• +380 (0532) 56-17-18
  • info@adm-pl.gov.ua
  • Пн - Чт 9:00 - 18:00, Пт 9:00 - 16:45. На час карантину: пн-чт 8:00 до 17:00, пт з 8:00 до 15:45, перерва з 12:00 до 12:45
Image

Для осіб із порушенням зору

Previous Next

Нагородили переможців обласних конкурсів «Кращий ЦНАП» і «Кращий адміністратор»

Третій рік поспіль у межах «Комплексної програми розвитку малого і середнього підприємництва у Полтавській області на 2017-2020 роки» відбулися обласні конкурси «Кращий ЦНАП» і «Кращий адміністратор». 16 вересня в Полтавській облдержадміністрації нагородили цьогорічних переможців.

Перший заступник голови Полтавської ОДА Дмитро Лунін повідомив, що в області стрімко розбудовується і розвивається мережа центрів надання адміністративних послуг.

«В умовах реформи децентралізації дуже важливо наблизити послуги до споживачів, вони мають бути якісними і доступними, – сказав Дмитро Лунін. – Є амбітна ціль – у кожній громаді Полтавщини повинен бути ЦНАП. Полтавська область бере участь у пілотному проєкті, за яким залучаються державні кошти на будівництві нових центрів. Полтавський ЦНАП теж є яскравим прикладом того, як за рік можна звести багатофункціональний центр надання послуг».

Тимчасово виконувач обов’язків директора Департаменту економічного розвитку, торгівлі та залучення інвестицій Олена Онупко розповіла, за яким принципом члени конкурсної комісії визначають переможців.

«Кращий ЦНАП обирається за такими критеріями: наскільки розширився спектр надання послуг, чи збільшилася кількість послуг в електронному вигляді, чи запроваджуються нові супутні послуги, настільки враховується інклюзивність, – розповіла Олена Онупко. – Кращі адміністратори так само визначаються за професійними навичками, швидкістю надання послуг, за відсутністю скарг чи наявністю схвальних відгуків від клієнтів».

Цього року в обох конкурсах було обрано по 7 переможців.

«Кращий Центр надання адміністративних послуг»:

"Кращий ментор у сфері надання адміністративних послугˮ – Департамент „Центр надання адміністративних послуг у місті Кременчуціˮ.

„За підвищення комфортності надання адміністративних послуг у громадіˮ – ЦНАП виконавчого комітету Сергіївської сільської ради.

„За підвищення комфортності надання адміністративних послуг у громадіˮ – ЦНАП при  Зіньківській районній державній адміністрації.

„За активну розбудову ЦНАП у громадіˮ – Відділ „Центр надання адміністративних послугˮ виконавчого комітету Гребінківської міської ради.

„За активну розбудову ЦНАП у громадіˮ – Відділ „Центр надання адміністративних послугˮ виконавчого комітету Великобагачанської селищної ради.

„За активне впровадження е-послуг у ЦНАПˮ – Центр надання адміністративних послуг при Диканській районній державній адміністрації.

„За динамічне розширення спектру адміністративних послуг для населенняˮ – Відділ „Центр надання адміністративних послугˮ виконавчого комітету Миргородської міської ради.

Переможці конкурсу „Кращий адміністраторˮ:

Качалка Тетяна - ЦНАП при Карлівській РДА;

Руденко Ганна - ЦНАП при Глобинській РДА;

Зубенко Юлія – ЦНАП виконавчого комітету Пирятинської міської ради;

Нальотов Андрій - Департамент „Центр надання адміністративних послуг у місті Кременчуціˮ;

Мироненко Наталія - Відділ - Центр надання адміністративних послуг Гадяцької РДА;

Старун Ірина - ЦНАП виконавчого комітету Лубенської міської ради;

Герасименко Ксенія - Відділ „Центр надання адміністративних послугˮ виконавчого комітету Глобинської міської ради.

Image

Анонси

Увага! Триває Всеукраїнський літературний конкурс ім. Олени Теліги та Олега Ольжича «Тільки тим дана перемога, хто у болі сміятися зміг»
Стартує Всеукраїнський проєкт збору книжок «Вільні читають українською!»
1.03-1.04.2024 – Держкомтелерадіо оголошує прийом публіцистичних творів на здобуття премії імені Івана Франка у галузі інформаційної діяльності
5.03.2024 – Вінницький пресклуб запрошує журналістів і журналісток Полтавської області до участі в освітньому вебінарі на тему «Техніка перевірки фактів у боротьбі з дезінформацією для підготовки інформаційно-аналітичних матеріалів»
16-24.02.2024 – Національний тиждень читання поезії 2024: «Ріки незмінно течуть додому»
22.02.2024 – Вінницький прес-клуб організовує серію вебінарів для регіональних журналістів у межах проєкту «Розбудова толерантного інформаційного простору регіональними журналістами»
02.02.2024 - показ документального фільму «І кожна річка»
Image
Image
Всеукраїнська програма ментального здоров'я
Image
Image
13_poltavska.png
Image

СТОРІНКА ДЕПАРТАМЕНТУ У FACEBOOK

Відео youtube Департаменту інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю ПОлтавської облдержадміністрації
oda-ban2.png
oblrada2.png
ghestova_mova.jpg
other-tasks-metro-icon-1.png

Основні завдання Департаменту

  • забезпечення реалізації державної політики у сфері інформації, комунікацій з громадськістю;
  • сприяння реалізації конституційного права громадян на свободу слова та безперешкодній діяльності засобів масової інформації;
  • участь у формуванні та реалізації державної політики у сфері інформації і видавничої справи з метою повнішого задоволення потреби населення області в інформаційній та видавничій продукції;
  • здійснення заходів щодо розвитку інформаційного простору та інформаційної інфраструктури області;
  • аналіз і прогнозування суспільно-політичних процесів у регіоні;
  • проведення консультацій з громадськістю з питань формування та реалізації державної політики;
  • сприяння місцевим органам виконавчої влади у забезпеченні взаємодії з політичними партіями та громадськими організаціями.
© 2018 Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Полтавської обласної державної адміністрації. Матеріали на сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Attribution 4.0 International license , якщо не вказано іншого. https://creativecommons.org/licenses/by/4.0/deed.uk