Image

Для осіб із порушенням зору

Previous Next

Олег Синєгубов оглянув реконструкцію опорної школи в Мартинівці Карлівського району

Голова Полтавської облдержадміністрації Олег Синєгубов оглянув хід реконструкції опорного закладу «Мартинівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів» в Карлівському районі. Нині там ведуться роботи в межах програми «Велике будівництво».

«У цій школі навчається майже двісті учнів із п’яти навколишніх сіл. Понад пів сотні років тут жодного разу не робили капітальний ремонт. І цьогоріч ми виправляємо ситуацію, – повідомив Олег Синєгубов. – Крім оновлення навчальних кабінетів, бібліотеки, учительської та їдальні, підрядна організація утеплює фасад та покрівлю. Ці всі заходи допоможуть зробити комфортні умови для навчання дітей, а заклад зможе економити взимку кошти на утриманні та опаленні приміщення».

Будівельні роботи в школі розпочалися влітку й уже на 80 % виконані. Підрядна організація вже завершила утеплення покрівлі й проводить термомодернізацію зовнішніх стін.

Облаштовувати кабінети новою технікою планують у жовтні. На її закупівлю та реконструкцію будівлі загалом витратять 13 мільйонів гривень. З них майже 11 мільйонів – з держбюджету, решта – обласний та місцевий.

Image

СТОРІНКА ДЕПАРТАМЕНТУ У FACEBOOK

Відео youtube Департаменту інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю ПОлтавської облдержадміністрації
oda-ban2.png
oblrada2.png
ghestova_mova.jpg

АВТОРИЗАЦІЯ

other-tasks-metro-icon-1.png

Основні завдання Департаменту

  • забезпечення реалізації державної політики у сфері інформації, комунікацій з громадськістю;
  • сприяння реалізації конституційного права громадян на свободу слова та безперешкодній діяльності засобів масової інформації;
  • участь у формуванні та реалізації державної політики у сфері інформації і видавничої справи з метою повнішого задоволення потреби населення області в інформаційній та видавничій продукції;
  • здійснення заходів щодо розвитку інформаційного простору та інформаційної інфраструктури області;
  • аналіз і прогнозування суспільно-політичних процесів у регіоні;
  • проведення консультацій з громадськістю з питань формування та реалізації державної політики;
  • сприяння місцевим органам виконавчої влади у забезпеченні взаємодії з політичними партіями та громадськими організаціями.
© 2018 Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Полтавської обласної державної адміністрації. Матеріали на сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Attribution 4.0 International license , якщо не вказано іншого. https://creativecommons.org/licenses/by/4.0/deed.uk