Image

Для осіб із порушенням зору

В області завершується збирання сої та соняшнику

Станом на 15 жовтня аграрії Полтавщини зібрали 624,4 тис. га зернових та зернобобових культур. Намолочено 2849,3 тис. тонн зерна. Середня урожайність – 45,6 ц/га.

Кукурудза на зерно зібрана на площі 286,3 тис. га, намолочено 1426,0 тис. тонн зерна. Середня урожайність становить 49,8 ц/га.

Соя зібрана на площі 128,4 тис. га, або 99% до прогнозу. Намолочено 241,4 тис. тонн. Середня врожайність культури – 18,8 ц/га.

Завершується збирання соняшнику. Опрацьовано площу 376,2 тис. га, або 98% до прогнозу. Намолочено 1057,2 тис. тонн. Середня врожайність – 28,1 ц/га. 

Продовжується збирання цукрових буряків. Їх зібрано на площі 5,2 тис. га, накопано 152,8 тис. тонн. Середня урожайність – 295,0 ц/га. Вивезено з поля 114,6 тис. тонн.

За оперативними даними під урожай 2021 року в області посіяно 214,7 тис. га озимих зернових культур, що становить 90,2% до прогнозу. Зокрема, 203,0 тис. га озимої пшениці, 3,9 тис. га озимого жита та 7,8 тис. га озимого ячменю. Крім того, озимий ріпак посіяно на 6,5 тис. га.

Департамент агропромислового розвитку облдержадміністрації

Image

СТОРІНКА ДЕПАРТАМЕНТУ У FACEBOOK

Відео youtube Департаменту інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю ПОлтавської облдержадміністрації
oda-ban2.png
oblrada2.png
ghestova_mova.jpg

АВТОРИЗАЦІЯ

other-tasks-metro-icon-1.png

Основні завдання Департаменту

  • забезпечення реалізації державної політики у сфері інформації, комунікацій з громадськістю;
  • сприяння реалізації конституційного права громадян на свободу слова та безперешкодній діяльності засобів масової інформації;
  • участь у формуванні та реалізації державної політики у сфері інформації і видавничої справи з метою повнішого задоволення потреби населення області в інформаційній та видавничій продукції;
  • здійснення заходів щодо розвитку інформаційного простору та інформаційної інфраструктури області;
  • аналіз і прогнозування суспільно-політичних процесів у регіоні;
  • проведення консультацій з громадськістю з питань формування та реалізації державної політики;
  • сприяння місцевим органам виконавчої влади у забезпеченні взаємодії з політичними партіями та громадськими організаціями.
© 2018 Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Полтавської обласної державної адміністрації. Матеріали на сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Attribution 4.0 International license , якщо не вказано іншого. https://creativecommons.org/licenses/by/4.0/deed.uk