• +380 (0532) 56-17-18
  • info@adm-pl.gov.ua
  • Пн - Чт 9:00 - 18:00, Пт 9:00 - 16:45. На час карантину: пн-чт 8:00 до 17:00, пт з 8:00 до 15:45, перерва з 12:00 до 12:45
Image

Для осіб із порушенням зору

Previous Next

Німецьке товариство міжнародного співробітництва допоможе полтавським громадам розробити плани поводження з відходами

17 вересня відбулося підписання Меморандуму між Полтавською облдержадміністрацією та Німецьким товариством міжнародного співробітництва (GIZ) щодо впровадження проєкту міжнародної технічної допомоги «Підтримка ініціативи з експорту технологій захисту довкілля».

«Співпраця з німецьким партнером GIZ на Полтавщині не нова, спільно реалізовано вже більше 20 проєктів. Сьогодні ми хочемо налагодити більш тісну взаємодію у сфері поводження з твердими побутовими відходами, їхньою переробкою та утилізацією, – повідомив голова Полтавської облдержадміністрації Олег Синєгубов. – Питання поводження з твердими побутовими відходами для нас надзвичайно актуальне. Ми знаємо і про стихійні сміттєзвалища, які є в районах. І про проблему наявності програми поводження з відходами, її уніфікації, наближення до міст. В умовах децентралізації кожна новоутворена ОТГ має знати концепцію поводження з відходами, щоб вирішити ситуацію в конкретному населеному пункті і в області в цілому».

Заступник керівника Проєкту GIZ Тарас Журавель повідомив, що в Україні укладено 620 договорів міжмуніципального співробітництва. Із них 20% в Полтавській області.

«Ми сподіваємося, що і глобальний проєкт «Підтримка ініціативи з експорту технологій захисту довкілля», який буде розроблятися в 6 районах Полтавщини, потім розповсюдиться на всю область, – говорить Тарас Журавель. – Ми будемо максимально сприяти органам місцевого самоврядування в розробці планів поводження з відходами. Ці документи мають так узгоджуватися між громадами, щоб система працювала найбільш ефективно і оптимально. Дуже важливо, щоб громади між собою домовлялися про збір і вивіз сміття. Адже фінансово такі питання дуже складно вирішувати в одному маленькому населеному пункті».

У рамках проєкту буде забезпечене навчання працівників у сфері поводження з відходами на досвіді Німеччини та країн Євросоюзу. Також експерти GIZ допоможуть області розробити регіональну стратегію, на яку рівнятимуться органи місцевого самоврядування. Усі кращі практики поводження з відходами будуть задокументовані, щоб передавати досвід для інших областей України.

Глобальний проєкт «Підтримка ініціативи з експорту технологій захисту довкілля» крім України також діє в Тайланді, Йорданії, Індії та Єгипті, але в кожного кластеру є своя тематика. Мата – створення зеленої інфраструктури в країнах партнерах та обмін досвідом.

В Україні проєкт діятиме до 2023 року й фінансуватиметься Федеральним Міністерством довкілля, охорони природи та безпеки ядерних реакторів Німеччини (1,8 мільйонів євро).

Image

Анонси

27.04.2024 – Великодній ярмарок
Увага! Триває Всеукраїнський літературний конкурс ім. Олени Теліги та Олега Ольжича «Тільки тим дана перемога, хто у болі сміятися зміг»
1.03-1.04.2024 – Держкомтелерадіо оголошує прийом публіцистичних творів на здобуття премії імені Івана Франка у галузі інформаційної діяльності
5.03.2024 – Вінницький пресклуб запрошує журналістів і журналісток Полтавської області до участі в освітньому вебінарі на тему «Техніка перевірки фактів у боротьбі з дезінформацією для підготовки інформаційно-аналітичних матеріалів»
16-24.02.2024 – Національний тиждень читання поезії 2024: «Ріки незмінно течуть додому»
22.02.2024 – Вінницький прес-клуб організовує серію вебінарів для регіональних журналістів у межах проєкту «Розбудова толерантного інформаційного простору регіональними журналістами»
02.02.2024 - показ документального фільму «І кожна річка»
Image
Image
Всеукраїнська програма ментального здоров'я
Image
Image
13_poltavska.png
Image

СТОРІНКА ДЕПАРТАМЕНТУ У FACEBOOK

Відео youtube Департаменту інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю ПОлтавської облдержадміністрації
oda-ban2.png
oblrada2.png
ghestova_mova.jpg
other-tasks-metro-icon-1.png

Основні завдання Департаменту

  • забезпечення реалізації державної політики у сфері інформації, комунікацій з громадськістю;
  • сприяння реалізації конституційного права громадян на свободу слова та безперешкодній діяльності засобів масової інформації;
  • участь у формуванні та реалізації державної політики у сфері інформації і видавничої справи з метою повнішого задоволення потреби населення області в інформаційній та видавничій продукції;
  • здійснення заходів щодо розвитку інформаційного простору та інформаційної інфраструктури області;
  • аналіз і прогнозування суспільно-політичних процесів у регіоні;
  • проведення консультацій з громадськістю з питань формування та реалізації державної політики;
  • сприяння місцевим органам виконавчої влади у забезпеченні взаємодії з політичними партіями та громадськими організаціями.
© 2018 Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Полтавської обласної державної адміністрації. Матеріали на сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Attribution 4.0 International license , якщо не вказано іншого. https://creativecommons.org/licenses/by/4.0/deed.uk