Image

Для осіб із порушенням зору

Previous Next

Прем’єр-міністр Олексій Гончарук оглянув, як працює медична галузь регіону

 

Прем’єр-міністр Олексій Гончарук й очільник Полтавщини Олег Синєгубов побували на будівництві нового корпусу обласного кардіологічного диспансеру. Це – шестиповерхова будівля, у якій обладнають стаціонарний та діагностичний блоки.

Глава Уряду ознайомився з роботою Комунального підприємства «Полтавський обласний Центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф Полтавської обласної ради», подивися як працює Центральна диспетчерська служба, та оглянув парк карет швидкої допомоги. Зокрема, поспілкувався з лікарями, щоб з’ясувати, які проблеми виникають у їхній  роботі.

«Звичайно, не без недоліків, але загалом враження від роботи Центру позитивні. Хочеться, щоб по всій Україні працювали такі центри, а люди за потреби отримували якісні медичні послуги. З 1 квітня по всій країні запрацює інша модель роботи медичних закладів. Лікарні будуть автономізовані. Тобто, головні лікарі відповідатимуть за ресурси, що є в закладі, самостійно вибудовуватимуть мотиваційну політику всередині лікарні. Така модель дає медзакладам більше можливостей розвиватися, і вона буде менше пов’язана з бюрократичними процедурами», – сказав Олексій Гончарук. 

Голова облдержадміністрації Олег Синєгубов зауважив, що в області відновлюється парк «швидких допомог». Полтавщина буде  на 100% забезпечена автомобілями швидкої допомоги.

«Закупили 165 автівок Peugeot і Citroen, 23 з яких – високотехнологічні реанімобілі. 40 автівок уже в районах, а 10 сьогодні разом із Прем’єр-міністром Олексієм Гончаруком передали обласному Центру екстреної медичної допомоги та медицини катастроф. Ще 115 авто дооформлюють. А донедавна дорогами Полтавщини їздили лише 120 «швидких», половина – на 90% зношені «Газелі» й «УАЗи», – сказав Олег Синєгубов.

Також Прем’єр подивився хід реконструкції приймального відділення під відділення невідкладних станів обласної лікарні, яке планують здати в експлуатацію в травні.

«Ми запланували цього року привести до європейських стандартів більше 200 приймальних відділень по всій країні. Це один із пріоритетів, які Уряд ставить перед собою. Полтавщина не виняток. Тут є визначені перспективні лікарні», – сказав Олексій Гончарук.  

Також Прем’єр-міністр поспілкувався з жителями Полтави та місцевими медіа.

 

Image

СТОРІНКА ДЕПАРТАМЕНТУ У FACEBOOK

Відео youtube Департаменту інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю ПОлтавської облдержадміністрації
oda-ban2.png
oblrada2.png
ghestova_mova.jpg

АВТОРИЗАЦІЯ

other-tasks-metro-icon-1.png

Основні завдання Департаменту

  • забезпечення реалізації державної політики у сфері інформації, комунікацій з громадськістю;
  • сприяння реалізації конституційного права громадян на свободу слова та безперешкодній діяльності засобів масової інформації;
  • участь у формуванні та реалізації державної політики у сфері інформації і видавничої справи з метою повнішого задоволення потреби населення області в інформаційній та видавничій продукції;
  • здійснення заходів щодо розвитку інформаційного простору та інформаційної інфраструктури області;
  • аналіз і прогнозування суспільно-політичних процесів у регіоні;
  • проведення консультацій з громадськістю з питань формування та реалізації державної політики;
  • сприяння місцевим органам виконавчої влади у забезпеченні взаємодії з політичними партіями та громадськими організаціями.
© 2018 Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Полтавської обласної державної адміністрації. Матеріали на сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Attribution 4.0 International license , якщо не вказано іншого. https://creativecommons.org/licenses/by/4.0/deed.uk