• +380 (0532) 56-17-18
  • info@adm-pl.gov.ua
  • Пн - Чт 9:00 - 18:00, Пт 9:00 - 16:45. На час карантину: пн-чт 8:00 до 17:00, пт з 8:00 до 15:45, перерва з 12:00 до 12:45
Image

Для осіб із порушенням зору

Previous Next

Триває реконструкція приймального відділення Лубенської лікарні інтенсивного лікування

Голова облдержадміністрації Олег Синєгубов ознайомився з перебігом реконструкції  приймального відділення та фізіотерапевтичного кабінету під відділення невідкладної (екстреної) медичної допомоги КП «Лубенська лікарня інтенсивного лікування», що відбувається в межах президентської програми «Велике будівництво».

За словами директора медустанови Сергія Наталенка, приймальне відділення буде оснащено апаратом ЕКГ, МРТ, апаратами для УЗД та іншим необхідним медобладнанням.

«Будівельники працюють згідно з графіками. Під час руйнації старого відділення частково були порушені тепломережі, але до початку опалювального сезону вони були відновлені. Тож ремонт, який проводять на першому поверсі, не вплинув на приміщення лікарні. Нині все приймальне відділення виведено з території, яку воно займало. Його перевели в приміщення, де знаходиться дитяче приймальне відділення. Також розвели інші відділення, щоб звільнити територію для робіт. Це тимчасові незручності як для лікарів, так і для пацієнтів», – сказав Сергій Наталенко.

Нині повністю розроблена проєктно-кошторисна документація. За певних обставин було здійснено коригування робочого проєкту. Остаточні зміни внесуть до 3 листопада й вже з їх урахуванням проводитимуть роботи. Здати об’єкт в експлуатацію мають у грудні.

Олег Синєгубов зазначив, що держава виконала свої зобов’язання  повністю  щодо фінансування та закупівлі медичного обладнання.

«Пряма державна субвенція в розмірі 7,2 мільйона гривень уже надійшла. Кошти спрямовують й з місцевого бюджету.  Нині питання в тому, щоб правильно і швидко виконати будівельну частину. Медичне обладнання МОЗ вже закупило й чекає від нас термінів поставки. Але ще будівельних робіт багато. Найближчим часом роботи пришвидшать. Сподіваємося, що через місяць чи півтора об’єкт буде на завершальному етапі й зможемо завозити обладнання. А лубенці отримають  сучасне приймальне відділення», – сказав Олег Синєгубов.

Очільник області порадив підрядникам, лікарям та всім причетним до будівництва щотижня проводити робочі наради. І додав, що таким способом працювали, коли велися роботи в Полтавському кардіоцентрі. Така методика допомогла здати об’єкт в експлуатацію вчасно.

Лубенська лікарня визнана опорною та має обслуговувати за рік близько 200 тисяч пацієнтів.

«Ця лікарня надаватиме послуги не лише жителям Лубенського району, а й прилеглих населених пунктів. Проблемою була відсутність обладнання, яке дасть можливість точно та оперативно  встановлювати діагноз і надавати якісну допомогу. Особисто контролюю це питання. Адже сама та моя родина обслуговуємося в цьому закладі. Тож для мене цей об’єкт конче важливий», – наголосила народний депутат Анастасія Ляшенко.

Загалом за президентською програмою «Велике будівництво» в області має бути  здано в експлуатацію 8 приймальних відділень. В обласній лікарні – завершили роботи. По трьох ведуться роботи, в чотирьох розпочнуть будівництво.

Image

Анонси

Увага! Триває Всеукраїнський літературний конкурс ім. Олени Теліги та Олега Ольжича «Тільки тим дана перемога, хто у болі сміятися зміг»
Стартує Всеукраїнський проєкт збору книжок «Вільні читають українською!»
1.03-1.04.2024 – Держкомтелерадіо оголошує прийом публіцистичних творів на здобуття премії імені Івана Франка у галузі інформаційної діяльності
5.03.2024 – Вінницький пресклуб запрошує журналістів і журналісток Полтавської області до участі в освітньому вебінарі на тему «Техніка перевірки фактів у боротьбі з дезінформацією для підготовки інформаційно-аналітичних матеріалів»
16-24.02.2024 – Національний тиждень читання поезії 2024: «Ріки незмінно течуть додому»
22.02.2024 – Вінницький прес-клуб організовує серію вебінарів для регіональних журналістів у межах проєкту «Розбудова толерантного інформаційного простору регіональними журналістами»
02.02.2024 - показ документального фільму «І кожна річка»
Image
Image
Всеукраїнська програма ментального здоров'я
Image
Image
13_poltavska.png
Image

СТОРІНКА ДЕПАРТАМЕНТУ У FACEBOOK

Відео youtube Департаменту інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю ПОлтавської облдержадміністрації
oda-ban2.png
oblrada2.png
ghestova_mova.jpg
other-tasks-metro-icon-1.png

Основні завдання Департаменту

  • забезпечення реалізації державної політики у сфері інформації, комунікацій з громадськістю;
  • сприяння реалізації конституційного права громадян на свободу слова та безперешкодній діяльності засобів масової інформації;
  • участь у формуванні та реалізації державної політики у сфері інформації і видавничої справи з метою повнішого задоволення потреби населення області в інформаційній та видавничій продукції;
  • здійснення заходів щодо розвитку інформаційного простору та інформаційної інфраструктури області;
  • аналіз і прогнозування суспільно-політичних процесів у регіоні;
  • проведення консультацій з громадськістю з питань формування та реалізації державної політики;
  • сприяння місцевим органам виконавчої влади у забезпеченні взаємодії з політичними партіями та громадськими організаціями.
© 2018 Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Полтавської обласної державної адміністрації. Матеріали на сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Attribution 4.0 International license , якщо не вказано іншого. https://creativecommons.org/licenses/by/4.0/deed.uk