• +380 (05322) 56-17-18
  • info@adm-pl.gov.ua
  • Пн - Чт 9:00 - 18:00, Пт 9:00 - 16:45. На час карантину: пн-чт 8:00 до 17:00, пт з 8:00 до 15:45, перерва з 12:00 до 12:45
Image

Для осіб із порушенням зору

В умовах карантину органам соціального захисту населення вдалось не допустити зменшення надання соціальних послуг

В області 17 тисяч 485 самотніх громадян похилого віку, осіб з інвалідністю охоплених соціальним обслуговуванням на дому через мережу територіальних центрів та центрів надання соціальних послуг системи соціального захисту.

Соціальними робітниками в умовах впровадження в Україні карантинних заходів щодо недопущення розповсюдження коронавірусу надається реальна підтримка самотнім громадянам похилого віку, особам з інвалідністю через доставку продуктів харчування, медикаментів, оплату житлово-комунальних послуг та вирішення  інших життєво необхідних питань.

Тільки за тиждень додатково в соціальні служби звернулось 519 громадян, які взяті на обслуговування.

Обслуговування проводиться безпосередньо на дому соціальними робітниками.

У зв’язку з   різким збільшенням додаткових звернень вищевказаної категорії громадян  гостро постало питання щодо збільшення штатної чисельності соціальних робітників. Соціальні робітники не відносяться до категорії державних службовців та перебувають у штаті  територіальних центрів соціального обслуговування (надання соціальних послуг).

Департаментом підготовлено доручення обласної державної адміністрації  засновникам територіальних центрів ( Центрів надання соціальних послуг), щодо збільшення штатної чисельності соціальних робітників. Вкрай важливе рішення необхідне задля забезпечення в області безперебійної роботи служб соціального захисту, які здійснюють обслуговування на дому одиноких громадян похилого віку, осіб з інвалідністю.

Одночасно потребують нашої підтримки та допомоги і соціальні робітники.

Необхідно продовжити забезпечення соціальних робітників засобами індивідуального захисту, надати допомогу в організації підвезення продуктів харчування.

Департамент соціального захисту населення  Полтавської ОДА

Image
Image
Image
Image
Image
Image
13_poltavska.png

СТОРІНКА ДЕПАРТАМЕНТУ У FACEBOOK

Відео youtube Департаменту інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю ПОлтавської облдержадміністрації
oda-ban2.png
oblrada2.png
ghestova_mova.jpg
other-tasks-metro-icon-1.png

Основні завдання Департаменту

  • забезпечення реалізації державної політики у сфері інформації, комунікацій з громадськістю;
  • сприяння реалізації конституційного права громадян на свободу слова та безперешкодній діяльності засобів масової інформації;
  • участь у формуванні та реалізації державної політики у сфері інформації і видавничої справи з метою повнішого задоволення потреби населення області в інформаційній та видавничій продукції;
  • здійснення заходів щодо розвитку інформаційного простору та інформаційної інфраструктури області;
  • аналіз і прогнозування суспільно-політичних процесів у регіоні;
  • проведення консультацій з громадськістю з питань формування та реалізації державної політики;
  • сприяння місцевим органам виконавчої влади у забезпеченні взаємодії з політичними партіями та громадськими організаціями.
© 2018 Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Полтавської обласної державної адміністрації. Матеріали на сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Attribution 4.0 International license , якщо не вказано іншого. https://creativecommons.org/licenses/by/4.0/deed.uk