• +380 (0532) 56-17-18
  • info@adm-pl.gov.ua
  • Пн - Чт 9:00 - 18:00, Пт 9:00 - 16:45. На час карантину: пн-чт 8:00 до 17:00, пт з 8:00 до 15:45, перерва з 12:00 до 12:45
Image

Для осіб із порушенням зору

Previous Next

Програму підтримки правоохоронних і військових установ Полтавщини розглянули на засіданні профільної комісії обласної ради

Відбулось засідання постійної комісії Полтавської обласної ради з питань забезпечення правоохоронної діяльності, боротьби з корупцією, забезпечення прав і потреб військових та учасників бойових дій.

Невідомий об'єктУ засіданні комісії взяв участь голова Полтавської облдержадміністрації Олег Синєгубов.

Депутати ознайомилися зі станом виконання у нинішньому році Комплексної програми щодо забезпечення законності, правопорядку, охорони прав, свобод і законних інтересів громадян та оборонної роботи на 2016-2020 роки.

За рішенням 28 сесії Полтавської обласної ради передбачено фінансування програми в обсязі 11 569 000 гривень.

Директор Департаменту фінансів Полтавської облдержадміністрації Павло Кропивка повідомив, що станом на 1 грудня 2019 року програму профінансовано на 4 935 000 гривень.

Ці кошти спрямовувались на підтримку обласної поліції, Кременчуцької виховної колонії, Полтавського науково-дослідницького експертно-криміналістичного центру МВС України, військової частини 3059 Національної гвардії України, військової частини А 0312 ЗСУ.

Депутати підтримали пропозицію голови комісії Геннадія Коваленка рекомендувати облдержадміністрації збільшити фінансування програми наступного року на 6 634 000 гривень. Тобто на суму недофінансування у поточному році.

Павло Кропивка нагадав, що подібні програми можна фінансувати лише за рахунок перевиконання обласного бюджету.

Голова Полтавської облдержадміністрації Олег Синєгубов запропонував членам комісії звернути увагу на співпрацю з СБУ.

«СБУ потребує нашої допомоги, як й інші правоохоронні органи. Це питання безпеки полтавців», – підкреслив Олег Синєгубов.

Також депутати підтримали внесення змін до регіональної Програми захисту населення і територій від надзвичайних ситуацій та запобігання їх виникненню на 2017 – 2020 роки, розглянули звернення до комісії, погодили кандидатури для нагородження почесною відзнакою – нагрудним знаком Полтавської обласної ради «За вірність народу України», затвердили План роботи постійної комісії обласної ради з питань забезпечення правоохоронної діяльності, боротьби з корупцією, забезпечення прав і потреб військових та учасників бойових дій на 2020 рік. 

Image

Анонси

23.05.2024 – фестиваль "Олена Пчілка в соціокультурному просторі"
27.04.2024 – Великодній ярмарок
Увага! Триває Всеукраїнський літературний конкурс ім. Олени Теліги та Олега Ольжича «Тільки тим дана перемога, хто у болі сміятися зміг»
1.03-1.04.2024 – Держкомтелерадіо оголошує прийом публіцистичних творів на здобуття премії імені Івана Франка у галузі інформаційної діяльності
5.03.2024 – Вінницький пресклуб запрошує журналістів і журналісток Полтавської області до участі в освітньому вебінарі на тему «Техніка перевірки фактів у боротьбі з дезінформацією для підготовки інформаційно-аналітичних матеріалів»
16-24.02.2024 – Національний тиждень читання поезії 2024: «Ріки незмінно течуть додому»
22.02.2024 – Вінницький прес-клуб організовує серію вебінарів для регіональних журналістів у межах проєкту «Розбудова толерантного інформаційного простору регіональними журналістами»
02.02.2024 - показ документального фільму «І кожна річка»
Image
Image
Всеукраїнська програма ментального здоров'я
Image
Image
13_poltavska.png
Image

СТОРІНКА ДЕПАРТАМЕНТУ У FACEBOOK

Відео youtube Департаменту інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю ПОлтавської облдержадміністрації
oda-ban2.png
oblrada2.png
ghestova_mova.jpg
other-tasks-metro-icon-1.png

Основні завдання Департаменту

  • забезпечення реалізації державної політики у сфері інформації, комунікацій з громадськістю;
  • сприяння реалізації конституційного права громадян на свободу слова та безперешкодній діяльності засобів масової інформації;
  • участь у формуванні та реалізації державної політики у сфері інформації і видавничої справи з метою повнішого задоволення потреби населення області в інформаційній та видавничій продукції;
  • здійснення заходів щодо розвитку інформаційного простору та інформаційної інфраструктури області;
  • аналіз і прогнозування суспільно-політичних процесів у регіоні;
  • проведення консультацій з громадськістю з питань формування та реалізації державної політики;
  • сприяння місцевим органам виконавчої влади у забезпеченні взаємодії з політичними партіями та громадськими організаціями.
© 2018 Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Полтавської обласної державної адміністрації. Матеріали на сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Attribution 4.0 International license , якщо не вказано іншого. https://creativecommons.org/licenses/by/4.0/deed.uk