Image

Для осіб із порушенням зору

Previous Next

У Горбанівському пансіонаті створено умови для підтримання здоров’я та кваліфікованого лікування підопічних похилого віку

У Горбанівському пансіонаті ветеранів війни та праці на повному державному утриманні на сьогодні перебуває 229 підопічних. Середній вік людей похилого віку в установі – 81рік. Зважаючи на вік багато мешканців пансіонату мають хронічні захворювання, інвалідність.

З 2018 року пансіонат здійснює господарську діяльність з медичної практики відповідно до отриманої ліцензії МОЗ України.

З метою покращення медичних послуг на базі пансіонату діє філія кафедри пропедевтики внутрішньої медицини з догляду за хворими, загальної  практики УМСА. Спільна діяльність кафедри та медичного персоналу пансіонату сприяє поліпшенню якості діагностики захворювань та лікування людей похилого віку. Працівники кафедри надають  кваліфіковану фахову допомогу у вирішенні складних діагностичних випадків.

Всі підопічні установи щороку проходять медичні огляди за результатами яких в 2019 році 94 чоловіки пройшли стаціонарне лікування на базі закріплених закладів охорони здоров’я, 14 підопічним вперше встановлено групу інвалідності, 16 осіб отримали та проходять лікування за індивідуальними програмами реабілітації.

Вперше в 2019 році між Горбанівським геріатричним пансіонатом ветеранів війни та праці та КП «Полтавський обласний центр стоматології» Полтавської обласної ради укладено Меморандум про співпрацю, яким гарантовано  надання підопічним пансіонату безоплатної кваліфікованої медичної допомоги.

Фахівцями обласного центру – лікарями-стоматологами оглянуто 221 підопічний та складено індивідуальні програми лікування.  На сьогодні ветерани, люди похилого віку мають змогу безкоштовно отримати стоматологічні послуги. Вже скористались послугою більше 60 осіб.

Адміністрація Горбанівського пансіонату ветеранів війни та праці висловлює щиру подяку фахівцям обласного центру стоматології, кафедри пропедевтики внутрішньої медицини з догляду за хворими за фахову кваліфіковану допомогу в питанні надання медичних послуг  підопічним пансіонату.

Департамент соціального захисту населення Полтавської ОДА

Image

СТОРІНКА ДЕПАРТАМЕНТУ У FACEBOOK

Відео youtube Департаменту інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю ПОлтавської облдержадміністрації
oda-ban2.png
oblrada2.png
ghestova_mova.jpg

АВТОРИЗАЦІЯ

other-tasks-metro-icon-1.png

Основні завдання Департаменту

  • забезпечення реалізації державної політики у сфері інформації, комунікацій з громадськістю;
  • сприяння реалізації конституційного права громадян на свободу слова та безперешкодній діяльності засобів масової інформації;
  • участь у формуванні та реалізації державної політики у сфері інформації і видавничої справи з метою повнішого задоволення потреби населення області в інформаційній та видавничій продукції;
  • здійснення заходів щодо розвитку інформаційного простору та інформаційної інфраструктури області;
  • аналіз і прогнозування суспільно-політичних процесів у регіоні;
  • проведення консультацій з громадськістю з питань формування та реалізації державної політики;
  • сприяння місцевим органам виконавчої влади у забезпеченні взаємодії з політичними партіями та громадськими організаціями.
© 2018 Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Полтавської обласної державної адміністрації. Матеріали на сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Attribution 4.0 International license , якщо не вказано іншого. https://creativecommons.org/licenses/by/4.0/deed.uk