• +380 (0532) 56-17-18
  • info@adm-pl.gov.ua
  • Пн - Чт 9:00 - 18:00, Пт 9:00 - 16:45. На час карантину: пн-чт 8:00 до 17:00, пт з 8:00 до 15:45, перерва з 12:00 до 12:45
Image

Для осіб із порушенням зору

Previous Next

Полтавщина активно готується до проведення книжкової виставки-ярмарки «ПОШУК»

Сьогодні у Полтавській обласній науковій бібліотеці імені І. П. Котляревського відбулося робоче засідання оргкомітету з проведення в Полтаві універсальної книжкової виставки-ярмарку «ПОШУК».

Серед присутніх -  заступник голови обласної ради Анатолій Ханко, директор Департаменту інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю ОДА Вікторія Пилипенко, керівники провідних полтавських бібліотек, видавці та ін.

На сьогодні заявки на участь у виставці подали понад 20 видавництв та видавничих організацій із м. Києва, Львівської, Тернопільської, Хмельницької, Харківської, Сумської та Донецької областей. Полтавщину представлять 5 видавництв. Майже 20 видавництв буде представлено через книгорозповсюджувальні організації та окремих приватних осіб-підприємців.

Організаторами було презентовано проект програми виставки-ярмарку з урахуванням пропозицій від учасників. У книжковій події візьмуть участь поети, письменники, науковці, майстри народної творчості, краєзнавці та ін.

Низку видавництв презентуватимуть їхні керівники, які одночасно є авторами: Василь Теремко (Видавничий центр «Академія», м Київ), Володимир Шовкошитний (Видавниче підприємство «Український пріоритет, м. Київ), Ганна Грибан  (Видавництво «Дивосвіт», м. Полтава). Декілька видавництв делегувало авторів, з якими вони традиційно співпрацюють:  Раїсу Плотнікову, Олену Колінько та ін.

Також до заходу долучаться майже 30 учасників акції «Книжковий дворик на колесах» з Львівщини. Делегацію очолює Любов Хомчак – знана в Україні громадська і літературна діячка, яка активно сприяє популяризації української книги та промоції вітчизняних видавництв.

Під час виставки заплановано проведення тематичних презентацій, тренінгів, семінарів, автограф-сесій, поетичних батлів, майстер-класів, благодійних акцій, експонування ілюстрацій, картин та книг із приватних колекцій видавців тощо.

Серед цікавинок книжкового заходу – інтерактивний куточок «Друкарська майстерня», де відвідувачі зможуть ознайомитися з етапами створення книги та оцінити подвижницький труд видавців.

Інформаційну підтримку заходу забезпечать регіональні та всеукраїнські ЗМІ.

Image
Image
Image
Всеукраїнська програма ментального здоров'я
Image
Image
13_poltavska.png

СТОРІНКА ДЕПАРТАМЕНТУ У FACEBOOK

Відео youtube Департаменту інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю ПОлтавської облдержадміністрації
oda-ban2.png
oblrada2.png
ghestova_mova.jpg
other-tasks-metro-icon-1.png

Основні завдання Департаменту

  • забезпечення реалізації державної політики у сфері інформації, комунікацій з громадськістю;
  • сприяння реалізації конституційного права громадян на свободу слова та безперешкодній діяльності засобів масової інформації;
  • участь у формуванні та реалізації державної політики у сфері інформації і видавничої справи з метою повнішого задоволення потреби населення області в інформаційній та видавничій продукції;
  • здійснення заходів щодо розвитку інформаційного простору та інформаційної інфраструктури області;
  • аналіз і прогнозування суспільно-політичних процесів у регіоні;
  • проведення консультацій з громадськістю з питань формування та реалізації державної політики;
  • сприяння місцевим органам виконавчої влади у забезпеченні взаємодії з політичними партіями та громадськими організаціями.
© 2018 Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Полтавської обласної державної адміністрації. Матеріали на сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Attribution 4.0 International license , якщо не вказано іншого. https://creativecommons.org/licenses/by/4.0/deed.uk