• +380 (0532) 56-17-18
  • info@adm-pl.gov.ua
  • Пн - Чт 9:00 - 18:00, Пт 9:00 - 16:45. На час карантину: пн-чт 8:00 до 17:00, пт з 8:00 до 15:45, перерва з 12:00 до 12:45
Image

Для осіб із порушенням зору

Previous Next

Щоб розвантажити лікарні Полтави, хворих із непідтвердженим діагнозом COVID-19 будуть направляти до Полтавської ЦРЛ

У понеділок, 2 листопада, на нараді у голови Полтавської облдержадміністрації обговорили питання розповсюдження гострого респіраторного захворювання, спричиненого коронавірусною інфекцією COVID-19. Очільник області Олег Синєгубов повідомив, що в регіоні й надалі продовжують фіксувати велику кількість хворих щодоби.

«Минулого тижня ми провели відповідні наради ТЕБ і НС і визначили обмежувальні заходи на тиждень для Полтави та районів. За нашими підрахунками Кременчук фактично наблизився до «червоної зони», тому там теж треба коригувати карантинні заходи», – повідомив Олег Синєгубов.

Заступник директора Департаменту охорони здоров’я Полтавської ОДА Ігор Куделич розповів, що в області збільшується кількість тестувань. Зокрема минулого тижня близько 2000 аналізів були направлені до київської приватної лабораторії, з якою уклали угоду.

На Полтавщині відпрацьована мережа з 26 лікарняних закладів, які надають медичну допомогу хворим та підозрілим на COVID-2019 із загальною кількістю ліжок 1270 (І хвиля – 19 закладів, 1078 ліжок; ІІ хвиля – 7 закладів, 192 ліжка).

«Станом на 30 жовтня в лікувально-профілактичних закладах області на стаціонарному лікуванні знаходилося 266 хворих із підтвердженим діагнозом COVID-19 та 549 хворих із підозрою. 24 пацієнти перебувають на інтенсивній терапії з використанням ШВЛ, – розповів Ігор Куделич. – За останню добу здійснено 718 виїздів екстреної швидкої допомоги. Ними виявлено 115 пневмоній, тобто це все підозри на коронавірус. Найбільше запалень легень у жителів Полтави та району – 49, Кременчуці – 23, Лубнах – 9 та 7 у Миргороді».

Найбільше пацієнтів лікують пневмонію в обласній інфекцій лікарні – 90 осіб (із них 46 із підтвердженим діагнозом СOVID-19, 44 із підозрою).

«Нині активно працюємо над маршрутами пацієнтів, щоб розвантажити лікарні Полтави. І тому прийнято рішення, що хворих із не підтвердженим діагнозом направляти на лікування у Полтавську центральну районну лікарню, – повідомив Ігор Куделич.

Для надання підтримуючої кисневої терапії в області 733 ліжка забезпечені централізованою подачею кисню.

«Щодня моніторимо ситуацію з киснем у лікувальних закладах Полтавської області щодо освоєння субвенції, яка надійшла минулого тижня. Поки що ситуація в області з госпіталізацією стабільна, але якщо кількість хворих постійно збільшуватиметься, все більше ліжок будуть заповнені. Тому заплановане розгортання додатково ліжок із кисневою підтримкою до 80% від загального ліжкового фонду визначених закладів, – зазначив голова Полтавської ОДА Олег Синєгубов.

Заклади, які були визначені для лікування хворих на COVID-2019, 100% забезпечені засобами індивідуального захисту, з резервом роботи до 2 місяців. По Україні забезпеченість ЗІЗ станом на 30 жовтня становить 66,52% (Полтавська область – 81,3%).

Image

Анонси

Увага! Триває Всеукраїнський літературний конкурс ім. Олени Теліги та Олега Ольжича «Тільки тим дана перемога, хто у болі сміятися зміг»
Стартує Всеукраїнський проєкт збору книжок «Вільні читають українською!»
1.03-1.04.2024 – Держкомтелерадіо оголошує прийом публіцистичних творів на здобуття премії імені Івана Франка у галузі інформаційної діяльності
5.03.2024 – Вінницький пресклуб запрошує журналістів і журналісток Полтавської області до участі в освітньому вебінарі на тему «Техніка перевірки фактів у боротьбі з дезінформацією для підготовки інформаційно-аналітичних матеріалів»
16-24.02.2024 – Національний тиждень читання поезії 2024: «Ріки незмінно течуть додому»
22.02.2024 – Вінницький прес-клуб організовує серію вебінарів для регіональних журналістів у межах проєкту «Розбудова толерантного інформаційного простору регіональними журналістами»
02.02.2024 - показ документального фільму «І кожна річка»
Image
Image
Всеукраїнська програма ментального здоров'я
Image
Image
13_poltavska.png
Image

СТОРІНКА ДЕПАРТАМЕНТУ У FACEBOOK

Відео youtube Департаменту інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю ПОлтавської облдержадміністрації
oda-ban2.png
oblrada2.png
ghestova_mova.jpg
other-tasks-metro-icon-1.png

Основні завдання Департаменту

  • забезпечення реалізації державної політики у сфері інформації, комунікацій з громадськістю;
  • сприяння реалізації конституційного права громадян на свободу слова та безперешкодній діяльності засобів масової інформації;
  • участь у формуванні та реалізації державної політики у сфері інформації і видавничої справи з метою повнішого задоволення потреби населення області в інформаційній та видавничій продукції;
  • здійснення заходів щодо розвитку інформаційного простору та інформаційної інфраструктури області;
  • аналіз і прогнозування суспільно-політичних процесів у регіоні;
  • проведення консультацій з громадськістю з питань формування та реалізації державної політики;
  • сприяння місцевим органам виконавчої влади у забезпеченні взаємодії з політичними партіями та громадськими організаціями.
© 2018 Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Полтавської обласної державної адміністрації. Матеріали на сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Attribution 4.0 International license , якщо не вказано іншого. https://creativecommons.org/licenses/by/4.0/deed.uk