• +380 (0532) 56-17-18
  • info@adm-pl.gov.ua
  • Пн - Чт 9:00 - 18:00, Пт 9:00 - 16:45. На час карантину: пн-чт 8:00 до 17:00, пт з 8:00 до 15:45, перерва з 12:00 до 12:45
Image

Для осіб із порушенням зору

Previous Next

У Омельнику розвивають зелений туризм

Представників туристичних агенцій Полтави запросили для ознайомлення зеленими садибами села Омельник на стадітур «Омельницькими стежками, що ведуть у дитинство».

Кожна окрема садиба відрізняється від іншої. Приміром, у садибі «У тьоті Моті» туристам покажуть розпалювання традиційної української печі, проведуть майстер-класи з випічки хлібу, ліплення вареників, приготування борщу чи вергунів. Між цим не забудуть розповісти про давній український побут та традиції під керівництвом тьоті Моті – Наталії Лимаренко.

Пізнати таїнства ворожіння, дізнатись свою долю, посмакувати запашного чаю та придбати ляльку-мотанку можна у садибі «Під знаменами чародійства». Зазирнути у майбутнє допоможе знахарка Василина або Таїсія Сивокінь.

Після ознайомлення з українськими традиціями та ворожіннями туристам пропонують відвідати садибу «Затишний вікенд»,  такий собі світський салон, який призначений для інтелектуальних та інтелігентних розмов.

Оскільки у громаді лише починаються працювати з зеленим туризмом, голова Омельницької ОТГ Олександра Шереметьєва звернулась до представників туристичних агенцій за порадами, яким чином його краще розвивати.

«На кожній садибі повинна бути та аудиторія, якій це цікаво. Якщо у світський салон приїхали туристи, які люблять класичну музику, то їм має бути це цікаво. Ми повинні говорити про те що видатні особистості – Галагани, Калачевський (український композитор, автор «Української симфонії»), Петро Чайковський російський композитор – вийшли з цих країв. Без такого салонного туризму Омельницька громада не може існувати. Адже про українські традиції розкажуть у кожній громаді. А ми повинні мати такі родзинки», – говорить Олександра Шереметьєва.

Створюючи туристичні маршрути у громаді, представники туристичних агенцій порадили акцентувати на власних родзинках – цікавих особистостей громади чи видатних уродженців. Також не варто забувати й про проживання та розвивати цей напрямок, адже туристи можуть приїхати на кілька днів.

Нагадаємо, село Омельник стало «Селом року – 2018» за підсумками участі у всеукраїнському соціальному проєкті «Сільський ревізор».

У 2019 році в Омельнику вперше організували фестиваль «Чарівна симфонія козацтва». Це проєкт-переможець Всеукраїнського конкурсу «Малі міста – великі враження». У 2020 році фестиваль відбудеться 30-31 травня.

Image

Анонси

23.05.2024 – фестиваль "Олена Пчілка в соціокультурному просторі"
27.04.2024 – Великодній ярмарок
Увага! Триває Всеукраїнський літературний конкурс ім. Олени Теліги та Олега Ольжича «Тільки тим дана перемога, хто у болі сміятися зміг»
1.03-1.04.2024 – Держкомтелерадіо оголошує прийом публіцистичних творів на здобуття премії імені Івана Франка у галузі інформаційної діяльності
5.03.2024 – Вінницький пресклуб запрошує журналістів і журналісток Полтавської області до участі в освітньому вебінарі на тему «Техніка перевірки фактів у боротьбі з дезінформацією для підготовки інформаційно-аналітичних матеріалів»
16-24.02.2024 – Національний тиждень читання поезії 2024: «Ріки незмінно течуть додому»
22.02.2024 – Вінницький прес-клуб організовує серію вебінарів для регіональних журналістів у межах проєкту «Розбудова толерантного інформаційного простору регіональними журналістами»
02.02.2024 - показ документального фільму «І кожна річка»
Image
Image
Всеукраїнська програма ментального здоров'я
Image
Image
13_poltavska.png
Image

СТОРІНКА ДЕПАРТАМЕНТУ У FACEBOOK

Відео youtube Департаменту інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю ПОлтавської облдержадміністрації
oda-ban2.png
oblrada2.png
ghestova_mova.jpg
other-tasks-metro-icon-1.png

Основні завдання Департаменту

  • забезпечення реалізації державної політики у сфері інформації, комунікацій з громадськістю;
  • сприяння реалізації конституційного права громадян на свободу слова та безперешкодній діяльності засобів масової інформації;
  • участь у формуванні та реалізації державної політики у сфері інформації і видавничої справи з метою повнішого задоволення потреби населення області в інформаційній та видавничій продукції;
  • здійснення заходів щодо розвитку інформаційного простору та інформаційної інфраструктури області;
  • аналіз і прогнозування суспільно-політичних процесів у регіоні;
  • проведення консультацій з громадськістю з питань формування та реалізації державної політики;
  • сприяння місцевим органам виконавчої влади у забезпеченні взаємодії з політичними партіями та громадськими організаціями.
© 2018 Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Полтавської обласної державної адміністрації. Матеріали на сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Attribution 4.0 International license , якщо не вказано іншого. https://creativecommons.org/licenses/by/4.0/deed.uk