• +380 (0532) 56-17-18
  • info@adm-pl.gov.ua
  • Пн - Чт 9:00 - 18:00, Пт 9:00 - 16:45. На час карантину: пн-чт 8:00 до 17:00, пт з 8:00 до 15:45, перерва з 12:00 до 12:45
Image

Для осіб із порушенням зору

Previous Next

Допомогу чорнобильцям з обласного бюджету 2020 року збільшать

З обласного бюджету 2020 року на соціальну допомогу чорнобильцям  спрямують 11 мільйонів гривень, що на 12 % більше ніж  нинішнього року.

Про це повідомила директор Департаменту соціального захисту населення облдержадміністрації Людмила Корнієнко на зустрічі з головою облдержадміністрації Олегом Синєгубовим і активом громадських організацій чорнобильців. Зустріч відбулася перед Днем вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС. 

На заході також були присутні керівники підрозділів облдержадміністрації, які відповідають за  соціальні напрямки.

«Наше з вами завдання зробити все, щоб вирішити проблемні питання чорнобильців, – сказав голова Полтавської облдержадміністрації Олег Синєгубов. – Треба зробити все можливе, щоб вони не виникали надалі, щоб всіляко покращувалося життя ліквідаторів. В обласному бюджеті 2020 року вже збільшили суму відповідних допомог ліквідаторам та членам їхніх сімей».

Про проблеми чорнобильців розповів голова Полтавської обласної організації Соціально-екологічної партії «Союз Чорнобиль Україна»  Віктор Шкурпела. Він зазначив, що ОТГ краще фінансують програми підтримки чорнобильців, ніж районні та міські ради.

«Учора відбувся круглий стіл у Полтавській облдержадміністрації за участю чорнобильців із міст і районів, на якому нам розповіли, що багато питань нашого соціального захисту, наприклад, лікування, відпочинок, уже вирішують, – сказав Віктор Шкурпела. – Залишаються ще питання забезпечення ліками через аптеки комунального підприємства «Полтавафарм».

В.о. директора Полтавського обласного комунального підприємства «Полтавафарм» Дмитро Майброда зауважив, що до кінця року забезпечать постачання і відпуск лікарських засобів для чорнобильців.

Також обговорили питання монетизації пільг на житлово-комунальні послуги.

В області проживає 9635 учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС, із них 3218 встановлено інвалідність.

 

Image

Анонси

23.05.2024 – фестиваль "Олена Пчілка в соціокультурному просторі"
27.04.2024 – Великодній ярмарок
Увага! Триває Всеукраїнський літературний конкурс ім. Олени Теліги та Олега Ольжича «Тільки тим дана перемога, хто у болі сміятися зміг»
1.03-1.04.2024 – Держкомтелерадіо оголошує прийом публіцистичних творів на здобуття премії імені Івана Франка у галузі інформаційної діяльності
5.03.2024 – Вінницький пресклуб запрошує журналістів і журналісток Полтавської області до участі в освітньому вебінарі на тему «Техніка перевірки фактів у боротьбі з дезінформацією для підготовки інформаційно-аналітичних матеріалів»
16-24.02.2024 – Національний тиждень читання поезії 2024: «Ріки незмінно течуть додому»
22.02.2024 – Вінницький прес-клуб організовує серію вебінарів для регіональних журналістів у межах проєкту «Розбудова толерантного інформаційного простору регіональними журналістами»
02.02.2024 - показ документального фільму «І кожна річка»
Image
Image
Всеукраїнська програма ментального здоров'я
Image
Image
13_poltavska.png
Image

СТОРІНКА ДЕПАРТАМЕНТУ У FACEBOOK

Відео youtube Департаменту інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю ПОлтавської облдержадміністрації
oda-ban2.png
oblrada2.png
ghestova_mova.jpg
other-tasks-metro-icon-1.png

Основні завдання Департаменту

  • забезпечення реалізації державної політики у сфері інформації, комунікацій з громадськістю;
  • сприяння реалізації конституційного права громадян на свободу слова та безперешкодній діяльності засобів масової інформації;
  • участь у формуванні та реалізації державної політики у сфері інформації і видавничої справи з метою повнішого задоволення потреби населення області в інформаційній та видавничій продукції;
  • здійснення заходів щодо розвитку інформаційного простору та інформаційної інфраструктури області;
  • аналіз і прогнозування суспільно-політичних процесів у регіоні;
  • проведення консультацій з громадськістю з питань формування та реалізації державної політики;
  • сприяння місцевим органам виконавчої влади у забезпеченні взаємодії з політичними партіями та громадськими організаціями.
© 2018 Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Полтавської обласної державної адміністрації. Матеріали на сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Attribution 4.0 International license , якщо не вказано іншого. https://creativecommons.org/licenses/by/4.0/deed.uk