Image

Для осіб із порушенням зору

Previous Next

Із колишнього заводу «Знамя» можуть утилізувати марковані хімічні речовини

У Полтавській облдержадміністрації відбулася нарада під головуванням заступника голови ОДА Євгена Грекова з питань утилізації небезпечних хімічних речовин, які перебувають на балансі ДП «ВО «Знамя». До обговорення запросили Управління з питань цивільного захисту, представників профільних департаментів ОДА, державної екологічної інспекції, ГУ ДСНС, нацполіції, СБУ.

Арбітражний керуючий заводу «Знамя» Володимир Несвіт розповів, що на території колишнього державного оборонного підприємства з 1964 року зберігаються хімічні речовини 1 класу небезпеки. Деякі з них уже прострочені, деякі без будь-якого маркування.

Представники кампанії «Утільвторпром», яка за договором буде проводити утилізацію, зробили попередній огляд хімречовин. Промарковані готові переробити відразу, а немарковані речовини ще треба відсилати в Київ на експертизу. Потужності підприємства дозволяють утилізувати до тонни хімічних відходів за годину. До 20 лютого на підприємстві мають скласти кошторис утилізації ідентифікованих речовин.

Євген Греков доручив створити комісію зі спецслужб, які будуть присутні при пакуванні й завантаженні хімречовин на ДП «ВО «Знамя», а потім поліція має забезпечити супровід вантажу до Одеської області.

На нараді також обговорили необхідність проведення екологічного аудиту та аналізу грунтів на ДП «ВО «Знамя».

Image
Image
konjur.png

СТОРІНКА ДЕПАРТАМЕНТУ У FACEBOOK

Відео youtube Департаменту інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю ПОлтавської облдержадміністрації
oda-ban2.png
oblrada2.png
ghestova_mova.jpg

АВТОРИЗАЦІЯ

other-tasks-metro-icon-1.png

Основні завдання Департаменту

  • забезпечення реалізації державної політики у сфері інформації, комунікацій з громадськістю;
  • сприяння реалізації конституційного права громадян на свободу слова та безперешкодній діяльності засобів масової інформації;
  • участь у формуванні та реалізації державної політики у сфері інформації і видавничої справи з метою повнішого задоволення потреби населення області в інформаційній та видавничій продукції;
  • здійснення заходів щодо розвитку інформаційного простору та інформаційної інфраструктури області;
  • аналіз і прогнозування суспільно-політичних процесів у регіоні;
  • проведення консультацій з громадськістю з питань формування та реалізації державної політики;
  • сприяння місцевим органам виконавчої влади у забезпеченні взаємодії з політичними партіями та громадськими організаціями.
© 2018 Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Полтавської обласної державної адміністрації. Матеріали на сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Attribution 4.0 International license , якщо не вказано іншого. https://creativecommons.org/licenses/by/4.0/deed.uk