• +380 (05322) 56-17-18
  • info@adm-pl.gov.ua
  • Пн - Чт 9:00 - 18:00, Пт 9:00 - 16:45. На час карантину: пн-чт 8:00 до 17:00, пт з 8:00 до 15:45, перерва з 12:00 до 12:45
Image

Для осіб із порушенням зору

Previous Next

«Ми відстоюватимемо інтереси вітчизняного виробника» – голова Полтавської ОДА відвідав «Кременчуцький завод дорожніх машин»

У середу, 24 червня, голова Полтавської ОДА Олег Синєгубов перебуває з робочим візитом у Кременчуцькому районі.

З-поміж іншого, Голова облдержадміністрації відвідав ПрАТ «Кредмаш» – Кременчуцький завод дорожніх машин. Це один із найстаріших в Україні заводів, який спеціалізується на випуску асфальтозмішувальних установок та є одним із стратегічних підприємств Полтавщини.

Тільки протягом попередніх п’яти років українські дорожні організації придбали більше ста установок заводу, які задіяні на будівництві доріг регіонального значення на Полтавщині, зокрема в містах Полтава, Кременчук, Лубни.

Олег Синєгубов зустрівся з керівництвом підприємства і оглянув завод. Зараз на ньому працюють понад 1800 людей .За 5 місяців цього року «Кредмаш» реалізував продукції на 481,4 млн грн.

«Ми відстоюватимемо інтереси області в Уряді, перед Прем’єр-міністром. Ми вже проводили переговори і маємо розуміння. Наразі існує проект постанови Уряду щодо підтримки вітчизняного товаровиробника. І для Полтавської області це важливо. Ми й далі  доноситимемо нашу позицію», – заявив Олег Синєгубов.

Голова Полтавської ОДА резюмував, що обласна влада постійно в діалозі з підприємствами і знає про основні проблеми вітчизняного виробника.

Image
Image
Image
Image
Image
Image
13_poltavska.png

СТОРІНКА ДЕПАРТАМЕНТУ У FACEBOOK

Відео youtube Департаменту інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю ПОлтавської облдержадміністрації
oda-ban2.png
oblrada2.png
ghestova_mova.jpg
other-tasks-metro-icon-1.png

Основні завдання Департаменту

  • забезпечення реалізації державної політики у сфері інформації, комунікацій з громадськістю;
  • сприяння реалізації конституційного права громадян на свободу слова та безперешкодній діяльності засобів масової інформації;
  • участь у формуванні та реалізації державної політики у сфері інформації і видавничої справи з метою повнішого задоволення потреби населення області в інформаційній та видавничій продукції;
  • здійснення заходів щодо розвитку інформаційного простору та інформаційної інфраструктури області;
  • аналіз і прогнозування суспільно-політичних процесів у регіоні;
  • проведення консультацій з громадськістю з питань формування та реалізації державної політики;
  • сприяння місцевим органам виконавчої влади у забезпеченні взаємодії з політичними партіями та громадськими організаціями.
© 2018 Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Полтавської обласної державної адміністрації. Матеріали на сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Attribution 4.0 International license , якщо не вказано іншого. https://creativecommons.org/licenses/by/4.0/deed.uk