Image

Для осіб із порушенням зору

Previous Next

У Полтаві вшанували Симона Петлюру

У дні вшанування пам’яті Симона Петлюри та напередодні Дня Героїв  в Полтаві поклали квіти до пам’ятної дошки на місці, де знаходилася садиба Петлюр на колишній вулиці Загородній, та до меморіальної дошки  на будівлі Полтавської державної аграрної академії.

«Сьогодні ми вшановуємо пам'ять відомого політичного діяча, військового, який був основоположником боротьби за незалежність нашої держави. Нині, коли Україна, відстоює свої кордони на сході, важливо пам’ятати таких людей, як Симон Петлюра. Петлюра був лідером українського визвольного руху. Тому важливо згадувати та вшанувати пам'ять таких людей», – сказала заступник голови облдержадміністрації Катерина Рижеченко.

Вона повідомила, що в Полтаві планують встановити пам’ятник Симону Петлюрі. Вже обрали кілька можливих локацій для реалізації проєкту. Нині тривають обговорення з міською владою щодо погодження місця встановлення пам’ятника. Наступного тижня має відбутися засідання спеціальної комісії з цього питання.

Також участь у заході взяли представники інституту Національної пам’яті України, Департаментів культури, мистецтв і туризму та інформаційної діяльності і комунікацій з громадськістю.

 

 

Image
Image

СТОРІНКА ДЕПАРТАМЕНТУ У FACEBOOK

Відео youtube Департаменту інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю ПОлтавської облдержадміністрації
oda-ban2.png
oblrada2.png
ghestova_mova.jpg

АВТОРИЗАЦІЯ

other-tasks-metro-icon-1.png

Основні завдання Департаменту

  • забезпечення реалізації державної політики у сфері інформації, комунікацій з громадськістю;
  • сприяння реалізації конституційного права громадян на свободу слова та безперешкодній діяльності засобів масової інформації;
  • участь у формуванні та реалізації державної політики у сфері інформації і видавничої справи з метою повнішого задоволення потреби населення області в інформаційній та видавничій продукції;
  • здійснення заходів щодо розвитку інформаційного простору та інформаційної інфраструктури області;
  • аналіз і прогнозування суспільно-політичних процесів у регіоні;
  • проведення консультацій з громадськістю з питань формування та реалізації державної політики;
  • сприяння місцевим органам виконавчої влади у забезпеченні взаємодії з політичними партіями та громадськими організаціями.
© 2018 Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Полтавської обласної державної адміністрації. Матеріали на сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Attribution 4.0 International license , якщо не вказано іншого. https://creativecommons.org/licenses/by/4.0/deed.uk