• +380 (0532) 56-17-18
  • info@adm-pl.gov.ua
  • Пн - Чт 9:00 - 18:00, Пт 9:00 - 16:45. На час карантину: пн-чт 8:00 до 17:00, пт з 8:00 до 15:45, перерва з 12:00 до 12:45
Image

Для осіб із порушенням зору

Previous Next

Олег Синєгубов перебував із робочою поїздкою в Шишацькому районі

Голова облдержадміністрації Олег Синєгубов у межах робочої поїздки відвідав Шишацький район. Оглянув, як триває ремонт у КНП «Шишацька центральна районна лікарня», побував у Шишацькому обласному науковому ліцеї-інтернаті та проінспектував частково відремонтовану дорогу Р-42 Шишаки-Сагайдак-Поділ.

Особливу увагу керівник області звернув на майданчик вагового комплексу, що в перспективі дозволить контролювати проїзд великовантажного транспорту відремонтованою дорогою. Ремонт тривав 5 місяців, згідно з договором витратили 63,723 млн грн. Підрядник за ці гроші виконав чотири типи робіт: фрезерування, улаштування вирівнюючого шару асфальтобетону, улаштування верхнього шару покриття. Також здійснили ямковий ремонт із використанням гарячого асфальтобетону. Застосували машини для струйного ремонту. Узбіччя дороги укріпили асфальтогранулятом. Також нанесли горизонтальну розмітку.
Як розповів голова Шишацької районної державної адміністрації Віктор Іваненко, на черзі – дорога Великі Сорочинці, Воскобійники-Михайлики.
«Є проєкт. Тендер відбувся, цього року освоїли 15 млн грн. Наступного планують ще 20 млн грн. Ремонтні роботи розраховані на 3 роки», – сказав Віктор Іваненко.
Олег Синєгубов поділився враженнями під час візиту на Шишаччину.
«Подивилися, в яких умовах діти отримують освітні послуги. Оглянули стан забезпечення інтерактивними засобами. У мене позитивні враження від побаченого, – сказав Олег Синєгубов. – Також цікавилися, в яких умовах впроваджується надання медичних послуг у районі та в яких умовах працюють лікарі. Деякі приміщення відремонтовані за європейським зразком, в інших продовжуються роботи, які планують завершити наступного року».
Очільник області додав, що основна функція влади – допомогти, ініціювати, оптимізувати та скоординувати всі опорні заклади охорони здоров’я та освіти, щоб вони були опорними не на словах, а на ділі. Це важливо в умовах децентралізації, яка нині на завершальному етапі.
«Є ініціатива Президента України Володимира Зеленського стосовно нашої області – це 5 шкіл, 5 дитячих садочків, 5 спортивних майданчиків. До кінця 2020 року ці об’єкти на умовах співфінансування будуть здані в експлуатацію», – сказав Олег Синєгубов.

Image

Анонси

23.05.2024 – фестиваль "Олена Пчілка в соціокультурному просторі"
27.04.2024 – Великодній ярмарок
Увага! Триває Всеукраїнський літературний конкурс ім. Олени Теліги та Олега Ольжича «Тільки тим дана перемога, хто у болі сміятися зміг»
1.03-1.04.2024 – Держкомтелерадіо оголошує прийом публіцистичних творів на здобуття премії імені Івана Франка у галузі інформаційної діяльності
5.03.2024 – Вінницький пресклуб запрошує журналістів і журналісток Полтавської області до участі в освітньому вебінарі на тему «Техніка перевірки фактів у боротьбі з дезінформацією для підготовки інформаційно-аналітичних матеріалів»
16-24.02.2024 – Національний тиждень читання поезії 2024: «Ріки незмінно течуть додому»
22.02.2024 – Вінницький прес-клуб організовує серію вебінарів для регіональних журналістів у межах проєкту «Розбудова толерантного інформаційного простору регіональними журналістами»
02.02.2024 - показ документального фільму «І кожна річка»
Image
Image
Всеукраїнська програма ментального здоров'я
Image
Image
13_poltavska.png
Image

СТОРІНКА ДЕПАРТАМЕНТУ У FACEBOOK

Відео youtube Департаменту інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю ПОлтавської облдержадміністрації
oda-ban2.png
oblrada2.png
ghestova_mova.jpg
other-tasks-metro-icon-1.png

Основні завдання Департаменту

  • забезпечення реалізації державної політики у сфері інформації, комунікацій з громадськістю;
  • сприяння реалізації конституційного права громадян на свободу слова та безперешкодній діяльності засобів масової інформації;
  • участь у формуванні та реалізації державної політики у сфері інформації і видавничої справи з метою повнішого задоволення потреби населення області в інформаційній та видавничій продукції;
  • здійснення заходів щодо розвитку інформаційного простору та інформаційної інфраструктури області;
  • аналіз і прогнозування суспільно-політичних процесів у регіоні;
  • проведення консультацій з громадськістю з питань формування та реалізації державної політики;
  • сприяння місцевим органам виконавчої влади у забезпеченні взаємодії з політичними партіями та громадськими організаціями.
© 2018 Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Полтавської обласної державної адміністрації. Матеріали на сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Attribution 4.0 International license , якщо не вказано іншого. https://creativecommons.org/licenses/by/4.0/deed.uk