт 9:00 - 16:45. На час карантину: пн-чт 8:00 до 17:00, пт з 8:00 до 15:45, перерва з 12:00 до 12:45
Image

Для осіб із порушенням зору

Військовий імунітет у цивільній професії. Як ветеранам інтегрувати свій військовий досвід у нову професію та знайти роботу?

Після демобілізації ветерани часто хочуть змінити свій фах через переоцінку цінностей та складність інтеграції. Проте багато з них вирішують не говорити про свій військовий досвід на співбесіді і не вказувати його у резюме. Хоча саме цей досвід – цінний для кожного ветерана та може стати важливою сходинкою професійної кар’єри ветерана.

Правильно описані навички отримані на війні додадуть впевненості у своїх силах та цінності набутому досвіду, сприятимуть розширенню професійного світогляду, допоможуть знайти роботодавців та зменшать час пошуку роботи.

Саме тому було створено проєкт «Військовий імунітет у цивільній професії», який втілюється в межах Програми ООН із відновлення та розбудови миру за підтримки уряду Королівства Нідерландів.

Основна мета проєкту: підвищити обізнаність ветеранів/ок про те, як можна інтегрувати військовий досвід у цивільну професію та налагодити діалог між ветеранами та роботодавцями.

Зареєструватися та дізнатися більше про те, як досвід служби застосувати в новій професії можна за посиланням: https://bit.ly/33auPcE

Після реєстрації, ветерани зможуть отримувати інформаційні дайджести, матеріали та консультативну допомогу з таких нагальних питань:

  • Як подати військовий досвід у резюме?
  • Як говорити про військовий досвід на співбесіді?
  • Шляхи/методи адаптації військових навичок.
  • Перетворення військовий навичок на прикладах колишніх ветеранів/нок, які застосували їх у цивільній кар’єрі.
  • Кейси співпраці роботодавців із ветеранами. 

Також під час онлайн-розмов «Ветеран & Роботодавець. Досвід співпраці» ветерани, роботодавці та HR-и, зможуть долучатися до діалогів, ставити запитання спікерам та ділитися власними історіями з працевлаштування. 

 

Після завершення проєкту «Військовий імунітет у цивільній кар’єрі», всі ветерани отримають по електронній пошті інформаційний довідник із покроковою інструкцією з адаптації військових навичок до мирної професії створений на основі узагальнення всіх матеріалів курсу.

У цьому посібнику ветерани знайдуть практичні інструменти з інтеграції військового досвіду до мирної професії, як писати про це в резюме та розповідати на співбесіді, а також зможуть зробити ревізію своїх військових навичок.

Організатори: ГО «Центр зайнятості Вільних людей» в межах Програми ООН із відновлення та розбудови миру за фінансової підтримки уряду королівства Нідерландів.

Міністерство у справах ветеранів України

Image

Анонси

27.04.2024 – Великодній ярмарок
Увага! Триває Всеукраїнський літературний конкурс ім. Олени Теліги та Олега Ольжича «Тільки тим дана перемога, хто у болі сміятися зміг»
Стартує Всеукраїнський проєкт збору книжок «Вільні читають українською!»
1.03-1.04.2024 – Держкомтелерадіо оголошує прийом публіцистичних творів на здобуття премії імені Івана Франка у галузі інформаційної діяльності
5.03.2024 – Вінницький пресклуб запрошує журналістів і журналісток Полтавської області до участі в освітньому вебінарі на тему «Техніка перевірки фактів у боротьбі з дезінформацією для підготовки інформаційно-аналітичних матеріалів»
16-24.02.2024 – Національний тиждень читання поезії 2024: «Ріки незмінно течуть додому»
22.02.2024 – Вінницький прес-клуб організовує серію вебінарів для регіональних журналістів у межах проєкту «Розбудова толерантного інформаційного простору регіональними журналістами»
02.02.2024 - показ документального фільму «І кожна річка»
Image
Image
Всеукраїнська програма ментального здоров'я
Image
Image
13_poltavska.png
Image

СТОРІНКА ДЕПАРТАМЕНТУ У FACEBOOK

Відео youtube Департаменту інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю ПОлтавської облдержадміністрації
oda-ban2.png
oblrada2.png
ghestova_mova.jpg
other-tasks-metro-icon-1.png

Основні завдання Департаменту

  • забезпечення реалізації державної політики у сфері інформації, комунікацій з громадськістю;
  • сприяння реалізації конституційного права громадян на свободу слова та безперешкодній діяльності засобів масової інформації;
  • участь у формуванні та реалізації державної політики у сфері інформації і видавничої справи з метою повнішого задоволення потреби населення області в інформаційній та видавничій продукції;
  • здійснення заходів щодо розвитку інформаційного простору та інформаційної інфраструктури області;
  • аналіз і прогнозування суспільно-політичних процесів у регіоні;
  • проведення консультацій з громадськістю з питань формування та реалізації державної політики;
  • сприяння місцевим органам виконавчої влади у забезпеченні взаємодії з політичними партіями та громадськими організаціями.
© 2018 Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Полтавської обласної державної адміністрації. Матеріали на сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Attribution 4.0 International license , якщо не вказано іншого. https://creativecommons.org/licenses/by/4.0/deed.uk