• +380 (0532) 56-17-18
  • info@adm-pl.gov.ua
  • Пн - Чт 9:00 - 18:00, Пт 9:00 - 16:45. На час карантину: пн-чт 8:00 до 17:00, пт з 8:00 до 15:45, перерва з 12:00 до 12:45
Image

Для осіб із порушенням зору

Previous Next

В облдержадміністрації обговорили ефективне регулювання трудових відносин

Сьогодні  заступник голови ОДА Олег Пругло провів засідання робочої групи з питань легалізації зайнятості населення та заробітної плати при облдержадміністрації. 

Захід відбувся за участі керівництва Головного управління Пенсійного фонду України в Полтавській області, представників обласних владних структур, структурних підрозділів облдержадміністрації та райдержадміністрацій, членів районних робочих груп з питань легалізації виплати заробітної плати та зайнятості населення, соціальних партнерів Фонду.

Як поінформував Олег Пругло, за показником легалізації зайнятості населення Полтавська область посідає 6 місце серед регіонів України.  «Питання легалізації заробітних плат досить важливе, адже це, в першу чергу, надходження до пенсійного фонду, а відповідно - пенсійне забезпечення громадян. Ми почали роботу завчасно і є вже певні напрацювання: за січень-квітень цього року проведено 116 засідань міських та районних груп, на 71 з яких були запрошені роботодавці. Результат - на 181 суб’єкті господарювання вже легалізовані робочі місця»,  -  зазначив заступник голови.

У свою чергу начальник Головного управління Пенсійного фонду області Володимир Тараторін також наголосив на позитивних здобутках, які свідчать про результативність як урядових заходів, так і зусиль причетних установ на регіональному рівні. «На сьогоднішній день планові показники щодо надходження коштів виконано майже на 111%. Ресурси, які надійшли понад план, складають близько 167 млн грн. Зрозуміло, що такі фінансові вливання до пенсійного бюджету маємо завдяки зростанню фонду оплати праці», - зауважив Володимир Тараторін. Він також поінформував, що у порівнянні з відповідним минулорічним періодом, фонд оплати праці в області збільшився на понад 127%. Серед лідерів -  Крюківський вагонобудівний завод та Полтавський гірничозбагачувальний комбінат, які демонструють зростання фонду оплати праці на 43 і 29 відсотків відповідно.

Органами  Пенсійного фонду в області за допомогою Реєстру застрахованих осіб ведеться відстеження стану дотримання учасниками ринку праці належного рівня заробітної плати найнятих працівників. Відповідно до даних показників, наразі в Україні більше мільйона людей отримують заробітну плату мінімальну або нижче мінімальної. Даний показник в Полтавській області, спільними зусиллями усіх сторін соціального партнерства щодо легалізації трудових відносин, зменшився у різних сферах економічної діяльності за декілька місяців року майже на 6 тис. кількості працівників, яким виплачується заробітна плата менше законодавчо встановленого рівня.

Про здійснення перевірок органами Державної фіскальної служби України по виявленню фактів використання праці неоформлених працівників поінформував учасників заступник начальника управління – начальник відділу аналізу та прогнозування надходжень податків та зборів з фізичних осіб та єдиного внеску Головного управління Державної фіскальної служби у Полтавській області Олексій Бритвін.

Під час засідання учасники робочої групи  заслухали представників  підприємств-боржників та обговорили перспективи погашення боргів.

Найближчим часом в райдержадміністраціях також відбудуться засідання відповідних комісій, на яких заслухають звіти керівників підприємств, що мінімізують виграти на оплату праці.

 

Image

Анонси

27.04.2024 – Великодній ярмарок
Увага! Триває Всеукраїнський літературний конкурс ім. Олени Теліги та Олега Ольжича «Тільки тим дана перемога, хто у болі сміятися зміг»
1.03-1.04.2024 – Держкомтелерадіо оголошує прийом публіцистичних творів на здобуття премії імені Івана Франка у галузі інформаційної діяльності
5.03.2024 – Вінницький пресклуб запрошує журналістів і журналісток Полтавської області до участі в освітньому вебінарі на тему «Техніка перевірки фактів у боротьбі з дезінформацією для підготовки інформаційно-аналітичних матеріалів»
16-24.02.2024 – Національний тиждень читання поезії 2024: «Ріки незмінно течуть додому»
22.02.2024 – Вінницький прес-клуб організовує серію вебінарів для регіональних журналістів у межах проєкту «Розбудова толерантного інформаційного простору регіональними журналістами»
02.02.2024 - показ документального фільму «І кожна річка»
Image
Image
Всеукраїнська програма ментального здоров'я
Image
Image
13_poltavska.png
Image

СТОРІНКА ДЕПАРТАМЕНТУ У FACEBOOK

Відео youtube Департаменту інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю ПОлтавської облдержадміністрації
oda-ban2.png
oblrada2.png
ghestova_mova.jpg
other-tasks-metro-icon-1.png

Основні завдання Департаменту

  • забезпечення реалізації державної політики у сфері інформації, комунікацій з громадськістю;
  • сприяння реалізації конституційного права громадян на свободу слова та безперешкодній діяльності засобів масової інформації;
  • участь у формуванні та реалізації державної політики у сфері інформації і видавничої справи з метою повнішого задоволення потреби населення області в інформаційній та видавничій продукції;
  • здійснення заходів щодо розвитку інформаційного простору та інформаційної інфраструктури області;
  • аналіз і прогнозування суспільно-політичних процесів у регіоні;
  • проведення консультацій з громадськістю з питань формування та реалізації державної політики;
  • сприяння місцевим органам виконавчої влади у забезпеченні взаємодії з політичними партіями та громадськими організаціями.
© 2018 Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Полтавської обласної державної адміністрації. Матеріали на сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Attribution 4.0 International license , якщо не вказано іншого. https://creativecommons.org/licenses/by/4.0/deed.uk