• +380 (05322) 56-17-18
  • info@adm-pl.gov.ua
  • Пн - Чт 9:00 - 18:00, Пт 9:00 - 16:45. На час карантину: пн-чт 8:00 до 17:00, пт з 8:00 до 15:45, перерва з 12:00 до 12:45
Image

Для осіб із порушенням зору

Previous Next

Стартував конкурс проєктів громадських організацій, які отримають фінансову підтримку з обласного бюджету

Відбулося перше засідання  конкурсної комісії Департаменту культури і туризму облдержадміністрації з розгляду конкурсних пропозицій та проведення моніторингу реалізації програм (проектів, заходів), розроблених інститутами громадянського суспільства, для виконання (реалізації) яких надаватиметься фінансова підтримка за рахунок коштів обласного бюджету у 2021 році.

Ініціативам, які стануть переможцями, нададуть фінансову підтримку за рахунок коштів обласного бюджету.  Орієнтовний обсяг фінансування за рахунок бюджетних коштів однієї програми (проєкту, заходу) – до 70 тис. грн. Решта – власні кошти організації.

Як поінформувала т.в.о. директора Департаменту культури і туризму ОДА Ірина Удовиченко, всього буде проведено 4 засідання конкурсної комісії. Сам конкурс проводять у три етапи. На першому члени конкурсної комісії індивідуально оцінюють пропозиції за такими критеріями: відповідність запланованих заходів пріоритетним завданням, визначеним організатором конкурсу; та загальнодержавним і місцевим програмам, а також загальнодержавному або відповідному адміністративно-територіальному рівню виконання проєкту. На другому етапі конкурсанти захищають свої проєкти, на третьому журі обирає переможців.  

«Цього року прохання до всіх громадських організацій, які подаватимуть пропозиції враховувати карантинні вимоги. Щоб проєкти були реалізовані, а не поверталися гроші в бюджет. Всі ми розуміємо, що культура – це завжди видовищні масові заходи, але реалії змушують нас працювати у новому форматі. Маємо досвіт проведення онлайн заходів цієї зими та весною. Є вже чимало цікавих ініціатив, які проводили онлайн», – сказала Ірина Удовиченко.  

На засіданні члени комісії затвердили регламент роботи.

Конкурсні пропозиції приймають з 15 вересня щоденно, крім вихідних та святкових днів, з 09-00 до 12.00 та з 13.00 до 16-00, за адресою: м.Полтава, вул.Соборності, 45, каб. 307.

Image
Image
Image
Всеукраїнська програма ментального здоров'я
Image
Image
13_poltavska.png

СТОРІНКА ДЕПАРТАМЕНТУ У FACEBOOK

Відео youtube Департаменту інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю ПОлтавської облдержадміністрації
oda-ban2.png
oblrada2.png
ghestova_mova.jpg
other-tasks-metro-icon-1.png

Основні завдання Департаменту

  • забезпечення реалізації державної політики у сфері інформації, комунікацій з громадськістю;
  • сприяння реалізації конституційного права громадян на свободу слова та безперешкодній діяльності засобів масової інформації;
  • участь у формуванні та реалізації державної політики у сфері інформації і видавничої справи з метою повнішого задоволення потреби населення області в інформаційній та видавничій продукції;
  • здійснення заходів щодо розвитку інформаційного простору та інформаційної інфраструктури області;
  • аналіз і прогнозування суспільно-політичних процесів у регіоні;
  • проведення консультацій з громадськістю з питань формування та реалізації державної політики;
  • сприяння місцевим органам виконавчої влади у забезпеченні взаємодії з політичними партіями та громадськими організаціями.
© 2018 Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Полтавської обласної державної адміністрації. Матеріали на сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Attribution 4.0 International license , якщо не вказано іншого. https://creativecommons.org/licenses/by/4.0/deed.uk