• +380 (0532) 56-17-18
  • info@adm-pl.gov.ua
  • Пн - Чт 9:00 - 18:00, Пт 9:00 - 16:45. На час карантину: пн-чт 8:00 до 17:00, пт з 8:00 до 15:45, перерва з 12:00 до 12:45
Image

Для осіб із порушенням зору

Previous Next

Як в області відзначатимуть День Європи і «Гелон-фест», обговорили на тематичній нараді

Незабаром на Полтавщині відбудуться два масштабні дійства. 19 травня в обласному центрі відзначатимуть День Європи, а 16 червня у Більську Котелевського району пройде другий за ліком колоритний етнофестиваль «Гелон-фест». Особливості організації та проведення цих свят обговорили на тематичній нараді, яку провів заступник голови обласної державної адміністрації Микола Білокінь.

У ній взяли участь представники структурних підрозділів облдержадміністрації, навчальних закладів краю, національних меншин, мистецьких колективів та інших організацій, які залучені до підготовки відповідних заходів.

– Ми зібралися, щоб детально розглянути і проаналізувати плани нашої роботи, почути пропозиції й думки щодо їх удосконалення. Маємо разом долучитися до підготовки свят і якісно відпрацювати уже під час їх проведення, – наголосив Микола Білокінь.

– 2018-ий затверджений роком охорони культурної спадщини в Європі. Тож ми вирішили поєднати відповідні заходи із відзначенням Дня Європи у межах масштабного дійства. Тому й змінюємо місце локації: замість традиційно Театральної площі обрали ансамбль Круглої площі. Відкриє День Європи фестиваль «Гастрономічна гостинність Полтавщини». Представники національних меншин і районів області підтвердили свою участь у ньому. Офіційне відкриття свята заплановане об 11 годині. До дійства долучаться представники Латвії і Литви, – розповіла директор Департаменту культури і туризму облдержадміністрації Валентина Вождаєнко. – Цьогорічний захід доповнимо новими і змістовними локаціями. За нашими підрахунками, дійство має завершитися о 18-ій годині.

Валентина Вождаєнко поінформувала, що на День Європи у Полтаві запрошені Міністр культури України Євген Нищук і начальник Управління охорони культурної спадщини Мінкульту Олександр Єпіфанов.

За словами директора Історико-культурного заповідника «Більськ» Ігоря Короста, попередньо замовлено понад двадцять туристичних екскурсій із Полтавської та Сумської областей у межах «Гелон-фесту». Дві великих велосипедних групи приїдуть із Полтави. Для відвідувачів заплановано проживання у наметовому таборі.

– Участь у заході візьмуть реконструктори з Мелітополя, рівних яким в Україні в мистецтві реконструкції скіфської тематики немає. Чекаємо і реконструкторів з Одеси. Є зацікавлення щодо проведення фаєр-шоу. Крім того, із Кременчука, Полтави й Котельви чекаємо ковалів. Зацікавлені виступити на нашому фестивалі й представники кінного театру «Чотири підкови», – додав Ігор Корост.

Валентина Вождаєнко зазначила, що єдиною проблемою в організації фестивалю є погана дорога. Поінформувала, що перший заступник голови облдержадміністрації Андрій Пісоцький взяв це питання на особистий контроль. Також Валентина Володимирівна наголосила на необхідності професійної волонтерської команди, яка би працювала на «Гелон-фесті».

Image
Image
Image
Всеукраїнська програма ментального здоров'я
Image
Image
13_poltavska.png

СТОРІНКА ДЕПАРТАМЕНТУ У FACEBOOK

Відео youtube Департаменту інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю ПОлтавської облдержадміністрації
oda-ban2.png
oblrada2.png
ghestova_mova.jpg
other-tasks-metro-icon-1.png

Основні завдання Департаменту

  • забезпечення реалізації державної політики у сфері інформації, комунікацій з громадськістю;
  • сприяння реалізації конституційного права громадян на свободу слова та безперешкодній діяльності засобів масової інформації;
  • участь у формуванні та реалізації державної політики у сфері інформації і видавничої справи з метою повнішого задоволення потреби населення області в інформаційній та видавничій продукції;
  • здійснення заходів щодо розвитку інформаційного простору та інформаційної інфраструктури області;
  • аналіз і прогнозування суспільно-політичних процесів у регіоні;
  • проведення консультацій з громадськістю з питань формування та реалізації державної політики;
  • сприяння місцевим органам виконавчої влади у забезпеченні взаємодії з політичними партіями та громадськими організаціями.
© 2018 Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Полтавської обласної державної адміністрації. Матеріали на сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Attribution 4.0 International license , якщо не вказано іншого. https://creativecommons.org/licenses/by/4.0/deed.uk