• +380 (0532) 56-17-18
  • info@adm-pl.gov.ua
  • Пн - Чт 9:00 - 18:00, Пт 9:00 - 16:45. На час карантину: пн-чт 8:00 до 17:00, пт з 8:00 до 15:45, перерва з 12:00 до 12:45
Image

Для осіб із порушенням зору

Previous Next

У краєзнавчому музеї імені Василя Кричевського презентували план розвитку туризму на Полтавщині

Президент Володимир Зеленський та голова Полтавської ОДА Олег Синєгубов відвідали Полтавський краєзнавчий музей імені Василя Кричевського в Полтаві, один із туристичних магнітів області.

Заступник голови Полтавської ОДА Катерина Рижеченко презентувала Главі держави туристичні магніти Полтавщини і план розвитку галузі на наступні роки.

Вона представила п’ятірку туристичних магнітів області: Полтавський краєзнавчий музей імені Василя Кричевського, Музей-заповідник «Поле Полтавської битви», Національний музей-заповідник імені М.В. Гоголя, Національний музей-заповідник українського гончарства в Опішному та курорт «Миргород».

«Головна мета визначення таких магнітів – зруйнувати стереотип, що Полтавщина – це лише аграрний і промисловий край. Ми маємо туристичні локації та маршрути на будь-який смак: фестивальні, паломницькі, оздоровчі, гастрономічні та промислові», – зазначила Катерина Рижеченко.

Для цих туристичних магнітів Полтавська ОДА розробила маршрути на 1, 2, 3 або навіть 5 днів. Це дасть змогу монетизувати туристичний продукт і стане перспективним для розвитку інфраструктури й територій загалом.

«Наш пріоритет – поєднання класики та сучасності, створюючи унікальний продукт – туристичні маршрути, що несуть різнопрофільний характер», – розповіла заступник голови ОДА.

Не менш важливим для розвитку Катерина Рижеченко назвала гастрономічний туризм у зелених садибах, де можна скуштувати знатну полтавську галушку, котелевський пряник, качану кашу з Опішні та кременчуцькі вергуни.

«Такий вид туризму популярний серед мешканців великих міст, які хочуть відчути єднання з природою та життям у сільській місцевості. Наразі таких садиб близько 60. Вони стали основними амбасадорами розвитку внутрішнього туризму на Полтавщині. Саме тому Полтавська ОДА ініціює створення фонду з підтримки сільських зелених садиб Полтавщини, стратегічною метою такого проєкту є збільшення кількості автентичних садиб області до 200 одиниць до 2022 року», – зазначила Катерина Рижеченко.

«Без перебільшення Полтавська область – це серце України. У Полтаві на сторінках «Енеїди» Котляревського народилась автентична українська мова, пагорбами Іванової гори надихався Шевченко, в Диканьці проходили знамениті гоголівські вечори на хуторі. Унікальне опішнянське гончарство і решетилівські техніки вишивки «білим по білому» прославляють наш край далеко за кордонами України, і ми працюємо над занесенням таких технік до славнозвісного переліку ЮНЕСКО», – розповів голова Полтавської державної адміністрації Олег Синєгубов.

Президенту в краєзнавчому музеї показали скіфське золото та провели екскурсію фондами.

Image

Анонси

27.04.2024 – Великодній ярмарок
Увага! Триває Всеукраїнський літературний конкурс ім. Олени Теліги та Олега Ольжича «Тільки тим дана перемога, хто у болі сміятися зміг»
Стартує Всеукраїнський проєкт збору книжок «Вільні читають українською!»
1.03-1.04.2024 – Держкомтелерадіо оголошує прийом публіцистичних творів на здобуття премії імені Івана Франка у галузі інформаційної діяльності
5.03.2024 – Вінницький пресклуб запрошує журналістів і журналісток Полтавської області до участі в освітньому вебінарі на тему «Техніка перевірки фактів у боротьбі з дезінформацією для підготовки інформаційно-аналітичних матеріалів»
16-24.02.2024 – Національний тиждень читання поезії 2024: «Ріки незмінно течуть додому»
22.02.2024 – Вінницький прес-клуб організовує серію вебінарів для регіональних журналістів у межах проєкту «Розбудова толерантного інформаційного простору регіональними журналістами»
02.02.2024 - показ документального фільму «І кожна річка»
Image
Image
Всеукраїнська програма ментального здоров'я
Image
Image
13_poltavska.png
Image

СТОРІНКА ДЕПАРТАМЕНТУ У FACEBOOK

Відео youtube Департаменту інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю ПОлтавської облдержадміністрації
oda-ban2.png
oblrada2.png
ghestova_mova.jpg
other-tasks-metro-icon-1.png

Основні завдання Департаменту

  • забезпечення реалізації державної політики у сфері інформації, комунікацій з громадськістю;
  • сприяння реалізації конституційного права громадян на свободу слова та безперешкодній діяльності засобів масової інформації;
  • участь у формуванні та реалізації державної політики у сфері інформації і видавничої справи з метою повнішого задоволення потреби населення області в інформаційній та видавничій продукції;
  • здійснення заходів щодо розвитку інформаційного простору та інформаційної інфраструктури області;
  • аналіз і прогнозування суспільно-політичних процесів у регіоні;
  • проведення консультацій з громадськістю з питань формування та реалізації державної політики;
  • сприяння місцевим органам виконавчої влади у забезпеченні взаємодії з політичними партіями та громадськими організаціями.
© 2018 Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Полтавської обласної державної адміністрації. Матеріали на сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Attribution 4.0 International license , якщо не вказано іншого. https://creativecommons.org/licenses/by/4.0/deed.uk