• +380 (05322) 56-17-18
  • info@adm-pl.gov.ua
  • Пн - Чт 9:00 - 18:00, Пт 9:00 - 16:45. На час карантину: пн-чт 8:00 до 17:00, пт з 8:00 до 15:45, перерва з 12:00 до 12:45
Image

Для осіб із порушенням зору

Із Латвії на Полтавщину приїхали 30 осіб, усі – на самоізоляції

24 березня в Полтавській області немає жодного підтвердженого випадку захворювання на коронавірус. На самоізоляції перебувають 995 людей, які в різних час повернулися з-за кордону. Про це повідомив голова Полтавської ОДА Олег Синєгубов на традиційному брифінгу.

«У пасажирів потяга, який учора евакуював українців з Латвії, коронавірусу не виявили. У ньому було близько 30 жителів Полтавщини, – розповів Олег Синєгубов. – Усі пасажири пройшли температурний скринінг. У 5 осіб встановили підозру на коронавірус, їм провели експрес-тестування. На час процедури діагностики потяг лишався на санітарній зупинці. Результати тестів у 5 пасажирів негативні, тобто COVID-19 не виявлено».

Усі евакуйовані громадяни підписали обов’язкову інформовану згоду на самоізоляцію, за ними буде вестися медико-санітарний нагляд. Крім того база самоізольованих полтавців є і в правоохоронців.

Також очільник Полтавської області спростував фейки, які щодня публікують у соціальних мережах. Наприклад, нібито директор Департаменту охорони здоров’я Полтавської ОДА Віктор Лисак дав вказівку медикам діагностувати у хворих на коронавірус тільки пневмонію, інакше лікарів чекатиме звільнення.

«Ця інформація не відповідає дійсності, прошу громадян не реагувати на подібні фейкові публікації та користуватися виключно офіційними джерелами», – додав Олег Синєгубов.

Image
Image
Image
Image
Image
13_poltavska.png

СТОРІНКА ДЕПАРТАМЕНТУ У FACEBOOK

Відео youtube Департаменту інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю ПОлтавської облдержадміністрації
oda-ban2.png
oblrada2.png
ghestova_mova.jpg
other-tasks-metro-icon-1.png

Основні завдання Департаменту

  • забезпечення реалізації державної політики у сфері інформації, комунікацій з громадськістю;
  • сприяння реалізації конституційного права громадян на свободу слова та безперешкодній діяльності засобів масової інформації;
  • участь у формуванні та реалізації державної політики у сфері інформації і видавничої справи з метою повнішого задоволення потреби населення області в інформаційній та видавничій продукції;
  • здійснення заходів щодо розвитку інформаційного простору та інформаційної інфраструктури області;
  • аналіз і прогнозування суспільно-політичних процесів у регіоні;
  • проведення консультацій з громадськістю з питань формування та реалізації державної політики;
  • сприяння місцевим органам виконавчої влади у забезпеченні взаємодії з політичними партіями та громадськими організаціями.
© 2018 Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Полтавської обласної державної адміністрації. Матеріали на сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Attribution 4.0 International license , якщо не вказано іншого. https://creativecommons.org/licenses/by/4.0/deed.uk