Image

Для осіб із порушенням зору

Previous Next

В обласному центрі перевірили стан дотримання карантинних вимог у громадському транспорті

У Полтаві провели чергову перевірку дотримання карантинних вимог у транспорті. Здійснили її представники облдержадміністрації, відділу з питань транспортних перевезень та зв’язку виконавчого комітету Полтавської міської ради, патрульні поліцейські, фахівці територіальних управлінь Держпродспоживслужби та Укртрансбезпеки. Перевіряли громадський транспорт, який виїжджає від центрального ринку в Полтаві.

Насамперед визначали, чи дотримуються водії та пасажири маскового режиму, чи є в салоні авто антисептичний засіб для рук, візуальна інформація щодо запобігання поширенню коронавірусної інфекції, чи відбувається провітрювання й обробка салону та машини. Інспектували належне комплектування транспортних засобів аптечками й вогнегасниками. Також перевіряли документи для здійснення пасажирських перевезень – схему й графік маршруту, квитково-обліковий лист, права й техпаспорт, наявність перевірки технічного стану транспортного засобу та передрейсового медичного огляду водія.

«Перевірки відбуваються регулярно. Проводять їх за двома напрямками. Перший – дотримання карантинних вимог на лінії, в роботі транспорту на маршруті. Це не більше пасажирів, ніж кількість сидячих місць, наявність антисептику, дотримання маскового режиму, карантинних заходів водіями. Другий напрямок – перевірка матеріальних баз випуску транспортних засобів. Вона відбувається із 4-5 години ранку, коли авто виходять на лінію. Перевіряємо наявність медичного забезпечення й контролю на базі. Дивимося, як проінструктований медичний працівник, забезпеченість бази антисептиками, засобами температурного скринінгу, медпрепаратами й проведення необхідних інструктажів для водіїв. За обома напрямками виявляємо порушення. Члени робочих груп складають акти, протоколи. Потім починаються судові процеси, – розповів тимчасово виконувач обов’язків начальника Управління інфраструктури та цифрової трансформації облдержадміністрації Сергій Марчишинець. – Кожен район, об’єднана територіальна громада, місто обласного значення мають право здійснювати перевірки. Облдержадміністрація курує роботу. Моніторимо активність діяльності робочих груп, проблематику. Дивимося інформацію головного санітарного лікаря, де в області є спалахи, осередки хвороби. Якщо з’ясовуємо, що робочі групи працюють там неналежним чином, тоді обласною групою підсилюємо роботу в районі».

Сергій Марчишинець зазначив, що основне завдання – не допустити зупинку громадського транспорту.

«Посилені акценти робимо там, де є комунальний громадський транспорт, – у Полтаві, Кременчуці, Миргороді, Горішніх Плавнях, Лубнах. Дотримання правил і вимог, зокрема й карантинних, – запорука здоров’я людей і безперебійної роботи нашої транспортної інфраструктури, – додав Сергій Марчишинець. – Під час перевірок вибірково залучатимемо перевізників, щоб вони також дивилися, як працюють їхні водії, й робили висновки, а не говорили, що їх неправильно оцінили й розірвали договір. Системність і частота діяльності робочих груп, наявність у них фахівців різних служб посилює результат дотримання вимог».

Подібні рейди в області проводитимуть і надалі.

Image

СТОРІНКА ДЕПАРТАМЕНТУ У FACEBOOK

Відео youtube Департаменту інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю ПОлтавської облдержадміністрації
oda-ban2.png
oblrada2.png
ghestova_mova.jpg

АВТОРИЗАЦІЯ

other-tasks-metro-icon-1.png

Основні завдання Департаменту

  • забезпечення реалізації державної політики у сфері інформації, комунікацій з громадськістю;
  • сприяння реалізації конституційного права громадян на свободу слова та безперешкодній діяльності засобів масової інформації;
  • участь у формуванні та реалізації державної політики у сфері інформації і видавничої справи з метою повнішого задоволення потреби населення області в інформаційній та видавничій продукції;
  • здійснення заходів щодо розвитку інформаційного простору та інформаційної інфраструктури області;
  • аналіз і прогнозування суспільно-політичних процесів у регіоні;
  • проведення консультацій з громадськістю з питань формування та реалізації державної політики;
  • сприяння місцевим органам виконавчої влади у забезпеченні взаємодії з політичними партіями та громадськими організаціями.
© 2018 Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Полтавської обласної державної адміністрації. Матеріали на сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Attribution 4.0 International license , якщо не вказано іншого. https://creativecommons.org/licenses/by/4.0/deed.uk