• +380 (0532) 56-17-18
  • info@adm-pl.gov.ua
  • Пн - Чт 9:00 - 18:00, Пт 9:00 - 16:45. На час карантину: пн-чт 8:00 до 17:00, пт з 8:00 до 15:45, перерва з 12:00 до 12:45
Image

Для осіб із порушенням зору

Previous Next

В області на обліку перебуває 1540 сімей, які опинилися в складних життєвих обставинах

Із наступного тижня під керівництвом заступника голови облдержадміністрації Катерини Рижеченко Департамент соціального захисту населення ОДА починає роботу в територіальних громадах щодо створення моделі з комплексного надання соціальних послуг.

Про це повідомила директор Департаменту соціального захисту населення ОДА Людмила Корнієнко на апаратній нараді.

«Потрібно відпрацювати кожну громаду. Наше завдання, щоб на рівні кожної територіальної громади одночасно надавалися послуги всім вразливим категоріям комплексно. На нашу думку, це найефективніша форма роботи, яка дасть позитивний результат», – сказала Людмила Корнієнко. 

Загалом в області на обліку перебуває 1540 сімей, які опинилися в складних життєвих обставинах.

За час карантину взяли на облік ще 321 сім’ю.  За словами Людмили Корнієнко, це найбільш вразлива категорія на сьогодні й потребує особливої уваги.

Також сім’ї продовжують забезпечувати  продуктовими наборами.

«Але є райони, які зовсім не почали вказану роботу. Хотіла б звернути увагу на Козельщинський, Оржицький та Чорнухинський райони. Прошу терміново звернути увагу на вказані сім’ї», – сказала Людмила Корнієнко.

В області забезпечено своєчасне призначення та виплату щомісячних державних соціальних допомог 97,4 тисячі сімей, зокрема  40,3 тисячі сімей з дітьми.

 

Image
Image
Image
Всеукраїнська програма ментального здоров'я
Image
Image
13_poltavska.png
Image

СТОРІНКА ДЕПАРТАМЕНТУ У FACEBOOK

Відео youtube Департаменту інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю ПОлтавської облдержадміністрації
oda-ban2.png
oblrada2.png
ghestova_mova.jpg
other-tasks-metro-icon-1.png

Основні завдання Департаменту

  • забезпечення реалізації державної політики у сфері інформації, комунікацій з громадськістю;
  • сприяння реалізації конституційного права громадян на свободу слова та безперешкодній діяльності засобів масової інформації;
  • участь у формуванні та реалізації державної політики у сфері інформації і видавничої справи з метою повнішого задоволення потреби населення області в інформаційній та видавничій продукції;
  • здійснення заходів щодо розвитку інформаційного простору та інформаційної інфраструктури області;
  • аналіз і прогнозування суспільно-політичних процесів у регіоні;
  • проведення консультацій з громадськістю з питань формування та реалізації державної політики;
  • сприяння місцевим органам виконавчої влади у забезпеченні взаємодії з політичними партіями та громадськими організаціями.
© 2018 Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Полтавської обласної державної адміністрації. Матеріали на сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Attribution 4.0 International license , якщо не вказано іншого. https://creativecommons.org/licenses/by/4.0/deed.uk