• +380 (0532) 56-17-18
  • info@adm-pl.gov.ua
  • Пн - Чт 9:00 - 18:00, Пт 9:00 - 16:45. На час карантину: пн-чт 8:00 до 17:00, пт з 8:00 до 15:45, перерва з 12:00 до 12:45
Image

Для осіб із порушенням зору

Previous Next

Трасу Київ-Харків у межах Полтави закінчать ремонтувати влітку

Голова Полтавської ОДА Олег Синєгубов спільно з директором ДП «Агентство місцевих доріг Полтавської області» Олексієм Басаном проінспектували стан виконання ремонту автодороги Київ-Харків-Довжанський у межах Полтави. Ця дорога входить до програми Президента України «Велике будівництво».

Хоча ділянка автотраси на Київському шосе у власності Полтави, але це обличчя не лише міста, а й регіону.

«Коли до Полтави приїздив Президент України Володимир Зеленський, він особисто звернув увагу на цю дорогу. Загалом ремонт коштує 217 мільйонів гривень, із них – 107 мільйонів заплатила область із Дорожнього фонду, а місто перерахувало 17 млн грн. Цих коштів нам не вистачало, щоб зробити цю автотрасу сучасною та за європейськими стандартами. Тому ми звернулися з листом до Кабміну щодо фінансування даного ремонту. Уряд виділив 95 мільйонів гривень, за які плануємо завершити роботи», – сказав Олег Синєгубов.

Як повідомив Олексій Басан, кожен шар конструктиву дорожнього одягу перевіряють фахівці ДерждорНДІ ім. М. Шульгіна, щоб прослідкувати якість матеріалів і дотримання технологічного процесу. Тільки після лабораторних досліджень продовжують ремонт. Нині від вулиць 23 Вересня до Серьогіна асфальтують смуги руху та під’їздів, а від 23 Вересня до Великотирнівської працює фрезерувальна машина.

Роботи на Київському шосе планують завершити за два місяці. Крім нової дороги встановлять сучасне освітлення, бар’єрну огорожу і пластикову розмітку.

Олег Синєгубов зауважив, що за два тижні розпочнуть капітальний ремонт мостів на автодорозі Велика Рублівка – Чутове та Машівка – Карлівка. Вже проведено тендер, визначено переможця. Це аварійні мости тож потребують капітального ремонту.

Також розпочнуть ремонт на автодорозі Полтава-Суми-Надержинщина.

Капітально відремонтують дорогу в селі Сім’янівка (Кротенки). Олексій Басан розповів, що це аварійна ділянка, яка давно потребує ремонту.

«Було багато випадків, коли важковаговики в’їжджали в двори до людей саме на кротенківській горі. Цього року розпочинаємо капітальний ремонт цієї ділянки дороги. На ремонт передбачено близько 45 мільйонів гривень», – сказав Олексій Басан.

Image
Image
Image
Всеукраїнська програма ментального здоров'я
Image
Image
13_poltavska.png

СТОРІНКА ДЕПАРТАМЕНТУ У FACEBOOK

Відео youtube Департаменту інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю ПОлтавської облдержадміністрації
oda-ban2.png
oblrada2.png
ghestova_mova.jpg
other-tasks-metro-icon-1.png

Основні завдання Департаменту

  • забезпечення реалізації державної політики у сфері інформації, комунікацій з громадськістю;
  • сприяння реалізації конституційного права громадян на свободу слова та безперешкодній діяльності засобів масової інформації;
  • участь у формуванні та реалізації державної політики у сфері інформації і видавничої справи з метою повнішого задоволення потреби населення області в інформаційній та видавничій продукції;
  • здійснення заходів щодо розвитку інформаційного простору та інформаційної інфраструктури області;
  • аналіз і прогнозування суспільно-політичних процесів у регіоні;
  • проведення консультацій з громадськістю з питань формування та реалізації державної політики;
  • сприяння місцевим органам виконавчої влади у забезпеченні взаємодії з політичними партіями та громадськими організаціями.
© 2018 Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Полтавської обласної державної адміністрації. Матеріали на сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Attribution 4.0 International license , якщо не вказано іншого. https://creativecommons.org/licenses/by/4.0/deed.uk