Image

Для осіб із порушенням зору

Місцева влада пропонує державі втрутитися в регулювання цін на продукти та ліки

Обласна влада спільно з міською розробили пропозиції щодо державного регулювання ціноутворення на найнеобхідніші продукти харчування та ліки. Держава має втрутитися в процес ціноутворення та жорстко контролювати націнку в торговельних мережах.

Невідомий об'єктНа цьому наголосили секретар міської ради Олександр Шамота та голова облдержадміністрації Олег Синєгубов.

«Деякі торгівельні мережі дозволяють собі втричі збільшувати націнку на ті продукти, які вирощують в Україні, але говорять, що їх експортують. Наприклад, картоплю, цибулю тощо. Чернігівську картоплю привозять із Чернівщини, а не з-за кордону. Наживання на полтавцях та українцях має стати кримінальним злочином. Вважаю, що Верховна Рада і держава повинні в це втрутитися й відрегулювати всі ціни», – сказав Олександр Шамота.

Відповідні пропозиції направили до Кабінету Міністрів України.

Крім того, на Полтавщині на період карантину через коронавірус не відкриватимуть продуктові ринки. Однак у деяких областях є така практика.

«Рішення про відкриття продуктових ринків в області не прийнято. У тому стані, в якому знаходилися продовольчі ринки, вони функціонувати не можуть. Будуть недотримані вимоги карантину», – сказав Олег Синєгубов.

Очільник області додав, що нині в регіоні вживають всіх заходів, щоб убезпечити людей від поширення коронавірусної інфекції.

Вважає доцільною заборону діяльності ринків і Олександр Шамота.

Image

СТОРІНКА ДЕПАРТАМЕНТУ У FACEBOOK

Відео youtube Департаменту інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю ПОлтавської облдержадміністрації
oda-ban2.png
oblrada2.png
ghestova_mova.jpg

АВТОРИЗАЦІЯ

other-tasks-metro-icon-1.png

Основні завдання Департаменту

  • забезпечення реалізації державної політики у сфері інформації, комунікацій з громадськістю;
  • сприяння реалізації конституційного права громадян на свободу слова та безперешкодній діяльності засобів масової інформації;
  • участь у формуванні та реалізації державної політики у сфері інформації і видавничої справи з метою повнішого задоволення потреби населення області в інформаційній та видавничій продукції;
  • здійснення заходів щодо розвитку інформаційного простору та інформаційної інфраструктури області;
  • аналіз і прогнозування суспільно-політичних процесів у регіоні;
  • проведення консультацій з громадськістю з питань формування та реалізації державної політики;
  • сприяння місцевим органам виконавчої влади у забезпеченні взаємодії з політичними партіями та громадськими організаціями.
© 2018 Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Полтавської обласної державної адміністрації. Матеріали на сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Attribution 4.0 International license , якщо не вказано іншого. https://creativecommons.org/licenses/by/4.0/deed.uk