![Image](/images/2020/04/28/dep_white.png)
![](/images/2020/04/02/derjsait.png)
На сьогоднішній ранок коронавірус побороли вже 14 жителів області. Двоє одужали за останню добу.
Загалом на Полтавщині 169 підтверджених випадків захворювання на коронавірус, нових за добу – 8.
Про це повідомив голова облдержадміністрації Олег Сиєгубов.
Нині хворих на корона вірус в Кременчуці 58 людей, у Полтаві – 27, Кременчуцькому районі – 21, Миргородському районі та Миргороді – 12, Горішніх Плавнях– 12, Зіньківському районі – 10, Полтавському районі – 5, Кобеляцькому районі – 4, Чутівському районі – 3, Лубнах – 2, Лубенському, Пирятинському, Оржицькому, Глобинському, Козельщинському і Карлівському районах – по 2, Машівському районі – 1 (людина одужала), Котелевському і Хорольському районах – по 1
Лабораторно коронавірус підтвердили у 48 медичних працівників з різних відділень: Кременчуцька ЦРЛ – 30, Полтава – 7, Миргород – 5, Зіньків – 3, Кременчук, Горішні Плавні й Оржиця – по 1.
Переважна більшість жителів області з підтвердженим коронавірусом перебуває в задовільному стані.
За даними ЦГЗ, станом на 9:00 25 квітня в Україні 8125 лабораторно підтверджених випадків COVID-19, з них 201 летальний, 782 пацієнти одужали. За добу зафіксовано 478 нових випадків