• +380 (05322) 56-17-18
  • info@adm-pl.gov.ua
  • Пн - Чт 9:00 - 18:00, Пт 9:00 - 16:45. На час карантину: пн-чт 8:00 до 17:00, пт з 8:00 до 15:45, перерва з 12:00 до 12:45
Image

Для осіб із порушенням зору

Previous Next

Дмитро Лунін: «Усі школи та дитсадки, що ремонтуються за програмою «Велике будівництво», мають бути здані до 1 вересня»

Перший заступник голови Полтавської облдержадміністрації Дмитро Лунін проконтролював хід реконструкції та ремонту загальноосвітніх навчальних і дошкільних закладів Полтавської області.

У Лохвиці вже другий рік поспіль тривають роботи з реконструкції основної будівлі дитячого садка №1 «Теремок». Торік тут побудували котельню на альтернативному паливі, цього року вже закінчують облаштування покрівлі та розпочнуть утеплювати фасад.

«Дитячий садок великий – тут виховується 282 дитини. Під час карантину заклад відвідують 65 дітей, – розповіла завідувач ДНЗ №1 «Теремок» Валентина Клименко. – Будівельні роботи тривають постійно, в обідню годину підрядники виконують підготовчі роботи, щоб не заважати сну вихованців».

Дмитро Лунін був приємно здивований і самим закладом, і ходом виконання робіт. Територія дитячого садка велика, добре облаштована, доглянута. Діти беруть участь у вирощуванні овочів, доглядають за садом, тут навіть є екостежка.

«Усі школи та дитсадки, що ремонтуються за програмою «Велике будівництво», мають бути здані до 1 вересня, – наголосив Дмитро Лунін. – До 1 липня також на всіх об’єктах мають бути встановлені камери, що дозволить контролювати хід виконання робіт».

У Чорнухах Полтавської області до осені мають утеплити фасад опорного закладу – Чорнухинського ліцею імені Г.С.Сковороди. Він має два корпуси, розрахований на 300 учнів, у початковій школі є інтерактивна дошка, а також створена ресурсна кімната для двох учнів з особливими потребами.

Голова Чорнухинської об'єднаної територіальної громади Олександр Василенко повідомив, що вже виготовлена проєктно-кошторисна документація, оголошено тендер і 5 липня на аукціоні буде визначено підрядника, який і проводитиме утеплення фасаду. Нині в ліцеї також триває косметичний ремонт приміщення.

«Щоб до 1 вересня встигнути закінчити утеплення фасаду, будемо з підрядною організацією встановлювати чіткий графік проведення робіт і контролюватимемо хід виконання, щоб усе завершити до приходу учнів», – розповів Олександр Василенко.

До речі, в Чорнухинському районі не зафіксовано хворих на COVID-19 і в селищі надіються, що навчальний процес у школі розпочнеться вчасно і буде традиційним, а не дистанційним.

Image
Image
Image
Image
Image
Image
13_poltavska.png

СТОРІНКА ДЕПАРТАМЕНТУ У FACEBOOK

Відео youtube Департаменту інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю ПОлтавської облдержадміністрації
oda-ban2.png
oblrada2.png
ghestova_mova.jpg
other-tasks-metro-icon-1.png

Основні завдання Департаменту

  • забезпечення реалізації державної політики у сфері інформації, комунікацій з громадськістю;
  • сприяння реалізації конституційного права громадян на свободу слова та безперешкодній діяльності засобів масової інформації;
  • участь у формуванні та реалізації державної політики у сфері інформації і видавничої справи з метою повнішого задоволення потреби населення області в інформаційній та видавничій продукції;
  • здійснення заходів щодо розвитку інформаційного простору та інформаційної інфраструктури області;
  • аналіз і прогнозування суспільно-політичних процесів у регіоні;
  • проведення консультацій з громадськістю з питань формування та реалізації державної політики;
  • сприяння місцевим органам виконавчої влади у забезпеченні взаємодії з політичними партіями та громадськими організаціями.
© 2018 Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Полтавської обласної державної адміністрації. Матеріали на сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Attribution 4.0 International license , якщо не вказано іншого. https://creativecommons.org/licenses/by/4.0/deed.uk