• +380 (0532) 56-17-18
  • info@adm-pl.gov.ua
  • Пн - Чт 9:00 - 18:00, Пт 9:00 - 16:45. На час карантину: пн-чт 8:00 до 17:00, пт з 8:00 до 15:45, перерва з 12:00 до 12:45
Image

Для осіб із порушенням зору

Previous Next

У Полтаві вперше вручили премію імені Олени Байрак

 

У Полтавському краєзнавчому музеї імені Василя Кричевського відбулася урочиста церемонія нагородження лауреатів премії імені Олени Байрак Полтавської обласної ради.

Олена Байрак – відомий в Україні вчений-ботанік, доктор біологічних наук, професор, природоохоронець, член ради ботанічних садів і дендропарків України, педагог, громадський діяч, уродженка міста Полтави.

Її доробок – понад 300 наукових та 50 навчально-методичних публікацій, 15 монографій. За її участю створено більше 150 природно-заповідних об’єктів. Також вона відома як автор слів та музики більш півсотні пісень про природу.

Цього року премію імені Олени Байрак вручають вперше. Її заснували у грудні минулого року.

«Символічно, що переможців нагороджують на природі. Сподіваюся, що це стане доброю традицією. Екологія та охорона навколишнього середовища – один з пріоритетних напрямків роботи. Важливо жити в екологічно чистому будинку, дихати свіжим повітрям. На жаль, на це звертаємо увагу тоді, коли щось трапляється. Дякую екологам. Нехай вашу працю цінять та помічають досягнення. Ця ж премія нехай стане черговою сходинкою до нових звершень», – сказала заступник голови Полтавської облдержадміністрації Катерина Рижеченко.

«Мені здається, що Олені було б приємно, що ми  вручаємо цю премію не в приміщенні, а серед зелених дерев. Вона була моїм вчителем екології. Привчила нас любити природу Полтавщини. Пізніше наші дороги пересіклися в педагогічному університеті. Пам’ятаю, з яким захопленням вона нам розповідала про рослини, проводила цікаві екскурсії. Дякую депутату обласної ради Володимиру Ярошенку, який ініціював створення такої премії», – сказав заступник голови обласної ради Анатолій Ханко.  

У номінації «Екологічний проєкт» першою премією відзначили Валентину Бабарику – вчителя математики Криворудської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів (Семенівського району), наукового співробітника комунальної установи «Рекреаційний центр Криворудський» Полтавської обласної ради.

Другою премією нагородили Людмилу Бову – учителя біології Хорольської гімназії.

Третьою премією відзначено Олесю Шурпик, ученицю 11 класу Великобудищанської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Диканської районної ради.

У номінації «Екологічна освіта та виховання» перша премія присуджена Наталії Смоляр – доценту кафедри прикладної екології та природокористування Національного університету «Полтавська політехніка імені Юрія Кондратюка», кандидату біологічних наук, заступнику директора з наукової роботи регіонального ландшафтного парку «Нижньоворсклянський».

Другою премією нагородили Тетяну Біляєву – керівника навчальної біологічної практики учнівської молоді на базі адміністративно-наукового центру регіонального ландшафтного парку «Нижньоворсклянський».

Третю премію отримав Микола Козлов – керівник Худоліївського шкільного лісництва Семенівської районної ради, провідний фахівець із туризму в Національному природному парку «Нижньосульський».

Також до рекомендацій журі Премії, за вагомі досягнення в екологічній освіті і екологічному вихованні молоді та активну громадянську позицію Почесною грамотою та грамотами обласної ради нагородили ще декількох номінантів.

Image

Анонси

27.04.2024 – Великодній ярмарок
Увага! Триває Всеукраїнський літературний конкурс ім. Олени Теліги та Олега Ольжича «Тільки тим дана перемога, хто у болі сміятися зміг»
Стартує Всеукраїнський проєкт збору книжок «Вільні читають українською!»
1.03-1.04.2024 – Держкомтелерадіо оголошує прийом публіцистичних творів на здобуття премії імені Івана Франка у галузі інформаційної діяльності
5.03.2024 – Вінницький пресклуб запрошує журналістів і журналісток Полтавської області до участі в освітньому вебінарі на тему «Техніка перевірки фактів у боротьбі з дезінформацією для підготовки інформаційно-аналітичних матеріалів»
16-24.02.2024 – Національний тиждень читання поезії 2024: «Ріки незмінно течуть додому»
22.02.2024 – Вінницький прес-клуб організовує серію вебінарів для регіональних журналістів у межах проєкту «Розбудова толерантного інформаційного простору регіональними журналістами»
02.02.2024 - показ документального фільму «І кожна річка»
Image
Image
Всеукраїнська програма ментального здоров'я
Image
Image
13_poltavska.png
Image

СТОРІНКА ДЕПАРТАМЕНТУ У FACEBOOK

Відео youtube Департаменту інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю ПОлтавської облдержадміністрації
oda-ban2.png
oblrada2.png
ghestova_mova.jpg
other-tasks-metro-icon-1.png

Основні завдання Департаменту

  • забезпечення реалізації державної політики у сфері інформації, комунікацій з громадськістю;
  • сприяння реалізації конституційного права громадян на свободу слова та безперешкодній діяльності засобів масової інформації;
  • участь у формуванні та реалізації державної політики у сфері інформації і видавничої справи з метою повнішого задоволення потреби населення області в інформаційній та видавничій продукції;
  • здійснення заходів щодо розвитку інформаційного простору та інформаційної інфраструктури області;
  • аналіз і прогнозування суспільно-політичних процесів у регіоні;
  • проведення консультацій з громадськістю з питань формування та реалізації державної політики;
  • сприяння місцевим органам виконавчої влади у забезпеченні взаємодії з політичними партіями та громадськими організаціями.
© 2018 Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Полтавської обласної державної адміністрації. Матеріали на сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Attribution 4.0 International license , якщо не вказано іншого. https://creativecommons.org/licenses/by/4.0/deed.uk