• +380 (0532) 56-17-18
 • info@adm-pl.gov.ua
 • Пн - Чт 9:00 - 18:00, Пт 9:00 - 16:45. На час карантину: пн-чт 8:00 до 17:00, пт з 8:00 до 15:45, перерва з 12:00 до 12:45
Image

Для осіб із порушенням зору

Previous Next

Розвиток системи збирання, сортування, перероблення й запобігання утворенню твердих відходів обговорили у Полтаві

У приміщенні Комунальної організації «Інститут розвитку міста» Полтавської міської ради відбулося засідання міждисциплінарної робочої групи з розгляду концепції сфери розвитку «Довкілля та розвиток зелених зон», що проводиться за міжнародним проектом «Інтегрований розвиток міста».

Його мета – розвиток міст-учасників – Вінниці, Житомира, Полтави і Чернівців – відповідно до засад Європейської хартії місцевого самоврядування та Лейпцизької хартії сталого європейського міста.

Замовниками проекту є Федеральне міністерство економічного співробітництва та розвитку Німеччини (BMZ) і Державний секретаріат з економічних питань Швейцарської Конфедерації (SECO) у партнерстві з Міністерством регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України. Ініціатива спрямована на покращення умов життя міського населення у сталий спосіб, міста мають стати центрами зростання економічно сильної та демократичної України.

Міждисциплінарна робоча група об’єднує представників структурних підрозділів Полтавської обласної державної адміністрації (Департаменту екології та природних ресурсів і Департаменту будівництва, містобудування і архітектури та житлово-комунального господарства), Полтавської міської ради, науковців і представників громадських організацій обласного центру.

Під час засідання експерти проекту презентували і детально обговорили такі цілі розвитку в межах концепції:

 • створення інформаційно-аналітичної системи екологічного моніторингу й управління в місті;
 • збереження й розвиток зелених насаджень, водоохоронних і природно-рекреаційних зон міста та їх елементів;
 • розвиток системи збирання, сортування, перероблення та запобігання утворенню твердих відходів;
 • розвиток екологічної просвіти й підвищення рівня екологічної культури населення міста.

Інформацію й новини щодо проекту «Інтегрований розвиток міста» можна знайти за посиланням http://2030.poltava.ua й долучитись до заходів – https://www.facebook.com/insek.ua/.

Image
Image
Image
Всеукраїнська програма ментального здоров'я
Image
Image
13_poltavska.png
Image

СТОРІНКА ДЕПАРТАМЕНТУ У FACEBOOK

Відео youtube Департаменту інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю ПОлтавської облдержадміністрації
oda-ban2.png
oblrada2.png
ghestova_mova.jpg
other-tasks-metro-icon-1.png

Основні завдання Департаменту

 • забезпечення реалізації державної політики у сфері інформації, комунікацій з громадськістю;
 • сприяння реалізації конституційного права громадян на свободу слова та безперешкодній діяльності засобів масової інформації;
 • участь у формуванні та реалізації державної політики у сфері інформації і видавничої справи з метою повнішого задоволення потреби населення області в інформаційній та видавничій продукції;
 • здійснення заходів щодо розвитку інформаційного простору та інформаційної інфраструктури області;
 • аналіз і прогнозування суспільно-політичних процесів у регіоні;
 • проведення консультацій з громадськістю з питань формування та реалізації державної політики;
 • сприяння місцевим органам виконавчої влади у забезпеченні взаємодії з політичними партіями та громадськими організаціями.
© 2018 Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Полтавської обласної державної адміністрації. Матеріали на сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Attribution 4.0 International license , якщо не вказано іншого. https://creativecommons.org/licenses/by/4.0/deed.uk