• +380 (0532) 56-17-18
  • info@adm-pl.gov.ua
  • Пн - Чт 9:00 - 18:00, Пт 9:00 - 16:45. На час карантину: пн-чт 8:00 до 17:00, пт з 8:00 до 15:45, перерва з 12:00 до 12:45
Image

Для осіб із порушенням зору

Previous Next

Завершили реконструкцію Чорнухинського ліцею імені Григорія Сковороди

У межах робочого візиту голова облдержадміністрації Олег Синєгубов відвідав Чорнухинський ліцей імені Г.С. Сковороди. У закладі саме завершили реконструкцію, утеплили фасад. Роботи виконали вчасно. Планували їх закінчити до 25 жовтня.

Директор ліцею Любов Саражин розповіла, що приміщення збудували в 1972 році. Відтоді капітальних ремонтів у ньому не проводили. У 2003-му школу відокремили від централізованої котельні. У дворі закладу облаштували автономну котельню. Це дало вагомий результат в енергозбереженні й відповідно заощадженні коштів. У 2016 році замінили вікна.

«Реконструкція закладу, здійснена в цьому навчальному році, має бути результативною. Поліпшить енергоефективність будівлі. Крім того, покращився естетичний вигляд ліцею, – зазначила Любов Саражин. – Бригада працювала відповідально й сумлінно, з дотриманням усіх технологічних процесів».

Любов Саражин додала, що оскільки ліцей є опорним закладом у районі, хотіли б побудувати смугу перешкод для уроків «Захисту України» та спортивний майданчик. Розповіла й про потребу в ремонті харчоблоку.

Олег Синєгубов зазначив, що потрібно готувати й подавати відповідні проєкти. Область готова їх підтримувати на умовах співфінансування. Наголосив, що завдяки утепленню стін і фасаду ліцею вдасться забезпечити економію ресурсів.

«Будівельники провели гідроізоляцію, утеплили цокольну частину приміщення, фасад об’єкта. Нанесли декоративну штукатурку і покрили стіни акриловою фарбою,– сказав Олег Синєгубов. – Надалі в межах президентської програми «Велике будівництво» хочемо зробити наступні етапи ремонту і покращення освіти дітей. Ми переконані, якщо вкладати в якість навчання, матеріально-технічну базу закладів, то це інвестиція у нові покоління. Ще багато завдань попереду. Наприклад, будівництво спортивного майданчика, ремонт харчоблоку. Спільними зусиллями зможемо їх втілити. Якісна реалізація цьогорічного проєкту із дотриманням встановлених термінів – доказ того, що на місцях можуть отримувати кошти, ефективно і вчасно їх освоювати. Надалі опорний заклад розвиватимемо».

Голова Чорнухинської райдержадміністрації Юрій Самойлік розповів, що через два роки виповниться 300 років із дня народження Григорія Савича Сковороди. Хотіли б відзначити цей ювілей земляка як мінімум на обласному рівні. Створили робочу групу, напрацьовують ідеї.

«Спілкувалися про це із Прем’єр-міністром. Потрібно надати пропозиції й розробити відповідний план заходів. На урядовому рівні ініціативу з відзначення 300-річчя Григорія Сковороди підтримують», – зазначив Олег Синєгубов.

На реконструкцію Чорнухинського ліцею спрямувати кошти субвенції з державного бюджету на реалізацію програми «Спроможна школа для кращих результатів» та місцевого бюджету. В опорному закладі навчаються близько 300 дітей.

Image

Анонси

Увага! Триває Всеукраїнський літературний конкурс ім. Олени Теліги та Олега Ольжича «Тільки тим дана перемога, хто у болі сміятися зміг»
Стартує Всеукраїнський проєкт збору книжок «Вільні читають українською!»
1.03-1.04.2024 – Держкомтелерадіо оголошує прийом публіцистичних творів на здобуття премії імені Івана Франка у галузі інформаційної діяльності
5.03.2024 – Вінницький пресклуб запрошує журналістів і журналісток Полтавської області до участі в освітньому вебінарі на тему «Техніка перевірки фактів у боротьбі з дезінформацією для підготовки інформаційно-аналітичних матеріалів»
16-24.02.2024 – Національний тиждень читання поезії 2024: «Ріки незмінно течуть додому»
22.02.2024 – Вінницький прес-клуб організовує серію вебінарів для регіональних журналістів у межах проєкту «Розбудова толерантного інформаційного простору регіональними журналістами»
02.02.2024 - показ документального фільму «І кожна річка»
Image
Image
Всеукраїнська програма ментального здоров'я
Image
Image
13_poltavska.png
Image

СТОРІНКА ДЕПАРТАМЕНТУ У FACEBOOK

Відео youtube Департаменту інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю ПОлтавської облдержадміністрації
oda-ban2.png
oblrada2.png
ghestova_mova.jpg
other-tasks-metro-icon-1.png

Основні завдання Департаменту

  • забезпечення реалізації державної політики у сфері інформації, комунікацій з громадськістю;
  • сприяння реалізації конституційного права громадян на свободу слова та безперешкодній діяльності засобів масової інформації;
  • участь у формуванні та реалізації державної політики у сфері інформації і видавничої справи з метою повнішого задоволення потреби населення області в інформаційній та видавничій продукції;
  • здійснення заходів щодо розвитку інформаційного простору та інформаційної інфраструктури області;
  • аналіз і прогнозування суспільно-політичних процесів у регіоні;
  • проведення консультацій з громадськістю з питань формування та реалізації державної політики;
  • сприяння місцевим органам виконавчої влади у забезпеченні взаємодії з політичними партіями та громадськими організаціями.
© 2018 Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Полтавської обласної державної адміністрації. Матеріали на сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Attribution 4.0 International license , якщо не вказано іншого. https://creativecommons.org/licenses/by/4.0/deed.uk