Image

Для осіб із порушенням зору

Привітання голови Полтавської ОДА Олега Синєгубова з Днем Гідності та Свободи

Шановні полтавці!

Щиро вітаю вас із Днем Гідності та Свободи!

21 листопада, з інтервалом у дев’ять років, розпочалися дві доленосні для сучасної України події: Помаранчева революція 2004-го та Революція Гідності 2013-го.

Ми довели собі і світові, що є могутнім народом, здатним виносити уроки з минулого, протистояти викликам сьогодення та робити все для достойного майбутнього країни. Ми твердо обрали власний шлях розвитку і не маємо права з нього зійти. Зробити незалежність незворотною, Україну – великою та сильною – це головне завдання нашого покоління.

Впевнений, що кожен мешканець області докладає максимум зусиль, щоб разом з усім українським народом досягти поставленої мети.

Бажаю усім миру, злагоди, віри в Україну та її світле майбутнє! Хай успіх увінчує всі ваші добрі починання задля розвитку та процвітання нашої держави!

 

 

Олег СИНЄГУБОВ,

голова Полтавської обласної

державної адміністрації

 

 

 

Image

СТОРІНКА ДЕПАРТАМЕНТУ У FACEBOOK

Відео youtube Департаменту інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю ПОлтавської облдержадміністрації
oda-ban2.png
oblrada2.png
ghestova_mova.jpg

АВТОРИЗАЦІЯ

other-tasks-metro-icon-1.png

Основні завдання Департаменту

  • забезпечення реалізації державної політики у сфері інформації, комунікацій з громадськістю;
  • сприяння реалізації конституційного права громадян на свободу слова та безперешкодній діяльності засобів масової інформації;
  • участь у формуванні та реалізації державної політики у сфері інформації і видавничої справи з метою повнішого задоволення потреби населення області в інформаційній та видавничій продукції;
  • здійснення заходів щодо розвитку інформаційного простору та інформаційної інфраструктури області;
  • аналіз і прогнозування суспільно-політичних процесів у регіоні;
  • проведення консультацій з громадськістю з питань формування та реалізації державної політики;
  • сприяння місцевим органам виконавчої влади у забезпеченні взаємодії з політичними партіями та громадськими організаціями.
© 2018 Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Полтавської обласної державної адміністрації. Матеріали на сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Attribution 4.0 International license , якщо не вказано іншого. https://creativecommons.org/licenses/by/4.0/deed.uk