Image

Для осіб із порушенням зору

Previous Next

До кінця літа нову амбулаторію в Піщанській ОТГ мають здати в експлуатацію

Голова облдержадміністрації Олег Синєгубов оглянув амбулаторію в селі Кривуші, яке входить до Піщанської ОТГ. Будівельні роботи на об’єкті цілком завершені. Влаштовано фундаменти, стіни, покрівлю, інженерні мережі, зовнішнє та внутрішнє опорядження, благоустрій. Закуплене необхідне обладнання. 

Амбулаторію здадуть в експлуатацію після корегування проєктно-кошторисної документації для визначення остаточної вартості фондів та передачі на баланс сільській раді. 

Працюватимуть у новій амбулаторії лікар, дві медсестри, молодша медична сестра і водій. Піщанський сільський голова Олександр Красницький зазначив, що в закладі є місце для ще одного лікаря, тож шукають фахівця. Відкрити амбулаторію планують до кінця літа.

Лікар загальної практики – сімейний лікар Кривушанської АЗПСМ Григорій Нестерчук, який нині працює у старій амбулаторії й продовжить роботу в новій, розповів, що нині укладено 1550 декларацій із жителями сіл Кривуші, Ковалівка, Михайленки, Самусівка та інших населених пунктів. 

«Всього маємо відкрити в області 29 нових амбулаторій. Із них по п’яти-шести нині відбуваються процедури здачі в експлуатацію, – розповів Олег Синєгубов. – У серпні амбулаторія в Кривушах має почати роботу. Це наше спільне завдання. Об’єднана територіальна громада має якнайшвидше отримати сучасну амбулаторію, а лікарі – починати працювати в сучасних умовах». 

Загальна кошторисна вартість об’єкта – понад 6 мільйонів гривень.

Image

СТОРІНКА ДЕПАРТАМЕНТУ У FACEBOOK

Відео youtube Департаменту інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю ПОлтавської облдержадміністрації
oda-ban2.png
oblrada2.png
ghestova_mova.jpg

АВТОРИЗАЦІЯ

other-tasks-metro-icon-1.png

Основні завдання Департаменту

  • забезпечення реалізації державної політики у сфері інформації, комунікацій з громадськістю;
  • сприяння реалізації конституційного права громадян на свободу слова та безперешкодній діяльності засобів масової інформації;
  • участь у формуванні та реалізації державної політики у сфері інформації і видавничої справи з метою повнішого задоволення потреби населення області в інформаційній та видавничій продукції;
  • здійснення заходів щодо розвитку інформаційного простору та інформаційної інфраструктури області;
  • аналіз і прогнозування суспільно-політичних процесів у регіоні;
  • проведення консультацій з громадськістю з питань формування та реалізації державної політики;
  • сприяння місцевим органам виконавчої влади у забезпеченні взаємодії з політичними партіями та громадськими організаціями.
© 2018 Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Полтавської обласної державної адміністрації. Матеріали на сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Attribution 4.0 International license , якщо не вказано іншого. https://creativecommons.org/licenses/by/4.0/deed.uk