• +380 (0532) 56-17-18
  • info@adm-pl.gov.ua
  • Пн - Чт 9:00 - 18:00, Пт 9:00 - 16:45. На час карантину: пн-чт 8:00 до 17:00, пт з 8:00 до 15:45, перерва з 12:00 до 12:45
Image

Для осіб із порушенням зору

Previous Next

Про підсумки навчального року та нову українську школу. У облдержадміністрації відбулася нарада з окремих питань функціонування освітньої галузі

31 травня у Полтавській облдержадміністрації  відбуласяся нарада з окремих питань функціонування освітньої галузі за участі керівників органів управління освітою райдержадміністрацій, міськвиконкомів та об’єднаних територіальних громад. На заході були присутні заступник голови облдержадміністрації Олег Пругло та директор Департаменту освіти та науки облдержадміністрації Олена Харченко.

Для всіх освітян  кінець навчального року є дуже важливим. Тому обговорення питань про збереження здоров'я дітей, заходи щодо вручення атестатів після закінчення навчальних заходів,  проведення літнього оздоровлення і, звичайно, зустріч нового навчального ріку наразі актуальні. На нараді розглядали два головних питання: підбиття підсумків минулого навчального року, успіхи перебігу ЗНО і напрямки роботи на перше вересня.

«Що стосується Департаменту освіти і науки, то ми  направили наказ у березні на всі органи управління освітою Полтавської області про організоване завершення навчального року і про проведення державної  підсумкової атестації. Також будемо говорити про державну підсумкову атестацію. Саме цього року державну підсумкову атестацію проходили учні 4-го, 5-го та 11-го класів у  формі ЗНО», - розповідає директор Департаменту освіти та науки облдержадміністрації Олена Харченко.

У другій частині наради говорили про підготовку до нового навчального року. Саме з початку наступного навчального року стартує нова українська школа. Літній період є для освітян плідним, тому вони говорять: «Як підготуємо освіту до нової української школи, так і зустрінемо дітей першого вересня».

«Маємо державну субвенцію, яка розподілена між областями. Будемо використовувати її за призначенням, так як рекомендує міністерство. Тобто сучасні меблі для учнів початкової школи, обладнання для класів. Уперше за багато років держава виділила субвенцію, загалом по Україні вона складає 1 млрд  грн.  Наразі ми будемо говорити, як доцільно використати субвенцію й розпочати навчальний рік нової української школи, – розповідає Олена Харченко. - Якщо раніше були конкурси вступу до першого класу, то зараз нова українська школа передбачає рівний доступ кожної дитини до школи. Дитина іде до школи там, де вона проживає, незалежно від того,  конкурс є чи немає».

Олена Харченко додала, що проведена велика робота з Полтавським обласним інститутом післядипломної педагогічної освіти імені М.В. Остроградського щодо перепідготовки тренерів та вчителів.

«Рік тому у нас був створений опорний заклад нового типу. Ми не стоїмо на місці. Минулого року приєднали філію до цього закладу, а у цьому році рішенням сесії створили ще два таких заклади. Хочу висловити вдячність депутатському корпусу нашої Зіньківської районної ради та усім, хто до цього причетний. Сподіваюсь, що ці заклади вийдуть на новий рівень і покажуть результативність. Хочемо реалізувати всі плани стосовно впровадження проекту нової школи й початку навчання дітей за оновленою програмою у перших класах. Зараз триває процес перепідготовки кадрів», - говорить начальник відділу освіти Зіньківської районної державної адміністрації Юрій Дахно.

Також у нараді взяли участь представники поліції, служби надзвичайних ситуацій, які розповіли про вимоги, що ставляться до місць масового перебування дітей з метою запобігання надзвичайним ситуаціям під час літнього оздоровлення.

Image

Анонси

29.05.2024 – круглий стіл на тему „Реалізація регіональної політики на принципах прозорості” в межах проведення Тижня Відкритого Уряду
23.05.2024 – фестиваль "Олена Пчілка в соціокультурному просторі"
27.04.2024 – Великодній ярмарок
Увага! Триває Всеукраїнський літературний конкурс ім. Олени Теліги та Олега Ольжича «Тільки тим дана перемога, хто у болі сміятися зміг»
1.03-1.04.2024 – Держкомтелерадіо оголошує прийом публіцистичних творів на здобуття премії імені Івана Франка у галузі інформаційної діяльності
5.03.2024 – Вінницький пресклуб запрошує журналістів і журналісток Полтавської області до участі в освітньому вебінарі на тему «Техніка перевірки фактів у боротьбі з дезінформацією для підготовки інформаційно-аналітичних матеріалів»
16-24.02.2024 – Національний тиждень читання поезії 2024: «Ріки незмінно течуть додому»
22.02.2024 – Вінницький прес-клуб організовує серію вебінарів для регіональних журналістів у межах проєкту «Розбудова толерантного інформаційного простору регіональними журналістами»
02.02.2024 - показ документального фільму «І кожна річка»
Image
Image
Всеукраїнська програма ментального здоров'я
Image
Image
13_poltavska.png
Image

СТОРІНКА ДЕПАРТАМЕНТУ У FACEBOOK

Відео youtube Департаменту інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю ПОлтавської облдержадміністрації
oda-ban2.png
oblrada2.png
ghestova_mova.jpg
other-tasks-metro-icon-1.png

Основні завдання Департаменту

  • забезпечення реалізації державної політики у сфері інформації, комунікацій з громадськістю;
  • сприяння реалізації конституційного права громадян на свободу слова та безперешкодній діяльності засобів масової інформації;
  • участь у формуванні та реалізації державної політики у сфері інформації і видавничої справи з метою повнішого задоволення потреби населення області в інформаційній та видавничій продукції;
  • здійснення заходів щодо розвитку інформаційного простору та інформаційної інфраструктури області;
  • аналіз і прогнозування суспільно-політичних процесів у регіоні;
  • проведення консультацій з громадськістю з питань формування та реалізації державної політики;
  • сприяння місцевим органам виконавчої влади у забезпеченні взаємодії з політичними партіями та громадськими організаціями.
© 2018 Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Полтавської обласної державної адміністрації. Матеріали на сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Attribution 4.0 International license , якщо не вказано іншого. https://creativecommons.org/licenses/by/4.0/deed.uk