• +380 (05322) 56-17-18
  • info@adm-pl.gov.ua
  • Пн - Чт 9:00 - 18:00, Пт 9:00 - 16:45. На час карантину: пн-чт 8:00 до 17:00, пт з 8:00 до 15:45, перерва з 12:00 до 12:45
Image

Для осіб із порушенням зору

Previous Next

В області активізували роботу з виявлення незаконних місць торгівлі нафтопродуктами

Заступник голови облдержадміністрації Євген Греков провів засідання робочої групи з питань ліквідації нелегального обігу та нелегальної торгівлі нафтопродуктами. Активізувати в областях діяльність у цій сфері доручив Прем’єр-міністр України Денис Шмигаль на засіданні Державної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій.

За інформацією Головного управління Національної поліції в Полтавській області, на території регіону функціонують 517 ліцензійних складів, із них АЗС (АГЗС) – 320, які отримали ліцензії на право оптової та роздрібної торгівлі пальним.

Із кінця грудня донині здійснено 214 перевірок. 41 адресу відпрацьовували двічі, тож фактично перевірили 172 об’єкти.

У результаті проведеної роботи припинено діяльність 43 автозаправних станцій. 18 АЗС самостійно припинили діяльність, демонтовано 5. Відкрито 6 адміністративних та 11 кримінальних проваджень.

Із незаконного обігу вилучено понад 5,7 тисячі тонн пального. Обладнання вилучено на понад 3 мільйони гривень.

«Відповідну діяльність активізуємо. Переглянемо результати, отримані в ході проведеної раніше роботи. Показники потрібно актуалізувати. Промоніторити об’єкти, які здійснювали незаконну торгівлю нафтопродуктами, й на час перевірок припинили діяльність. З’ясувати, чи дійсно наразі ці об’єкти не працюють, чи, можливо, їхні власники отримали відповідні дозвільні документи й почали працювати в правовому полі», – зазначив Євген Греков.

Розповів, що з початку наступного тижня утворять робочі групи, які відпрацюють ці об’єкти. Наголосив, що інформація має бути комплексна, зокрема й із фотофіксацією. Додав, що кожній відповідальній службі потрібно активізувати роботу з виявлення незаконних місць торгівлі нафтопродуктами в області.

«Має бути комплексна робота. Всі правоохоронні органи до неї залучені, також потрібна підтримка ДСНС, Держпродспоживслужби, виконавчої служби та інших органів в аспекті припинення незаконної діяльності АЗС. Завдання – не тільки їх виявити, а й вжити заходів щодо припинення нелегальної торгівлі пальним, – сказав Євген Греков. – До 4 липня маємо відзвітуватися Уряду про результати роботи. Тож у нас є два тижні. Через тиждень зробимо контрольний зріз».

Image
Image
Image
Image
Image
Image
13_poltavska.png

СТОРІНКА ДЕПАРТАМЕНТУ У FACEBOOK

Відео youtube Департаменту інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю ПОлтавської облдержадміністрації
oda-ban2.png
oblrada2.png
ghestova_mova.jpg
other-tasks-metro-icon-1.png

Основні завдання Департаменту

  • забезпечення реалізації державної політики у сфері інформації, комунікацій з громадськістю;
  • сприяння реалізації конституційного права громадян на свободу слова та безперешкодній діяльності засобів масової інформації;
  • участь у формуванні та реалізації державної політики у сфері інформації і видавничої справи з метою повнішого задоволення потреби населення області в інформаційній та видавничій продукції;
  • здійснення заходів щодо розвитку інформаційного простору та інформаційної інфраструктури області;
  • аналіз і прогнозування суспільно-політичних процесів у регіоні;
  • проведення консультацій з громадськістю з питань формування та реалізації державної політики;
  • сприяння місцевим органам виконавчої влади у забезпеченні взаємодії з політичними партіями та громадськими організаціями.
© 2018 Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Полтавської обласної державної адміністрації. Матеріали на сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Attribution 4.0 International license , якщо не вказано іншого. https://creativecommons.org/licenses/by/4.0/deed.uk