• +380 (0532) 56-17-18
  • info@adm-pl.gov.ua
  • Пн - Чт 9:00 - 18:00, Пт 9:00 - 16:45. На час карантину: пн-чт 8:00 до 17:00, пт з 8:00 до 15:45, перерва з 12:00 до 12:45
Image

Для осіб із порушенням зору

Previous Next

В ОДА визначаються з потенційною ділянкою для будівництва сміттєпереробного заводу

Щотижня представники облдержадміністрації проводять тематичні наради, виїзди на місця, засідання робочої групи щодо будівництва майбутнього підприємства переробної промисловості з утилізації та рециклювання органічних твердих побутових і промислових відходів на території Полтавщини.

Заступник голови облдержадміністрації Євген Греков провів нараду з питання виділення земельної ділянки під будівництво сміттєпереробного заводу в Полтавському районі. Проаналізували три потенційні ділянки, які неподалік від обласного центра. Їх уже оглядали під час робочих виїздів. На нараді обговорили технічні характеристики й вимоги, визначили плюси та мінуси кожної. Вирішили попередньо зосередитися на одній – території неподалік від Макухівського сміттєзвалища.

«Потрібно відразу враховувати всі підводні камені, проаналізувати, які питання можуть виникнути під час розробки й затвердження необхідної документації, – зазначила заступник директора Департаменту будівництва, містобудування і архітектури та житлово-комунального господарства ОДА Ірина Особік. – За попередніми розрахунками, площа для розміщення такого підприємства – близько 6,5 гектара». 

Євген Греков розповів, що територія неподалік від Макухівського сміттєзвалища найбільше відповідає необхідним вимогам. Крім того, не виникатиме питання з логістикою, адже можна використовувати той же маршрут, що й технологічний транспорт, який перевозить відходи на сміттєзвалище. 

«Будівництво заводу на цій ділянці у перспективі дозволить переробити сміття, яке там зберігається, відновити екологічний стан довкілля на цій території. Це і створення нових робочих місць, зокрема для місцевого населення, – зазначив Євген Греков. – Робота з визначення потенційної території продовжується. Поки що узгоджуємо всі організаційні моменти, зокрема щодо замовника, фінансування розробки детального плану територій, необхідності проведення стратегічної екологічної оцінки».

Євген Греков розповів, що обов’язковою частиною роботи буде проведення консультацій з громадськістю, побажання і думки мешканців будуть враховані.

За підсумками наради відповідні доручення надані профільним структурним підрозділам облдержадміністрації. Чергове засідання робочої групи проведуть наступного тижня.

Image

Анонси

Увага! Триває Всеукраїнський літературний конкурс ім. Олени Теліги та Олега Ольжича «Тільки тим дана перемога, хто у болі сміятися зміг»
Стартує Всеукраїнський проєкт збору книжок «Вільні читають українською!»
1.03-1.04.2024 – Держкомтелерадіо оголошує прийом публіцистичних творів на здобуття премії імені Івана Франка у галузі інформаційної діяльності
5.03.2024 – Вінницький пресклуб запрошує журналістів і журналісток Полтавської області до участі в освітньому вебінарі на тему «Техніка перевірки фактів у боротьбі з дезінформацією для підготовки інформаційно-аналітичних матеріалів»
16-24.02.2024 – Національний тиждень читання поезії 2024: «Ріки незмінно течуть додому»
22.02.2024 – Вінницький прес-клуб організовує серію вебінарів для регіональних журналістів у межах проєкту «Розбудова толерантного інформаційного простору регіональними журналістами»
02.02.2024 - показ документального фільму «І кожна річка»
Image
Image
Всеукраїнська програма ментального здоров'я
Image
Image
13_poltavska.png
Image

СТОРІНКА ДЕПАРТАМЕНТУ У FACEBOOK

Відео youtube Департаменту інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю ПОлтавської облдержадміністрації
oda-ban2.png
oblrada2.png
ghestova_mova.jpg
other-tasks-metro-icon-1.png

Основні завдання Департаменту

  • забезпечення реалізації державної політики у сфері інформації, комунікацій з громадськістю;
  • сприяння реалізації конституційного права громадян на свободу слова та безперешкодній діяльності засобів масової інформації;
  • участь у формуванні та реалізації державної політики у сфері інформації і видавничої справи з метою повнішого задоволення потреби населення області в інформаційній та видавничій продукції;
  • здійснення заходів щодо розвитку інформаційного простору та інформаційної інфраструктури області;
  • аналіз і прогнозування суспільно-політичних процесів у регіоні;
  • проведення консультацій з громадськістю з питань формування та реалізації державної політики;
  • сприяння місцевим органам виконавчої влади у забезпеченні взаємодії з політичними партіями та громадськими організаціями.
© 2018 Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Полтавської обласної державної адміністрації. Матеріали на сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Attribution 4.0 International license , якщо не вказано іншого. https://creativecommons.org/licenses/by/4.0/deed.uk