• +380 (0532) 56-17-18
  • info@adm-pl.gov.ua
  • Пн - Чт 9:00 - 18:00, Пт 9:00 - 16:45. На час карантину: пн-чт 8:00 до 17:00, пт з 8:00 до 15:45, перерва з 12:00 до 12:45
Image

Для осіб із порушенням зору

Previous Next

Олег Синєгубов зустрівся із командою Полтавського регіонального офісу Програми U-LEAD

Голова облдержадміністрації подякував за співпрацю й наголосив на важливості її продовження.

«Процес децентралізації завершується. Деякі об’єднані територіальні громади, органи місцевого самоврядування не досить готові. Можливо, не розуміють відповідальності, яка на них буде покладена через рік-два. Дякуємо за надані експертні консультації з питань утворення ОТГ, – зазначив Олег Синєгубов. – Комунікація з громадами для нас дуже важлива. І громади в ній зацікавлені, а також у навчанні. Нині у місцевих бюджетах залишкові кошти – 1 мільярд гривень. Так сталося не тому, що органи місцевого самоврядування не хочуть їх використовувати, а через те що не вміють, не знають куди їх ліпше спрямувати й бояться відповідальності. Тому нам потрібна комунікація. Ми вже розробляємо плани виїзних зустрічей із громадами. Маємо виступити партнерами, навчити, допомогти, пояснити, як має бути. І в цій сфері співпраця, партнерство із полтавським регіональним офісом дуже важливі. Розуміємо велику відповідальність, яка на нас покладена. Якщо зараз не навчимо громади управлінській культурі, то через рік-два матимемо проблеми».

Керівник Східного регіонального хабу Програми U-LEAD з Європою (Донецька, Луганська, Полтавська, Сумська, Харківська та Черкаська області) Денис Ткачов подякував за можливість зустрітися та розповів про зміни у форматі роботи офісу.

«Для Програми U-LEAD облдержадміністрація та керівник області – перші партнери у реалізації ініціатив із децентралізації. Полтавський регіональний офіс, донедавна це був Центр розвитку місцевого самоврядування, є одним із найбільш ефективних і показових із нашого досвіду. Із першого січня й протягом найближчих шести місяців у нас перехідний період. Ми переформатували наші регіональні підрозділи: тепер це не центри розвитку місцевого самоврядування, а регіональні офіси програми U-LEAD, – пояснив Денис Ткачов. – Усі працівники є співробітниками GIZ – міжнародної агенції, яка імплементує більшу частину Програми U-LEAD за дорученням Уряду Німеччини та Європейського Союзу. Є певні зміни в нашій роботі. Ми не суб’єкти прийняття рішень, а переходимо на експертний формат, консультування. Надалі працюємо з громадами, які об’єдналися, об’єднуються. Це й консультаційна підтримка, навчання, підвищення кваліфікації як голів, так і працівників громад. Це наші пріоритети. Продовжимо й практику консультацій та допомоги в складанні стратегій громад. Докладатимемо максимум зусиль, аби такі стратегії були дієвими».

Керівник Полтавського регіонального офісу Програми U-LEAD Ірина Балибіна подякувала за конструктивний діалог. Представила команду регіонального офісу – експерта з юридичного супроводу діяльності громад із децентралізації Володимира Божка, експерта з муніципальних послуг і муніципальних фінансів Геннадія Фасія, спеціаліста з комунікації Юрія Ісаєва, координатора операційної роботи Марію Юмашеву.

«Програма U-LEAD з Європою дала нам певні повноваження, інструменти. Нашою командою працюватимемо, щоб Полтавщина входила у п’ятірку лідерів із децентралізації. Наша область має всі можливості стати лідером», – зазначила Ірина Балибіна.

Image

Анонси

Увага! Триває Всеукраїнський літературний конкурс ім. Олени Теліги та Олега Ольжича «Тільки тим дана перемога, хто у болі сміятися зміг»
Стартує Всеукраїнський проєкт збору книжок «Вільні читають українською!»
1.03-1.04.2024 – Держкомтелерадіо оголошує прийом публіцистичних творів на здобуття премії імені Івана Франка у галузі інформаційної діяльності
5.03.2024 – Вінницький пресклуб запрошує журналістів і журналісток Полтавської області до участі в освітньому вебінарі на тему «Техніка перевірки фактів у боротьбі з дезінформацією для підготовки інформаційно-аналітичних матеріалів»
16-24.02.2024 – Національний тиждень читання поезії 2024: «Ріки незмінно течуть додому»
22.02.2024 – Вінницький прес-клуб організовує серію вебінарів для регіональних журналістів у межах проєкту «Розбудова толерантного інформаційного простору регіональними журналістами»
02.02.2024 - показ документального фільму «І кожна річка»
Image
Image
Всеукраїнська програма ментального здоров'я
Image
Image
13_poltavska.png
Image

СТОРІНКА ДЕПАРТАМЕНТУ У FACEBOOK

Відео youtube Департаменту інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю ПОлтавської облдержадміністрації
oda-ban2.png
oblrada2.png
ghestova_mova.jpg
other-tasks-metro-icon-1.png

Основні завдання Департаменту

  • забезпечення реалізації державної політики у сфері інформації, комунікацій з громадськістю;
  • сприяння реалізації конституційного права громадян на свободу слова та безперешкодній діяльності засобів масової інформації;
  • участь у формуванні та реалізації державної політики у сфері інформації і видавничої справи з метою повнішого задоволення потреби населення області в інформаційній та видавничій продукції;
  • здійснення заходів щодо розвитку інформаційного простору та інформаційної інфраструктури області;
  • аналіз і прогнозування суспільно-політичних процесів у регіоні;
  • проведення консультацій з громадськістю з питань формування та реалізації державної політики;
  • сприяння місцевим органам виконавчої влади у забезпеченні взаємодії з політичними партіями та громадськими організаціями.
© 2018 Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Полтавської обласної державної адміністрації. Матеріали на сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Attribution 4.0 International license , якщо не вказано іншого. https://creativecommons.org/licenses/by/4.0/deed.uk