• +380 (0532) 56-17-18
  • info@adm-pl.gov.ua
  • Пн - Чт 9:00 - 18:00, Пт 9:00 - 16:45. На час карантину: пн-чт 8:00 до 17:00, пт з 8:00 до 15:45, перерва з 12:00 до 12:45
Image

Для осіб із порушенням зору

Previous Next

«З метою уникнення пожеж у лісах Полтавщини створили 204 км мінералізованих смуг», - заступник голови ОДА Роман Товстий

Четвертого травня у Головному управлінні ДСНС України у Полтавській області відбулось засідання під головуванням Віце-прем’єр-міністра – Міністра регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ України Геннадія Зубка. У заході взяли участь представники центральних органів виконавчої влади, обласних державних адміністрацій, голови регіональних штабів з техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій.

Обговорюючи питання про заходи щодо запобігання та протидії масовим пожежам, лісів, торфовищ і сільськогосподарських угідь у літній період 2018 року, Віце-прем’єр-міністр Геннадій Зубко акцентував особливу увагу на протипожежних заходах.

«Ще 30 березня ми розробили конкретний план заходів, яким передбачено створення 8 регіональних центрів оперативного реагування, які будуть працювати по всій Україні. До них залученні 11 тисяч одиниць техніки та 22 тисячі особового складу. Також визначили найбільші зони ризику виникнення пожеж під час літнього періоду – це Чернігівська, Закарпатська, Харківська і Одеська області. Людський фактор та кліматичні умови – це два основних питання, які приводять до пожеж, – наголошує Геннадій Зубко. – Є Укргідрометцентр, який дає не тільки прогноз, але і стан температурних та інших кліматичних умов. Відповідно до цього приймається рішення про стан пожежної небезпеки, регіональна комісія вводить рівень безпеки і потім приймається перелік заходів, який повинен бути прийнятий на регіональному рівні. По-перше, це обмеження доступу людей до лісів і в'їзд автомобільного транспорту. Також підвищення рівня заходів на підприємствах та інших напрямків».

Заступник голови обласної державної адміністрації Роман Товстий зазначив, що в області проводяться комплекс організаційних, профілактичних та попереджувальних заходів щодо запобігання виникненню лісових пожеж та дотримання вимог правил пожежної безпеки. Також організовано взаємодію Головного управління ДСНС України у Полтавській області з місцевими органами влади, підприємствами Держлісагенства та іншими лісокористувачами, цілодобовий моніторинг пожеж у природних екосистемах для оперативного залучення всіх необхідних сил та засобів для гасіння загорань на ранніх стадіях їх виникнення. «Проведена робота щодо коригування плану протидії пожежам в  екосистемах та плану залучення сил та засобів області під час гасіння лісових пожеж, відповідно до яких передбачено залучення понад 1,5 тис особового складу та 150 одиниць техніки, – говорить Роман Товстий. – З метою нагляду за пожежною ситуацією в лісових масивах функціонує межа пожежно-спостережних пунктів та 20 систем відеонагляду, а також здійснюється патрулювання лісів 9-ма постійно діючими рейдовими бригадами».

Щодо стану підготовки місць масового відпочинку на водних об’єктах України органами виконавчої влади та місцевого самоврядування спільно з підрозділами Головного управління ДСНС України ц Полтавській області проводиться інформування керівників дитячих оздоровчих закладів, де передбачаються місця для купання дітей, а також власників і орендарів місць масового відпочинку людей на воді (пляжів), щодо необхідності вжиття обов'язкових заходів з підготовки місць, відведених для купання людей, до купального сезону. «З метою запобігання загибелі людей на воді перед початком та в період купального сезону сплановано проведення перевірок місць відпочинку населення на водоймах області», – зазначив заступник голови ОДА Роман Товстий.

Голова ДСНС Микола Чечоткін також зауважив на необхідності забезпечення приведення пляжів у відповідність до Правил охорони життя людей на водних об’єктах України, а також проведення роботи з керівниками підприємств, установ і організацій та дитячих оздоровчих закладів, у яких є водні об'єкти, стосовно дотримання встановленого порядку на місцях для купання.

Image
Image
Image
Всеукраїнська програма ментального здоров'я
Image
Image
13_poltavska.png

СТОРІНКА ДЕПАРТАМЕНТУ У FACEBOOK

Відео youtube Департаменту інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю ПОлтавської облдержадміністрації
oda-ban2.png
oblrada2.png
ghestova_mova.jpg
other-tasks-metro-icon-1.png

Основні завдання Департаменту

  • забезпечення реалізації державної політики у сфері інформації, комунікацій з громадськістю;
  • сприяння реалізації конституційного права громадян на свободу слова та безперешкодній діяльності засобів масової інформації;
  • участь у формуванні та реалізації державної політики у сфері інформації і видавничої справи з метою повнішого задоволення потреби населення області в інформаційній та видавничій продукції;
  • здійснення заходів щодо розвитку інформаційного простору та інформаційної інфраструктури області;
  • аналіз і прогнозування суспільно-політичних процесів у регіоні;
  • проведення консультацій з громадськістю з питань формування та реалізації державної політики;
  • сприяння місцевим органам виконавчої влади у забезпеченні взаємодії з політичними партіями та громадськими організаціями.
© 2018 Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Полтавської обласної державної адміністрації. Матеріали на сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Attribution 4.0 International license , якщо не вказано іншого. https://creativecommons.org/licenses/by/4.0/deed.uk