• +380 (0532) 56-17-18
  • info@adm-pl.gov.ua
  • Пн - Чт 9:00 - 18:00, Пт 9:00 - 16:45. На час карантину: пн-чт 8:00 до 17:00, пт з 8:00 до 15:45, перерва з 12:00 до 12:45
Image

Для осіб із порушенням зору

Previous Next

Кінно-спортивне свято відбулося у Дібрівці Миргородського району

Учора в селі Дібрівка, що за кілька кілометрів від Миргорода, відбулися змагання з кінного спорту. Їх приурочили до 130-річчя із дня заснування Дібрівського кінного заводу №62. Захід пройшов за підтримки Полтавської облдержадміністрації та Державного підприємства «Конярство України».

Перлиною краю назвав Дібрівський кінний завод голова Миргородської районної ради Леонід Яринич. Він, президент Федерації кінного спорту Полтавщини Володимир Дорош та керівник філії «Дібрівський кінний завод №62» ДП «Конярство України» Микола Радченко привітали всіх присутніх зі святом.

– Кінні перегони проводимо традиційно. Раніше організовували їх другого травня, а у зв’язку з тим, що нині це робочий день, перенесли на перше число. Щороку змагання у Дібрівці для нас – велике свято і водночас підбиття підсумків перезимівлі кінної частини. Підготовку до перегонів зазвичай починаємо за три місяці. Оскільки цьогоріч весна затяжна, то готувалися лише за три тижні. Навантаження було серйозне, проте ми впоралися, адже знаємо, що цього свята чекають усі – працівники заводу, мешканці села, краяни, – розповів Микола Радченко. – Усього у програмі змагань – п’ять забігів, в яких загалом представлені 20 коней. У чемпіонаті наїзників виступлять спортсмени з Київського, Одеського й Дібрівського іподромів. Переможці й призери отримають премії.

Микола Радченко додав, що Дібрівський кінний завод – один із найбільших в Україні, а його рисаки – одні з найкращих. Минулого року дібрівський дербіст посів друге місце в перегонах орловських рисаків на загальнодержавному рівні. Нині на підприємстві доглядають 306 коней.

Відвідувачі дійства подивилися п’ять заїздів, активно підтримували рисаків і спортсменів. У першому заїзді для коней російської рисистої породи старшого віку приз на честь засновника Дібрівського кінного заводу №62 Дмитра Романова здобули гніда російська кобила Гроза під керівництвом наїзника Ігоря Родіонова. У другому – для коней орловської рисистої породи двох років – приз Державного підприємства «Конярство України» виборов гнідий орловський жеребець Нептун під керівництвом наїзника Олександра Крикливого. У третьому заїзді на приз на честь першого керуючого Дібрівським кінним заводом №62 Федора Ізмайлова з-поміж коней рисистих порід трьох років перемогла гніда російська кобила Іраола під керівництвом майстра-тренера Григорія Назаренка. У двох наступних заїздах – на приз на честь видатного майстра-наїзника Михайла Стасенка (для коней російської рисистої породи старшого віку) й на приз із нагоди 130-річчя заснування Дібрівського кінного заводу №62 (для коней орловської рисистої породи старшого віку) – перемогли коні, кермував якими дібрівський аматор Григорій Котолуп, – темно-гніда російська кобила Ракета й сірий орловський жеребець Жаворонок.

У перервах між заїздами свою майстерність продемонстрували учні Дібрівської кінноспортивної школи, виконавши вальс на конях. Неймовірним шоу з каскадерськими трюками вразили гостей свята учасники кінного театру «Українські козаки» Олега Юрчишина. Неподалік від іподрому на сцені виступали народні аматорські колективи Полтавщини, розрослася ярмарка ремесел, працювали атракціони й фотозона. На території Дібрівського кінного заводу організатори передбачили для відвідувачів екскурсії підприємством, прогулянки верхи й на фаетоні. Після завершення забігів і показових виступів для гостей свята відбувся гала-концерт і працював атракціон «Повітряна куля».

Image
Image
Image
Всеукраїнська програма ментального здоров'я
Image
Image
13_poltavska.png

СТОРІНКА ДЕПАРТАМЕНТУ У FACEBOOK

Відео youtube Департаменту інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю ПОлтавської облдержадміністрації
oda-ban2.png
oblrada2.png
ghestova_mova.jpg
other-tasks-metro-icon-1.png

Основні завдання Департаменту

  • забезпечення реалізації державної політики у сфері інформації, комунікацій з громадськістю;
  • сприяння реалізації конституційного права громадян на свободу слова та безперешкодній діяльності засобів масової інформації;
  • участь у формуванні та реалізації державної політики у сфері інформації і видавничої справи з метою повнішого задоволення потреби населення області в інформаційній та видавничій продукції;
  • здійснення заходів щодо розвитку інформаційного простору та інформаційної інфраструктури області;
  • аналіз і прогнозування суспільно-політичних процесів у регіоні;
  • проведення консультацій з громадськістю з питань формування та реалізації державної політики;
  • сприяння місцевим органам виконавчої влади у забезпеченні взаємодії з політичними партіями та громадськими організаціями.
© 2018 Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Полтавської обласної державної адміністрації. Матеріали на сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Attribution 4.0 International license , якщо не вказано іншого. https://creativecommons.org/licenses/by/4.0/deed.uk