• +380 (0532) 56-17-18
  • info@adm-pl.gov.ua
  • Пн - Чт 9:00 - 18:00, Пт 9:00 - 16:45. На час карантину: пн-чт 8:00 до 17:00, пт з 8:00 до 15:45, перерва з 12:00 до 12:45
Image

Для осіб із порушенням зору

Олег Синєгубов: «Дільничні комісії забезпечені засобами захисту і дезінфекторами»

Відбулася нарада у голови Полтавської облдержадміністрації в режимі відеоконференції з питань невідкладних протиепідемічних заходів під час організації та проведення місцевих виборів. У ній взяли участь працівники органів місцевого самоврядування, РДА, виборчих комісій.

Всього на Полтавщині утворено 1 обласну, 4 районні, 16 міських, 5 районних в місті, 20 селищних та 24 сільських територіальних виборчих комісій та 1248 дільничних виборчих комісій.

Голова Полтавської обласної державної адміністрації Олег Синєгубов повідомив, що всі виборчі дільниці забезпечені засобами індивідуального захисту і дезінфекторами. І волевиявлення має пройти з дотриманням усіх карантинних вимог.

Голова Полтавської обласної територіальної виборчої комісії Людмила Сердюк додала, що всі дільничні комісії готові до роботи: «Сьогодні бюлетені отримують Полтава та Полтавський район, усе відбувається за графіком та в штатному порядку».

Начальник ГУНП в Полтавській області, полковник поліції Іван Вигівський зауважив, що нацполіція готова нести службу під час виборчого процесу і підтримувати правопорядок в регіоні.

«На вчора було взято під охорону 49 виборчих дільниць із 1248. Нині робота триває і на сьогодні буде завершена. Поліція буде забезпечувати охорону ДВК, ТВК та виборчої документації. Буде залучено 4 127 правоохоронців, із них національної поліції – 2642, ДСНС – 1212, Нацгвардія 185 чоловік, 88 курсантів системи МВС. На великих і середніх дільницях нестимуть службу по 2 поліцейських, на малих – по одному, – сказав Іван Вигівський. – У в день виборів правопорядок на вулицях охоронятиме 526 правоохоронців».

Від початку передвиборчої кампанії до органів нацполіції надійшло 230 заяв і повідомлень щодо правопорушень, пов’язаних з виборчим процесом. Внесено 18 кримінальних проваджень та складено 46 адміністративних протоколів.

Очільник Главку поліції Полтавщини також наголосив, що особливу увагу правоохоронці звертатимуть на дотримання карантинних обмежень у день виборів серед населення. Додав, що поліція максимально націлена на профілактичну роботу. Адже штрафи досить великі. Однак люди мають розуміти, якщо вони не будуть дотримуватися визначених вимог, то поліція буде вимушена складати відповідні протоколи.

Голова Полтавської ОДА Олег Синєгубов повідомив, що Полтавська обласна адміністрація також переходить на цілодобовий режим роботи на випадок виникнення нестандартних ситуацій. І наголосив, що п’ятниця – останній день агітації, в суботу всі біг-борди та стовпи мають буди звільнені від плакатів.

Image

Анонси

Увага! Триває Всеукраїнський літературний конкурс ім. Олени Теліги та Олега Ольжича «Тільки тим дана перемога, хто у болі сміятися зміг»
Стартує Всеукраїнський проєкт збору книжок «Вільні читають українською!»
1.03-1.04.2024 – Держкомтелерадіо оголошує прийом публіцистичних творів на здобуття премії імені Івана Франка у галузі інформаційної діяльності
5.03.2024 – Вінницький пресклуб запрошує журналістів і журналісток Полтавської області до участі в освітньому вебінарі на тему «Техніка перевірки фактів у боротьбі з дезінформацією для підготовки інформаційно-аналітичних матеріалів»
16-24.02.2024 – Національний тиждень читання поезії 2024: «Ріки незмінно течуть додому»
22.02.2024 – Вінницький прес-клуб організовує серію вебінарів для регіональних журналістів у межах проєкту «Розбудова толерантного інформаційного простору регіональними журналістами»
02.02.2024 - показ документального фільму «І кожна річка»
Image
Image
Всеукраїнська програма ментального здоров'я
Image
Image
13_poltavska.png
Image

СТОРІНКА ДЕПАРТАМЕНТУ У FACEBOOK

Відео youtube Департаменту інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю ПОлтавської облдержадміністрації
oda-ban2.png
oblrada2.png
ghestova_mova.jpg
other-tasks-metro-icon-1.png

Основні завдання Департаменту

  • забезпечення реалізації державної політики у сфері інформації, комунікацій з громадськістю;
  • сприяння реалізації конституційного права громадян на свободу слова та безперешкодній діяльності засобів масової інформації;
  • участь у формуванні та реалізації державної політики у сфері інформації і видавничої справи з метою повнішого задоволення потреби населення області в інформаційній та видавничій продукції;
  • здійснення заходів щодо розвитку інформаційного простору та інформаційної інфраструктури області;
  • аналіз і прогнозування суспільно-політичних процесів у регіоні;
  • проведення консультацій з громадськістю з питань формування та реалізації державної політики;
  • сприяння місцевим органам виконавчої влади у забезпеченні взаємодії з політичними партіями та громадськими організаціями.
© 2018 Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Полтавської обласної державної адміністрації. Матеріали на сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Attribution 4.0 International license , якщо не вказано іншого. https://creativecommons.org/licenses/by/4.0/deed.uk