• +380 (05322) 56-17-18
  • info@adm-pl.gov.ua
  • Пн - Чт 9:00 - 18:00, Пт 9:00 - 16:45. На час карантину: пн-чт 8:00 до 17:00, пт з 8:00 до 15:45, перерва з 12:00 до 12:45
Image

Для осіб із порушенням зору

Previous Next

У Полтавській обласній філармонії проводять повну реконструкцію глядацької зали та сцени

Заступник голови Полтавської обласної державної адміністрації Катерина Рижеченко відвідала з робочою поїздкою заклади культури, підпорядковані Департаменту культури і туризму Полтавської ОДА.

Невідомий об'єктУ рамках поїздки Катерина Рижеченко разом із радником голови Полтавської ОДА Олександром Ткачем та директором Департаменту культури і туризму Валентиною Вождаєнко відвідали Полтавську обласну філармонію, оглянули стан будівлі, у якій наразі тривають роботи з реконструкції закладу.

Нагадаємо: будівництво розпочалося ще 2016 року. Тоді підрядником була Львівська фірма «Ві.Ай.Пі. Будівельна компанія». Але компанія виконувала роботи неналежним чином, тому довелося розірвати з нею договір. 

Зараз будівництвом займається ТОВ ВКН «Сен» – полтавська компанія, яка ремонтувала театр імені М.В. Гоголя. У плані реконструкції передбачається повне оновлення будівлі: заміна вікон, всієї системи опалення, водопостачання, водовідведення, відновлення фасаду, повна реконструкція глядацької зали. Зокрема, і сцени: оновлене сценічного, світлозвукового обладнання.

Директор Полтавської обласної філармонії Олег Тищик із представниками будівельної фірми розповіли про виконані роботи та стан реставраційних робіт. 

Також у рамках робочої поїздки Катерина Рижеченко та Олександр Ткач відвідали Полтавський краєзнавчий музей імені Василя Кричевського. Говорили про стан будівлі, необхідність реставраційних робіт на окремих ділянках музею. Директор музею Олександр Супруненко також вважає доцільним забезпечити оптимальну доступність будівлі й приміщень для людей з інвалідністю та інших маломобільних груп населення.

 

Image
Image
13_poltavska.png
Image

СТОРІНКА ДЕПАРТАМЕНТУ У FACEBOOK

Відео youtube Департаменту інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю ПОлтавської облдержадміністрації
oda-ban2.png
oblrada2.png
ghestova_mova.jpg
other-tasks-metro-icon-1.png

Основні завдання Департаменту

  • забезпечення реалізації державної політики у сфері інформації, комунікацій з громадськістю;
  • сприяння реалізації конституційного права громадян на свободу слова та безперешкодній діяльності засобів масової інформації;
  • участь у формуванні та реалізації державної політики у сфері інформації і видавничої справи з метою повнішого задоволення потреби населення області в інформаційній та видавничій продукції;
  • здійснення заходів щодо розвитку інформаційного простору та інформаційної інфраструктури області;
  • аналіз і прогнозування суспільно-політичних процесів у регіоні;
  • проведення консультацій з громадськістю з питань формування та реалізації державної політики;
  • сприяння місцевим органам виконавчої влади у забезпеченні взаємодії з політичними партіями та громадськими організаціями.
© 2018 Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Полтавської обласної державної адміністрації. Матеріали на сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Attribution 4.0 International license , якщо не вказано іншого. https://creativecommons.org/licenses/by/4.0/deed.uk