• +380 (0532) 56-17-18
  • info@adm-pl.gov.ua
  • Пн - Чт 9:00 - 18:00, Пт 9:00 - 16:45. На час карантину: пн-чт 8:00 до 17:00, пт з 8:00 до 15:45, перерва з 12:00 до 12:45
Image

Для осіб із порушенням зору

26 квітня – День Чорнобильської трагедії

Дорогі полтавці!

Шановні учасники ліквідації наслідків Чорнобильської катастрофи!

 

26 квітня 1986 року сталася техногенна катастрофа, спричинена вибухом на четвертому енергоблоці Чорнобильської атомної електростанції. Ця трагедія не має аналогів за обсягами забруднення природного середовища, негативного впливу на здоров’я людей, їхній побут і важким тягарем лягла на плечі українського народу.

Проте, смертельні промені радіації виявилися безсилими перед героїзмом і самовідданістю тих чоловіків і жінок, які протистояли ядерній стихії в Чорнобилі.

Ми всі в неоплатному боргу перед пожежниками, рятувальниками, медичними працівниками, військовослужбовцями, інженерами,  будівельниками, – які захистили теперішні й прийдешні покоління від радіаційного лиха. Із нестихаючим болем у серцях схиляємо голови перед світлою пам’яттю тих, хто пішов у вічність, приборкуючи «мирний атом».

У 1986- 1991 роки участь в ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС взяли понад 300 співробітників пожежної охорони Полтавської області, 7 тисяч військовозобов'язаних, 500 медичних працівників. Всього у подоланні наслідків аварії на Чорнобильській АЕС взяли участь близько 30 тис. осіб з Полтавщини.

Майже всі ліквідатори, які звільнилися зі служби, внаслідок руйнівної дії радіації є інвалідами, багато вже тих, хто пішов з життя.

Нехай чорнобильські дзвони озвуться в наших душах жалем, милосердям та співчуттям. Ми завжди будемо пам’ятати Чорнобиль та маємо зробити все для того, щоб на долю людства ніколи не випало таких випробувань.

 

 

 

 

 

Олег СИНЄГУБОВ,

голова Полтавської обласної державної адміністрації

Image
Image
Image
Всеукраїнська програма ментального здоров'я
Image
Image
13_poltavska.png

СТОРІНКА ДЕПАРТАМЕНТУ У FACEBOOK

Відео youtube Департаменту інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю ПОлтавської облдержадміністрації
oda-ban2.png
oblrada2.png
ghestova_mova.jpg
other-tasks-metro-icon-1.png

Основні завдання Департаменту

  • забезпечення реалізації державної політики у сфері інформації, комунікацій з громадськістю;
  • сприяння реалізації конституційного права громадян на свободу слова та безперешкодній діяльності засобів масової інформації;
  • участь у формуванні та реалізації державної політики у сфері інформації і видавничої справи з метою повнішого задоволення потреби населення області в інформаційній та видавничій продукції;
  • здійснення заходів щодо розвитку інформаційного простору та інформаційної інфраструктури області;
  • аналіз і прогнозування суспільно-політичних процесів у регіоні;
  • проведення консультацій з громадськістю з питань формування та реалізації державної політики;
  • сприяння місцевим органам виконавчої влади у забезпеченні взаємодії з політичними партіями та громадськими організаціями.
© 2018 Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Полтавської обласної державної адміністрації. Матеріали на сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Attribution 4.0 International license , якщо не вказано іншого. https://creativecommons.org/licenses/by/4.0/deed.uk